KATALOG UBYTOVÁNÍ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Dejte doporučení
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PARTNEŘI

 
 
Doporučujeme Vám navštívit také portál Ubytování Slovensko, který obsahuje odkazy na více než dvěstě penzionů a hotelů ve Slovenské republice. Velký výběr ubytování v Praze nabízí rozcestník Hotel-Ubytování.
 
 
 
 
 
 
 
 

NEWSLETTER

 
 
Zaregistrujte se do našeho newsletteru a budeme Vám pravidelně posílat informace o aktuálních last minute pobytech a dalších výhodných nabídkách.
 
 
 
 
 
 
 
 

KONTAKT

 
 
E-mail: info@ubytovani-online.net
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PODPOŘTE NÁS

 
 

Podpořte prosím náš ubytovací web!

Byli bychom moc rádi, kdybyste podpořili náš web umístěním některé z našich reklamních ikonek na Vaše stránky.

1. Příklad reklamní ikonky 2. Příklad reklamní ikonky

Nehodí se Vám navržené ikonky na Vaše stránky? Nevadí - připravili jsme pro Vás stránku, kde naleznete mnoho dalších alternativ a přesný návod.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ubytování Hustopeče

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hotely, pensiony a další ubytování Hustopeče

 
 
Sklep U Radů ubytování Hustopeče
Sklep U Radů ubytování Hustopeče

Sklep U Radů v Hustopečích se nacházi v klidné lokalitě jižní Moravy, proslavené především dobrým a kvalitním vínem. Zdejší okolí je vhodné pro rodinné dovolené. Ve Sklepu U Radů v Hustopečích slovo nuda neexistuje, jelikož zde můžete  navštívit mnoho památek a zajímavých míst. Sklep U Radů v Hustopečích ubytování. Sklep U Radů v Hustopečích nabízí ubytování s celkovou kapacitou 47 lůžek.

ceny od 550,00 Kč
Wine Wellness Hotel Centro ubytování Hustopeče ****
Wine Wellness Hotel Centro ubytování Hustopeče

Wine Wellness Hotel Centro se nachází v Hustopečích a poskytuje hostům pohodlné a komfortní ubytování. Wine Wellness Hotel Centro v Hustopečích ubytování :. Wine wellness Hotel Centro v Hustopečích nabízí ubytování o kapacitě 32 dvoulůžkových pokojů, 1 třílůžkový pokoj a 2 apartmány v přední hotelové dvoupatrové budově s výtahem, 1 business suite a 1 dvoulůžkovým pokojem v historické části Domu pánů z Vizovic.

ceny od 1 590,00 Kč
Penzion U Halmů ubytování Hustopeče ***
Penzion U Halmů ubytování Hustopeče

Penzion U Halmů nabízí ubytování ve 2xdvoulůžkových, 3x třílůžkových pokojích a 1x apartmánu. Penzion U Halmů nabízí:. 1 x apartmá – 2 x dvoulůžkový pokoj 1 x dvoulůžkový 3 x třílůžkový 4 x přistýlka 1 x garáž. Maximální počet lůžek včetně přistýlek: 19. Standardní vybavení pokojů:. Sociální zařízení, sprchový kout, televize, wi-fi, internet. Ceník:. Ceny jsou uvedeny za 1 noc (bez snídaně).

ceny od 490,00 Kč
Penzion Hustopeče ubytování Hustopeče
Penzion Hustopeče ubytování Hustopeče

Nabízí nejen samotné ubytování, ale i pobyt spojený s degustací moravských vín. Celková kapacita penzionu je 24 lůžek ve 4 třílůžkových, 4 dvoulůžkových a 1 čtyřlůžkovém pokoji, celkově s možností přidání 4 přistýlek. Penzion disponuje vinným sklepem ve Starovicích, který se nachází nad obcí v klidné rekreační zoně, kde je ideální prostor pro prožitek a ochutnávku výborného vína z místních vinic, které se rozprostírají v okolí.

ceny od 690,00 Kč