KATALOG UBYTOVÁNÍ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Dejte doporučení
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PARTNEŘI

 
 
Doporučujeme Vám navštívit také portál Ubytování Slovensko, který obsahuje odkazy na více než dvěstě penzionů a hotelů ve Slovenské republice. Velký výběr ubytování v Praze nabízí rozcestník Hotel-Ubytování.
 
 
 
 
 
 
 
 

NEWSLETTER

 
 
Zaregistrujte se do našeho newsletteru a budeme Vám pravidelně posílat informace o aktuálních last minute pobytech a dalších výhodných nabídkách.
 
 
 
 
 
 
 
 

KONTAKT

 
 
E-mail: info@ubytovani-online.net
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PODPOŘTE NÁS

 
 

Podpořte prosím náš ubytovací web!

Byli bychom moc rádi, kdybyste podpořili náš web umístěním některé z našich reklamních ikonek na Vaše stránky.

1. Příklad reklamní ikonky 2. Příklad reklamní ikonky

Nehodí se Vám navržené ikonky na Vaše stránky? Nevadí - připravili jsme pro Vás stránku, kde naleznete mnoho dalších alternativ a přesný návod.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ubytování Janov nad Nisou

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hotely, pensiony a další ubytování Janov nad Nisou

 
 
Apartmány DOMA ubytování Janov nad Nisou ***
Apartmány DOMA ubytování Janov nad Nisou

Apartmány DOMA se nacházejí v horní části obce Janov nad Nisou v Jizerských horách, 725 m n. m. , na dohled od lyžařského areálu Severák. K pronájmu zde nabízí kompletně zrekonstruované apartmány, které poskytují příjemné a pohodlné ubytování. Apartmány DOMA ubytování v Janově nad Nisou ubytování:. Apartmány DOMA ubytování v Janově nad Nisou nabízí k pronájmu 3 nové apartmány.

ceny od 1 000,00 Kč
PENSION POD VLEKEM ubytování Janov nad Nisou
PENSION POD VLEKEM ubytování Janov nad Nisou

Pension POD VLEKEM je nově zrekonstruovaný pension a leží v srdci Jizerských hor ve vesničce Janov nad Nisou v lyžařském středisku Hrabětice – Severák. Pension POD VLEKEM ubytování v Janově nad Nisou ubytování:. Pension POD VLEKEM ubytování v Janově nad Nisou poskytuje ubytování v pokojích či apartmánech. K dispozici jsou 3 apartmány pro 8 osob, 3 apartmány pro 2 osoby, 2 VIP apartmány pro 4 osoby a 3 pokoje pro 2 osoby.

ceny od 350,00 Kč
Penzion Tereza ubytování Janov nad Nisou
Penzion Tereza ubytování Janov nad Nisou

Chata Tereza v Janově nad Nisou stojí na příjemném klidném místě na Malém Semerinku v Janově nad Nisou, v nadmořské výšce 680 metrů nad mořem. Okolní Jizerské hory lákají návštěvníky k zimní i letní rekreaci. Chata Tereza v Janově nad Nisou ubytování. Celková kapacita chaty Tereza v Janově nad Nisou je 28 lůžek, které jsou rozděleny jdo dvou až čtyřlůžkových pokojů. Většina prakticky vybavených pokojů má vlastní sociální zařízení.

ceny od 300,00 Kč
Chata Slovanka ubytování Janov nad Nisou **
Chata Slovanka ubytování Janov nad Nisou

Chata Slovanka v Janově nad Nisou je rodinný pension, který poskytuje kvalitní ubytování za super ceny včetně stravovacích služeb zahrnující i možnost pitného režimu. Chata Slovanka v Janově nad Nisou je vhodným místem na Vaši dovolenou, víkend na kolech či jen pro pěší turistiku, nebo na lyžích na horské chatě Slovanka, která se nachází na nejvyšším vrcholu Hrabětic v Jizerských horách.

ceny od 260,00 Kč
Na rozcestí ubytování Janov nad Nisou ***
Na rozcestí ubytování Janov nad Nisou

Jedná se o místo v samém centru Chráněné krajinné oblasti Jizerské hory. Milovníci lyžování  si v Janově nad Nisou příjdou na své v nedalekém lyžařském středisku Bedřichov. Penzion Na rozcestí v Janově nad Nisou ubytování. Rodinný penzion Na rozcestí v Janově nad Nisou poskytuje ubytování s kapacitou 22 lůžek. Hosté penzionu Na rozcestí v Janově nad Nisou jsou ubytovaní ve standardně vybavený pokojích a apartmánech.

ceny od 760,00 Kč
Hotel Semerink ubytování Janov nad Nisou
Hotel Semerink ubytování Janov nad Nisou

Hotel se nachází v chráněné krajinné oblasti Jizerských hor v obci Janov nad Nisou v nadmořské výšce 650 m n. m. Jizerské hory jsou významným střediskem letní a zejména zimní rekreace. Vzdálenost hotelu od okresního města Jablonce nad Nisou je cca 5 km a lze do něj dojít pěšky po značené turistické cestě kolem Jablonecké přehrady, která v létě skýtá možnost koupání či rybaření. Hotel se nachází v chráněné krajinné oblasti Jizerských hor v obci Janov nad Nisou v nadmořské výšce 650 m n.

ceny od 550,00 Kč
Chata BRAMBORKA ubytování Janov nad Nisou ***
Chata BRAMBORKA ubytování Janov nad Nisou

Chata Bramborka nabízí ubytování ve dvoupokojových apartmánech s vlastní vybavenou kuchyňkou a koupelnou, stravování vlastní, k dispozici společenská místnost s biliárem, hřiště, terasa, parkoviště. Nejbližší restaurace 600 m. V blízkosti turistické trasy, rozhledny, koupání v přehradě či bazénu 5 km. Celková kapacita 14 lůžek, přistýlky možné. Ceny podle délky pobytu a druhu apartmá 250-360 Kč/os/noc.