KATALOG UBYTOVÁNÍ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Jarní prázdniny 2015 Cena: 4.543,- Kč / os.
Víkend pro zdraví Dagmar Cena: 3.114,- Kč
Víkend pro zdraví Astoria Cena: 115,- Kč
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Dejte doporučení
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PARTNEŘI

 
 
Doporučujeme Vám navštívit také portál Ubytování Slovensko, který obsahuje odkazy na více než dvěstě penzionů a hotelů ve Slovenské republice. Velký výběr ubytování v Praze nabízí rozcestník Hotel-Ubytování.
 
 
 
 
 
 
 
 

NEWSLETTER

 
 
Zaregistrujte se do našeho newsletteru a budeme Vám pravidelně posílat informace o aktuálních last minute pobytech a dalších výhodných nabídkách.
 
 
 
 
 
 
 
 

KONTAKT

 
 
E-mail: info@ubytovani-online.net
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PODPOŘTE NÁS

 
 

Podpořte prosím náš ubytovací web!

Byli bychom moc rádi, kdybyste podpořili náš web umístěním některé z našich reklamních ikonek na Vaše stránky.

1. Příklad reklamní ikonky 2. Příklad reklamní ikonky

Nehodí se Vám navržené ikonky na Vaše stránky? Nevadí - připravili jsme pro Vás stránku, kde naleznete mnoho dalších alternativ a přesný návod.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ubytování Jáchymov

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hotely, pensiony a další ubytování Jáchymov

 
 
Areál rekreace a sportu POD LANOVKOU ubytování Jáchymov ***
Areál rekreace a sportu POD LANOVKOU  ubytování Jáchymov

Areál rekreace a sportu penzion restaurant Pod Lanovkou se nachází v krásné, nedotčené přírodě na břehu potoka Klínovce pod nejvyšší horou Krušných hor v Jáchymově. Areál rekreace a sportu penzion restaurant Pod Lanovkou v Jáchymově ubytování :. Areál rekreace a sportu penzion restaurant Pod Lanovkou v Jáchymově nabízí 4 pokoje se samostatným sociálním zařízením, 8 pokojů se společným sociálním zařízením vždy dva pokoje sdílí WC a koupelnu v předsíni a 7 chatek.

ceny od 490,00 Kč
Aninka ubytování Jáchymov ***
Aninka ubytování Jáchymov

V Mariánské, 22 km od Karlových Varů a 7 km od Božího Daru v sedle mezi Vlčím hřbetem a hřebenem se nachází chata Aninka. Chata Aninka v Mariánské je vsunuta uprostřed hlubokých lesů a horských luk. Tato poloha, stranou hlavních silničních tahů, dává této lokalitě charakteristický klid a pohodu. Chata Aninka v Mariánské ubytování. Horská chata Aninka v Mariánské  je po celkové rekonstrukci z podzimu r.

ceny od 850,00 Kč
Sanatorium Akademik Běhounek ubytování Jáchymov ***
Sanatorium Akademik Běhounek ubytování Jáchymov

Lázeňské sanatorium Akademik Běhounek v Jáchymově je koncipován pro komplexní lázeňské služby. Budova sanatoria Akademik Běhounek v Jáchymově se šesti nadzemními a třemi podzemními podlažími je nepřehlédnutelnou dominantou nad jáchymovským údolím. Pro svou prostornost, vzdušnost a jedinečný výhled na panorama Krušných hor se stal oblíbeným místem mnoha návštěvníků. Sanatorium Akademik Běhounek v Jáchymově ubytování.

ceny od 1 408,00 Kč
Chata U rybníka ubytování Jáchymov ***
Chata U rybníka ubytování Jáchymov

Chata U rybníka v Mariánské Vám nabízí jednoduché i komfortní ubytování v rekreační oblasti Mariánská, která se nachází v Krušných horách, nedaleko nejvýše položené obce ČR Božího Daru a lázeňského města Jáchymov. Do Mariánské je přímé sezóní autobusové spojení z Prahy. Chata U rybníka v Mariánské ubytování. V chatě U rybníka na Mariánské se nabízí ubytování pro 35 osob ve tří až pěti lůžkových apartmánech s vlastním WC a sprchou, internetem a televizí.

ceny od 780,00 Kč
Haus Regrus ubytování Jáchymov ***
Haus Regrus ubytování Jáchymov

Hotel Regrus poskytuje pohodlné a příjemné ubytování. Hotel Haus Regrus v Jáchymově ubytování:. Hotel Haus Regrus v Jáchymově nabízí k ubytování 11 pokojů. Na pokojích i ve veřejných prostorách přístup na internet. Hotel nabízí příjemné ubytování ve dvoulůžkových a třílůžkových pokojích, které jsou nově zařízené. Každý pokoj má TV se satelitem a vlastní koupelnu s WC a sprchou, vysoušeč vlasů.

ceny od 500,00 Kč
hotel Panorama ubytování Jáchymov ***
hotel Panorama ubytování Jáchymov

Podrobný popisHotel Panorama Jáchymov - Ubytování v hotelu je idealní pro rodiny s dětmi skupiny či jednotlivce. Hotel nabízí ubytování v jedno, dvou, tří a vícelůžkových pokojích. Maximální kapacita hotelu je 24 lůžek v 7 pokojích, to znamená 3 pokoje 1- 2 osoby, 4 pokoje 1- 5 osob s toho je jeden dvoupatrový apartmán max. pro 6 lidí. - více Cena v ceníku je uvedena za ubytování v apartmánu pro 2 osoby.

ceny od 750,00 Kč
Pension Dagmar ubytování Jáchymov ***
Pension Dagmar ubytování Jáchymov

