KATALOG UBYTOVÁNÍ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Dejte doporučení
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PARTNEŘI

 
 
Doporučujeme Vám navštívit také portál Ubytování Slovensko, který obsahuje odkazy na více než dvěstě penzionů a hotelů ve Slovenské republice. Velký výběr ubytování v Praze nabízí rozcestník Hotel-Ubytování.
 
 
 
 
 
 
 
 

NEWSLETTER

 
 
Zaregistrujte se do našeho newsletteru a budeme Vám pravidelně posílat informace o aktuálních last minute pobytech a dalších výhodných nabídkách.
 
 
 
 
 
 
 
 

KONTAKT

 
 
E-mail: info@ubytovani-online.net
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PODPOŘTE NÁS

 
 

Podpořte prosím náš ubytovací web!

Byli bychom moc rádi, kdybyste podpořili náš web umístěním některé z našich reklamních ikonek na Vaše stránky.

1. Příklad reklamní ikonky 2. Příklad reklamní ikonky

Nehodí se Vám navržené ikonky na Vaše stránky? Nevadí - připravili jsme pro Vás stránku, kde naleznete mnoho dalších alternativ a přesný návod.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ubytování Hřensko

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hotely, pensiony a další ubytování Hřensko

 
 
HOTEL PRAHA ubytování Hřensko ****
HOTEL PRAHA  ubytování Hřensko

Hotel Praha se nachází v Hřensku. Hotel Praha v Hřensku poskytuje pohodlné a příjemné ubytování. Hotel Praha v Hřensku ubytování :. Hotel Praha v Hřensku nabízí luxusní ubytování. Ubytovat se můžete v 1 jednolůžkovém a v 31 dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky. Pro náročnější jsou zde 2 apartmá. Celkem 34 pokojů, celková kapacita ubytování je 78 lůžek.

ceny od 1 300,00 Kč
The Forest Garden Hotel - České Švýcarsko ubytování Hřensko ****
The Forest Garden Hotel - České Švýcarsko ubytování Hřensko

Příjemný hotel Forest Garden v Hřensku leží v nádherné lokalitě přímo na území Národního parku České Švýcarsko. Designově zařízené pokoje mají nezapomenutelný výhled do okolí a na parkově upravenou zahradu. Hotel Forest Garden v Hřensku ubytování. Stylový hotel Forest Garden v Hřensku má k dispozici deset dvoulůžkových pokojů, dva jednolůžkové pokoje a deset prostorných pokojů s balkonem.

ceny od 1 300,00 Kč
Penzion Vlasta ubytování Hřensko
Penzion Vlasta ubytování Hřensko

Nabízíme celoroční ubytování se snídaní či s polopenzí v rodinném penzionu se třemi pokoji- 1 dvoulůžkový a 2 čtyřlůžkové. V přízemí penzionu je restaurace s minutkovými jídly,zákusky,poháry a venkovní posezení s grilem. Na pokojích je tv,WIFI,fen,lednice,sprcha a umyvadlo. WC je společné na podlaží. Parkování zdarma u domu. K relaxaci je k dispozici sauna. Půjčujeme 2 horská kola - cyklostezka 1 km od penzionu.