KATALOG UBYTOVÁNÍ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Dejte doporučení
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PARTNEŘI

 
 
Doporučujeme Vám navštívit také portál Ubytování Slovensko, který obsahuje odkazy na více než dvěstě penzionů a hotelů ve Slovenské republice. Velký výběr ubytování v Praze nabízí rozcestník Hotel-Ubytování.
 
 
 
 
 
 
 
 

NEWSLETTER

 
 
Zaregistrujte se do našeho newsletteru a budeme Vám pravidelně posílat informace o aktuálních last minute pobytech a dalších výhodných nabídkách.
 
 
 
 
 
 
 
 

KONTAKT

 
 
E-mail: info@ubytovani-online.net
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PODPOŘTE NÁS

 
 

Podpořte prosím náš ubytovací web!

Byli bychom moc rádi, kdybyste podpořili náš web umístěním některé z našich reklamních ikonek na Vaše stránky.

1. Příklad reklamní ikonky 2. Příklad reklamní ikonky

Nehodí se Vám navržené ikonky na Vaše stránky? Nevadí - připravili jsme pro Vás stránku, kde naleznete mnoho dalších alternativ a přesný návod.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ubytování Horní Maršov

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hotely, pensiony a další ubytování Horní Maršov

 
 
Penzion ROSA Krkonoše ubytování Horní Maršov ***
Penzion ROSA Krkonoše ubytování Horní Maršov

Penzion Rosa Krkonoše se nachází v Horním Maršově na okraji horského rekreačního střediska Penzion Rosa Krkonoše v Horním Maršově leží přímo mezi největšími skiareály východních Krkonoš Pecí pod Sněžkou a Janskými Lázněmi. Penzion Rosa Krkonoše v Horním Maršově ubytování:. Penzion Rosa Krkonoše v Horním Maršově nabízí hostům možnost si vybrat ze 3 apartmánů.

Penzion Zvonička ubytování Horní Maršov **

Penzion Zvonička v Horním Maršově se nachází v krásném a klidném prostředí východních Krkonoš v malebném údolí Lysečinského a Albeřického potoka. Penzion Zvonička v Horním Maršově má zimě ideální podmínky pro lyže a běžky. Lyžařský areál pro méně náročné je ve vzdálenosti 150 m od penzionu. V okolí jsou udržované běžecké tratě. V létě jsou zde skvělé podmínky pro kola a turistiku.

ceny od 490,00 Kč
Chata Poutník ubytování Horní Maršov

Chata Poutník se nachází v krásném a klidném prostředí východních Krkonoš v chráněné oblasti Krkonošského národního parku nad obcí Horní Maršov. Od chaty je krásný výhled do údolí Krkonoš. Chata Poutník v Horním Maršově ubytování:. Chata Poutník v Horním Maršově má kapacitu 40 lůžek v 11 pokojích, z nichž 8 v 1. patře je vybaveno vlastním WC a sprchou. Další 3 pokoje ve 2. patře mají společné sociální zařízení na patře.

ceny od 300,00 Kč