KATALOG UBYTOVÁNÍ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Dejte doporučení
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PARTNEŘI

 
 
Doporučujeme Vám navštívit také portál Ubytování Slovensko, který obsahuje odkazy na více než dvěstě penzionů a hotelů ve Slovenské republice. Velký výběr ubytování v Praze nabízí rozcestník Hotel-Ubytování.
 
 
 
 
 
 
 
 

NEWSLETTER

 
 
Zaregistrujte se do našeho newsletteru a budeme Vám pravidelně posílat informace o aktuálních last minute pobytech a dalších výhodných nabídkách.
 
 
 
 
 
 
 
 

KONTAKT

 
 
E-mail: info@ubytovani-online.net
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PODPOŘTE NÁS

 
 

Podpořte prosím náš ubytovací web!

Byli bychom moc rádi, kdybyste podpořili náš web umístěním některé z našich reklamních ikonek na Vaše stránky.

1. Příklad reklamní ikonky 2. Příklad reklamní ikonky

Nehodí se Vám navržené ikonky na Vaše stránky? Nevadí - připravili jsme pro Vás stránku, kde naleznete mnoho dalších alternativ a přesný návod.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ubytování Havlíčkův Brod

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hotely, pensiony a další ubytování Havlíčkův Brod

 
 
Hotel Slunce ubytování Havlíčkův Brod ***
Hotel Slunce ubytování Havlíčkův Brod

Hotel Slunce nabízí perfektní zázemí pro Vaši dovolenou či firemní pobyt, pohodlné ubytování za přijatelné ceny i mnoho nadstandardních služeb. Hotel Slunce naleznete uprostřed kraje Vysočina ve městě Havlíčkův Brod, v jehož blízkém okolí se nabízí nepřeberné množství možností k využití volného času. Hotel Slunce v Havlíčkově Brodě UBYTOVÁNÍ. Hotel Slunce má k dispozici 47 pokojů a 2 luxusní apartmány, které jsou všechny renovovány a kompletně vybaveny.

ceny od 950,00 Kč
Penzion Hurikán ubytování Havlíčkův Brod
Penzion Hurikán ubytování Havlíčkův Brod

Penzion Hurikán se nachází v Havlíčkově Brodě. Penzion Hurikán je situovaný v areálu parku se sportovně-relaxačním zázemím. Penzion Hurikán v Havlíčkově Brodě UBYTOVÁNÍ:. Penzion Hurikán v Havlíčkově Brodě nabízí ubytování o kapacitě 23 lůžek. Pro Váš odpočinek je připravené ubytování ve stylově vybavených jednolůžkových, dvojlůžkových a třílůžkových pokojích s možností přistýlky.

ceny od 800,00 Kč
Hotel U Zlatého Lva ubytování Havlíčkův Brod ***
Hotel U Zlatého Lva ubytování Havlíčkův Brod

Hotel U Zlatého Lva se nachází v Havlíčkově Brodě v historickém centru města na Havlíčkově náměstí. Hotel U Zlatého lva nabízí svým hostům deset útulných pokojů s výjimečnou atmosférou a stylový restaurant s výbornou kuchyní. Hotel U Zlatého Lva v Havlíčkově Brodě ubytování:. Hotel U Zlatého Lva v Havlíčkově Brodě nabízí příjemné ubytování v deseti prostorných a velmi komfortně vybavených pokojích.

ceny od 1 320,00 Kč
Penzion Starr ubytování Havlíčkův Brod ***
Penzion Starr ubytování Havlíčkův Brod

Výhodou penzionu Starr v Havlíčkově Brodě je, že se nachází v bezprostřední blízkosti centra Havlíčkova Brodu. Personál ochotně ubytovaným zjistí potřebné autobusové a vlakové spoje. Autobusová zastávka je přímo před budovou. Penzion Starr v Havlíčkově Brodě ubytování. Penzion Starr v Havlíčkově Brodě může hostům nabídnout celkem 33 pokojů ve čtyřech patrech. Pohodlně se zde vyspí až 96 návštěvníků.

ceny od 490,00 Kč
Rusticana ubytování Havlíčkův Brod ***
Rusticana ubytování Havlíčkův Brod

Penzion a restaurace Rusticana se nachází v Havlíčkově Brodě poblíž výpadovky na Pardubice. Penzion Rusticana nabízí příjemné ubytování s kvalitní kuchyní a nádherné okolí. Penzion Rusticana v Havlíčkově Brodě ubytování:. Penzion Rusticana v Havlíčkově Brodě nabízí hostům ubytování budově, která je součástí restaurace. Připraveny jsou dvoulůžkové pokoje vybavené rustikálním nábytkem, vlastním sociálním zařízením a barevným televizorem.

ceny od 950,00 Kč