KATALOG UBYTOVÁNÍ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Wellness pobyt Cena: 4.990,- Kč
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Dejte doporučení
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PARTNEŘI

 
 
Doporučujeme Vám navštívit také portál Ubytování Slovensko, který obsahuje odkazy na více než dvěstě penzionů a hotelů ve Slovenské republice. Velký výběr ubytování v Praze nabízí rozcestník Hotel-Ubytování.
 
 
 
 
 
 
 
 

NEWSLETTER

 
 
Zaregistrujte se do našeho newsletteru a budeme Vám pravidelně posílat informace o aktuálních last minute pobytech a dalších výhodných nabídkách.
 
 
 
 
 
 
 
 

KONTAKT

 
 
E-mail: info@ubytovani-online.net
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PODPOŘTE NÁS

 
 

Podpořte prosím náš ubytovací web!

Byli bychom moc rádi, kdybyste podpořili náš web umístěním některé z našich reklamních ikonek na Vaše stránky.

1. Příklad reklamní ikonky 2. Příklad reklamní ikonky

Nehodí se Vám navržené ikonky na Vaše stránky? Nevadí - připravili jsme pro Vás stránku, kde naleznete mnoho dalších alternativ a přesný návod.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ubytování Horní Planá

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hotely, pensiony a další ubytování Horní Planá

 
 
Pension U Pešků ubytování Horní Planá
Pension U Pešků ubytování Horní Planá

Pension U Pešků se nachází v Horní Plané a je vzdálen 10 minut chůze od pláže v Horní Plané nedaleko vlakové zastávky. Pension U Pešků poskytuje pohodlné a příjemné ubytování. Pension U Pešků v Horní Plané ubytování:. Pension U Pešků v Horní Plané nabízí ubytování ve dvou čtyřlůžkových a třech dvoulůžkových pokojích. Pokoje penzionu U Pešků V Horní Plané prošly rekonstrukcí a modernizací.

ceny od 396,00 Kč
Penzion Eliška ubytování Horní Planá ***
Penzion Eliška ubytování Horní Planá

Penzion Eliška se nachází v Horní Plané a je rodinným penzionem u břehu jezera Lipna. Je vhodný jak pro rodinnou dovolenou, rybáře tak například mladé páry. Penzion Eliška v Horní Plané ubytování:. Penzion Eliška v Horní Plané nabízí ubytování o celkové kapacitě penzionu je 17 lůžek + 3 přistýlky. Každý pokoj má samostatné sociální zařízení. V penzionu Eliška v Horní Plané je zavedené bezplatné wifi připojení na internet.

ceny od 700,00 Kč
Penzion Tomy Hůrka ubytování Horní Planá ***
Penzion Tomy Hůrka ubytování Horní Planá

Penzion Tomy Hůrka v Horní Plané se nachází na levém břehu Lipna cca 3 km od Horní Plané směrem na Černou v Pošumaví. Penzion Tomy v Horní Plané je umístněn v čele návsi osady Hůrka cca 100 m od hlavní silnice. Penzion Tomy Hůrka v Horní Plané ubytování. Penzion Tomy Hůrka v Horní Plané má ubytovací kapacitu až pro 28 osob. Ubytování se nabízí v sedmi 2-lůžkových, třech 3-lůžkových pokojích a jednom 4-lůžkovém pokoji s vlastním sociální zařízením.

ceny od 700,00 Kč
Hotel Orsino ubytování Horní Planá ****
Hotel Orsino ubytování Horní Planá

Kramolín, Hochficht), uspokojí svým vybavením i náročné klienty. V zimním období oceníte možnost relaxace ve wellness centru s bazénem a saunou. Nově otevřený hotel Orsino, umístěný přímo na břehu přehrady Lipno, se nachází v blízkosti několika lyžařských areálů - na české straně hranice můžete navštívit skiareál Kramolín, na rakouské straně středisko Hochficht.

ceny od 1 840,00 Kč
Hotel Na jezeře ubytování Horní Planá ***
Hotel Na jezeře ubytování Horní Planá

Hotelový areál Na Jezeře, rozkládající se v malebném koutu jižních Čech v rekreační oblasti Lipenské přehrady, je určen k celoročnímu provozu. Pro ubytování je v našem hotelu k dispozici 12 kompletně vybavených dvouložnicových vil s kapacitou 5 - 6 lůžek, obývacím pokojem s TV, telefonem, kuchyňským koutem a ledničkou, sociálním zařízením a terasou s výhledem na jezero.

ceny od 890,00 Kč