KATALOG UBYTOVÁNÍ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
CYKLISTÉ VÍTÁNI Cena: 2.400,- Kč
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Dejte doporučení
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PARTNEŘI

 
 
Doporučujeme Vám navštívit také portál Ubytování Slovensko, který obsahuje odkazy na více než dvěstě penzionů a hotelů ve Slovenské republice. Velký výběr ubytování v Praze nabízí rozcestník Hotel-Ubytování.
 
 
 
 
 
 
 
 

NEWSLETTER

 
 
Zaregistrujte se do našeho newsletteru a budeme Vám pravidelně posílat informace o aktuálních last minute pobytech a dalších výhodných nabídkách.
 
 
 
 
 
 
 
 

KONTAKT

 
 
E-mail: info@ubytovani-online.net
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PODPOŘTE NÁS

 
 

Podpořte prosím náš ubytovací web!

Byli bychom moc rádi, kdybyste podpořili náš web umístěním některé z našich reklamních ikonek na Vaše stránky.

1. Příklad reklamní ikonky 2. Příklad reklamní ikonky

Nehodí se Vám navržené ikonky na Vaše stránky? Nevadí - připravili jsme pro Vás stránku, kde naleznete mnoho dalších alternativ a přesný návod.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ubytování Hluboká nad Vltavou

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hotely, pensiony a další ubytování Hluboká nad Vltavou

 
 
Hotel Podhrad ubytování Hluboká nad Vltavou ****
Hotel Podhrad ubytování Hluboká nad Vltavou

Hotel Podhrad v Hluboké nad Vltavou ubytování:. Hotel Podhrad v Hluboké nad Vltavou nabízí ubytování v 70 pokojích  a 4 luxusních apartmá o celkové kapacitě 167 lůžek. Hotelové pokoje mají vlastní sociální zařízení a svým stylovým vybavením zcela odpovídají požadovaným standardům čtyřhvězdičkového hotelu koupelny s vanou či sprchou, WC, fén, trezor, minibar, telefon s přímou volbou, televizi se satelitním příjmem, připojení na internet je samozřejmostí.

ceny od 1 140,00 Kč
Hotel Záviš z Falkenštejna ubytování Hluboká nad Vltavou ****
Hotel Záviš z Falkenštejna ubytování Hluboká nad Vltavou

Hotel Záviš z Falkenštejna se nachází přímo na náměstí ve městě Hluboká nad Vltavou, jež je jedním z nejkrásnějších koutů nejen Jihočeského kraje, ale i celé České republiky a je ideálním místem pro trávení dovolené a zalíbení zde naleznou nejen milovníci přírody. Hotel Záviš z Falkenštejna ubytování v Hluboké nad Vltavou ubytování:.

ceny od 1 100,00 Kč
Restaurant-Pension L-Club ubytování Hluboká nad Vltavou ****
Restaurant-Pension L-Club ubytování Hluboká nad Vltavou

Penzion L-CLUB v Hluboké nad Vltavou je vyhledávaným místem pro trávení rodinné dovolené. Pohodlné pokoje najdete v samotné budově penzionu i v neméně příjemné depandanci vzdálené asi 50m. Před penzionem v Hluboké nad Vltavou se nachází autobusová zastávka a zastávka MHD, vlaková zastávka je ve vzdálenosti cca 1 km. Pension L-Club v Hluboké nad Vltavou ubytování.

ceny od 1 280,00 Kč
Hotel ŠTEKL**** ubytování Hluboká nad Vltavou ****
Hotel ŠTEKL**** ubytování Hluboká nad Vltavou

Hotel Štekl v Hluboké nad Vltavou. Čtyřhvězdičkový zámecký hotel Štekl leží v těsném sousedství jednoho z nejkrásnějších a také nejnavštěvovanějších zámků v republice – Hluboké nad Vltavou, 11 kilometrů od českých Budějovic. Identický stavební styl a bezprostřední blízkost obou objektů vytváří jedinečnou romantickou kulisu a dokonale harmonizující celek.

ceny od 2 500,00 Kč
Penzion Pelikán Purkarec ubytování Hluboká nad Vltavou ****
Penzion Pelikán Purkarec ubytování Hluboká nad Vltavou

Nově zrekonstruovaný Penzion Pelikán se nachází v půvabné jihočeské obci Purkarec, na břehu Hněvkovické přehrady, cca 8km severně od Hluboké nad Vltavou. Penzion Pelikán nabízí ubytování ve dvoj a třílůžkových pokojích s příslušenstvím, koupelnami a WC na pokojích. V areálu je též restaurace s velkou slunnou terasou, parkoviště, v sousedství obecní dětské hřiště. Penzion Pelikán se nachází ve středu vesničky Purkarec naproti kostelu sv.

ceny od 400,00 Kč