Lázeňský dům Elektra se nachází  v Jáchymově v nádherné historické budově, která byla nedávno rekonstruována a získala tak moderní ubytovací standard. Lázeňský hotel Elekra v Jáchymově, který je jedním z hotelů Léčebných lázní Jáchymov, poskytuje kromě ubytování i některé lázeňské služby. Lázeňský dům Elektra v Jáchymově ubytování:. Lázeňský dům Elektar v Jáchymově disponuje ubytovací kapacitou 88 lůžek, nabízí ubytování  v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích.

ceny od 1 300,00 Kč
Radium Palace Spa Hotel ubytování Jáchymov ****
Radium Palace Spa Hotel ubytování Jáchymov

Lázeňský hotel Radium palace se nachází v Jáchymově, prvních radonových lázních na světě. Hotel Radium palace poskytuje klientům komplexní lázeňskou péči, tedy léčení, ubytování a stravování. Lázeňský hotel Radium palace v Jáchymově ubytování:. Hotel Radium palace v Jáchymověnabízí ubytování ve čtyřech kategoriích a to v I. A, Deluxe, Superior a Superior plus. Celková kapacita hotelu je 300 lůžek.

ceny od 1 657,00 Kč
Spa Complex Curie ubytování Jáchymov ***
Spa Complex Curie ubytování Jáchymov

Lázeňský hotel Curie se nachází v Jáchymově, poskytuje pacientům komplexní lázeňskou péči, která zahrnuje léčení, ubytování a stravování. Lázeňský hotel Curie v Jáchymově ubytování:. Lázeňský hotel Curie disponuje celkovou kapacitou 134 lůžek nabízí ubytování v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích. 2 pokoje jsou bezbariérové. V pokojích hotelu Curie je koupelna se sprchou, WC, televizor se satelitním příjmem, lednička, telefon a zabudovaný trezor.

ceny od 1 326,00 Kč
Pension Dalibor ubytování Jáchymov ***
Pension Dalibor ubytování Jáchymov

Ubytování Dalibor se nachází v Jáchymově a poskytuje pohodlné a příjemné ubytování. Možnost parkování je na hlídaném parkovišti v areálu lázní. Ubytování Dalibor v Jáchymově ubytování:. Ubytování Dalibor v Jáchymově poskytuje pohodlné a příjemné ubytování. Léčebný dům Dalibor disponuje 14 jednolůžkovými pokoji, 12 dvoulůžkovými, 3 apartmány, 2 třílůžkovými pokoji a 1 čtyřlůžkovém pokojem.

ceny od 1 299,00 Kč
Astoria ubytování Jáchymov ***
Astoria ubytování Jáchymov

Lázeňský dům Astoria v Jáchymově vznikl spojením tří budov postavených na začátku 20. Století. Lázeňský dům Astoria v Jáchymově ubytování:. Lázeňský dům Astoria v Jáchymově nabízí ubytování o celkové kapacitě 103 lůžek. Ubytovat se můžete v komfortně zařízených jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích, které jsou vybaveny koupelnou s WC, televizí se satelitními programy, ledničkou a telefonem.

ceny od 1 300,00 Kč
Lužice ubytování Jáchymov ***
Lužice ubytování Jáchymov

Lázeňská depandance Lužice se nachází v Jáchymově v Léčebných lázních. Depadanci tvoří propojený blok dvou budov, které byly v roce 2004 kompletně zrekonstruovány a v dubnu roku 2005 znovu otevřeny. Ubytování Lužice poskytuje pohodlné a příjemné ubytování. Ubytování Lužice v Jáchymově ubytování:. Ubytování Lužice v Jáchymově nabízí ubytování o celkové kapacitě 52 pokojů, z toho 21 jednolůžkových a 31 dvoulůžkových I.

Chata Na Sluníčku ubytování Jáchymov *
Chata Na Sluníčku ubytování Jáchymov

Horská chata Na Sluníčku v Jáchymově v obci Mariánská, nacházící se 22 km od Karlových Varů a 7 km od Božího Daru v sedle mezi Vlčím hřbetem a hřebenem uprostřed hlubokých lesů a horských luk. Tato poloha, stranou hlavních silničních tahů, dává této lokalitě charakteristický klid a pohodu. Horská chata Na Sluníčku v Jáchymově ubytování. Horská chata Na Sluníčku v Jáchymově má celkovou ubytovací kapacitu 66 lůžek.

ceny od 420,00 Kč
horská chata Matfyz ubytování Jáchymov
horská chata Matfyz ubytování Jáchymov

Horská chata Matfyz se nachází Mariánské, přilehlé obci historického města Jáchymov. Nabízí cenově dostupné ubytování pro méně náročné hosty stranou od hlavních silničních tahů, což dodává lokalitě charakteristický klid a pohodu v lůně Krušnohorské přírody. Horská chata Matfyz v Mariánské UBYTOVÁNÍ. Chata Matfyz poskytuje celoroční ubytování s kapacitou 37 lůžek. Vhodné jak pro rodiny s dětmi, tak i pro školní výlety nebo lyžařské kurzy.

ceny od 490,00 Kč
Hotel Berghof ubytování Jáchymov
Hotel Berghof ubytování Jáchymov

Hotel Berghof se nachází v Jáchymově v překrásné romantické přírodě v Krušných horách asi 4 km od Božího Daru v části Jáchymov Nové Město. Hotel Berghof v Jáchymově ubytování:. Hotel Berghof v Jáchymově nabízí ubytování o celkové kapacitě 30 pevných lůžek v 15 dvoulůžkových pokojů, na některých jsou možné 1 - 2 přistýlky. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem a WC.