KATALOG UBYTOVÁNÍ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Dejte doporučení
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PARTNEŘI

 
 
Doporučujeme Vám navštívit také portál Ubytování Slovensko, který obsahuje odkazy na více než dvěstě penzionů a hotelů ve Slovenské republice. Velký výběr ubytování v Praze nabízí rozcestník Hotel-Ubytování.
 
 
 
 
 
 
 
 

NEWSLETTER

 
 
Zaregistrujte se do našeho newsletteru a budeme Vám pravidelně posílat informace o aktuálních last minute pobytech a dalších výhodných nabídkách.
 
 
 
 
 
 
 
 

KONTAKT

 
 
E-mail: info@ubytovani-online.net
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PODPOŘTE NÁS

 
 

Podpořte prosím náš ubytovací web!

Byli bychom moc rádi, kdybyste podpořili náš web umístěním některé z našich reklamních ikonek na Vaše stránky.

1. Příklad reklamní ikonky 2. Příklad reklamní ikonky

Nehodí se Vám navržené ikonky na Vaše stránky? Nevadí - připravili jsme pro Vás stránku, kde naleznete mnoho dalších alternativ a přesný návod.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ubytování Janské Lázně

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hotely, pensiony a další ubytování Janské Lázně

 
 
Pension Flora ubytování Janské Lázně ***
Pension Flora ubytování Janské Lázně

Penzion Flora v Jánských Lázní  ubytování. Penzion Flora v Jánských Lázní nabízí k ubytování 8 apartmá (35 lůžek) Tyto jsou tvořené každé dvěma ložnicemi a sociálním zařízením, dále sedací souprava, prostorné skříně, sociální zařízení (WC, umyvadlo, sprcha), televize se satelitním příjmem, rádio přijímač.

ceny od 1 080,00 Kč
Hotel Večernice ubytování Janské Lázně ***
Hotel Večernice ubytování Janské Lázně

Hotel Večernice se nachází nad Janskými Lázněmi pod úpatím Černé hory v těsné blízkosti sjezdových a turistických tratí v chráněné oblasti Krkonoš. Hotel Večernice v Jánských Lázní ubytování. Hotel Večernice v Jánských Lázní nabízí ubytování ve 14 dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích. Všechny pokoje jsou vybaveny sprchou a WC. Pro hotelové hosty je též zajištěno parkování přímo u Hotelu Večernice.

ceny od 650,00 Kč
Pension Protěž ubytování Janské Lázně *
Pension Protěž ubytování Janské Lázně

Pension Protěž v Janských Lázních nabízí příjemné a cenově dostupné ubytování na úpatí Černé hory v Krkonoších. Spolu s přilehlými objekty, Bukový háj a Vysoká Varta, které náleží k pensionu nabízí příjmné ubytování. Pension Protěž v Janských Lázních ubytování. Ubytovací komplex disponuje celkem 122 lůžky, přičemž samotný pension Protěž v Jánských Lázních pojme 80 osob.

ceny od 900,00 Kč
Pension Vladimír ubytování Janské Lázně ***
Pension Vladimír ubytování Janské Lázně

Pension Vladimír v Janských Lázních se nachází u dolní stanice lanové dráhy na Černou Horu v klidné části lázeňského krkonošského města Janské Lázně. Pension Vladimír v Jánských Lázních nabízí rekreační, týdenní i krátkodobé pobyty. Pension Vladimír v Janských Lázních ubytování. Horský pension Vladimír v Janských Lázních nabízí příjemné a klidné ubytování pro rodiny s dětmi, víkendové a sportovní pobyty.

ceny od 655,00 Kč
Penzion Villa ubytování Janské Lázně
Penzion Villa ubytování Janské Lázně

Penzion Villa se nachází v Jánských Lázních a nabízí celoročně cenově dostupné ubytování a levnou horskou rekreaci v Krkonoších. Penzion Villa se nachází v centru Jánských Lázní. Penzion Villa v Jánských Lázních ubytování:. Penzion Villa v Jánských Lázních nabízí ubytování v útulných dvou, tří, čtyř, pěti a šestilůžkových pokojích. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením a sprchovým koutem.

ceny od 450,00 Kč
HOTEL ČERNÁ BOUDA ubytování Janské Lázně ***
HOTEL ČERNÁ BOUDA ubytování Janské Lázně

Jeho jedinečná poloha, okolní příroda, vybavení a úroveň služeb z něj vytváří nejlepší horský hotel v celé oblasti Krkonoš. Je ideálním výchozím bodem pro milovníky hor, zimní a letní přírody a sportů. Hotel Černá Bouda v Jánských Lázních ubytování. Hotel Černá Bouda v Jánských Lázních Vám nabízí 48 nekuřáckých dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojů s celkovou kapacitou 118 lůžek a 4 přistýlky.

Hotel Astoria ubytování Janské Lázně **
Hotel Astoria ubytování Janské Lázně

Hotel Astoria se nachází v Krkonošském národním parku, v krásném, klidném prostředí lázeňského městečka Janské Lázně na úpatí Černé hory vysoké 1299 m/m. Hotel Astoria v Janských Lázních je vzdálen 5 minut chůze od lázeňské Kolonády a 10 minut chůze od skiareálu Černá hora – Janské Lázně, kde jsou nejdelší sjezdovky v ČR. Hotel Astoria v Janských Lázních ubytování:.

ceny od 559,00 Kč
Modrokamenná bouda ubytování Janské Lázně ***
Modrokamenná bouda ubytování Janské Lázně

Penzion Modrokamenná bouda se nachází v Jánských Lázních. Klidné místo, na okraji horské louky obklopené lesem, jen 2 km od centra Janských Lázní. Penzion poskytuje pohodlné a příjemné ubytování. Penzion Modrokamenná bouda v Jánských Lázních ubytování:. Penzion Modrokamenná bouda v Jánských Lázních nabízí ubytování o kapacitě 45 lůžek plus přistýlky. Ubytování je zajištěno v pokojích pro 2 až 5 osob a jednom pokoji pro 6 osob.

ceny od 450,00 Kč
Penzion Kamínek ubytování Janské Lázně ***
Penzion Kamínek ubytování Janské Lázně

Penzion Kamínek  v Janských Lázních nabízí komfortní ubytování za velmi přijatelnou cenu. Penzion se nachází v krásné krkonošské přírodě na úpatí Černé hory v Janských Lázních, v těsné blízkosti sjezdových tratí. Penzion Kamínek nabízí příjemné ubytování ve dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení, TV-SAT, WI-FI zdarma, některé pokoje mají balkon.

ceny od 720,00 Kč
SkiResort hotel OMNIA**** ubytování Janské Lázně ****