KATALOG UBYTOVÁNÍ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Relax & Sport 2 noci Cena: 1.990,- Kč / os.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Dejte doporučení
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PARTNEŘI

 
 
Doporučujeme Vám navštívit také portál Ubytování Slovensko, který obsahuje odkazy na více než dvěstě penzionů a hotelů ve Slovenské republice. Velký výběr ubytování v Praze nabízí rozcestník Hotel-Ubytování.
 
 
 
 
 
 
 
 

NEWSLETTER

 
 
Zaregistrujte se do našeho newsletteru a budeme Vám pravidelně posílat informace o aktuálních last minute pobytech a dalších výhodných nabídkách.
 
 
 
 
 
 
 
 

KONTAKT

 
 
E-mail: info@ubytovani-online.net
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PODPOŘTE NÁS

 
 

Podpořte prosím náš ubytovací web!

Byli bychom moc rádi, kdybyste podpořili náš web umístěním některé z našich reklamních ikonek na Vaše stránky.

1. Příklad reklamní ikonky 2. Příklad reklamní ikonky

Nehodí se Vám navržené ikonky na Vaše stránky? Nevadí - připravili jsme pro Vás stránku, kde naleznete mnoho dalších alternativ a přesný návod.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ubytování Frýdek-Místek

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hotely, pensiony a další ubytování Frýdek-Místek

 
 
Penzion Pod Kašnou ubytování Frýdek-Místek ***
Penzion Pod Kašnou ubytování Frýdek-Místek

Penzion Pod Kašnou ve Frýdku Místku ubytování:. Penzion Pod Kašnou ve Frýdku Místku nabízí ubytování o celkové kapacitě 9 dvoulůžkových pokojů, 1 x apartmá. Zámecké náměstí a Frýdecký zámek se zahradou se stává cílem mnoha návštěvníků města i domácích občanů. Penzion Pod kašnou ve Frýdku Místku nabízí ubytování ve dvoulůžkových pokojích s přistýlkou a vlastním sociálním zařízením, televizí se satelitním příjmem.

ceny od 1 100,00 Kč
Hotel Afrika ubytování Frýdek-Místek ****
Hotel Afrika ubytování Frýdek-Místek

Exotickou atmosféru černého kontinentu, kterou navozují zejména originální artefakty a předměty zdobící interiér mohou hosté okusit ve čtyřhvězdičkovém boutique hotelu Afrika v centru severomoravského města Frýdek Místek. Kromě komfortního ubytování si hosté mohou užít i nadstandardní relaxační a sportovní centrum Fitpoint, jež je součástí hotelu. Hotel Afrika ve Frýdku-Místku – ubytování.

ceny od 1 900,00 Kč
Areál Přístav ubytování Frýdek-Místek ***
Areál Přístav ubytování Frýdek-Místek

Areál přístav ve Frýdku Místku nabízí nejen sportovní vyžití, ale také množství rekreačních aktivit. Areál zaručuje vyžití pro všechny věkové kategorie, a to jak při dobrém, tak i špatném počasí. Svou komplexností spolu s další nabídkou patří areál mezi vyjímečné v regionu. Areál přístav ve Frýdku Místku ubytování. Areál přístav ve Frýdku Místku je tvořen dvěma pensiony - Bessy a Monti.

ceny od 500,00 Kč
Hotel Terasa ubytování Frýdek-Místek ****
 Hotel Terasa ubytování Frýdek-Místek

Vzdálenost hotelu 300m od mezinárodní silnice do Polska pak umožňuje rychlou a snadnou dostupnost do okolních měst, zejména pak Ostravy, která je vzdálena 13 km. Taktéž je z hotelu Terasa nádherný výhled na Lysou horu – nejvyšší vrchol moravskoslezských Beskyd, které se nachází ve vzdálenosti 17 km, nejbližší sjezdovky se pak nachází 5km od hotelu.

ceny od 1 690,00 Kč
Restaurace a penzion "U MÁMY" ubytování Frýdek-Místek ***
Restaurace a penzion "U MÁMY" ubytování Frýdek-Místek

Frýdek-Místek je město s bohatou historii, v minulosti bylo poutním místem číslo jedna ve Slezsku, davy poutníků putovalo k Mariánskému kostelu. Dnes město nabízí kromě skvělého místa pro život, kde máte všude blízko. Penzion U Mámy ve Frýdku-Místku  ubytování. Penzion U Mámy ve Frýdku-Místku nabízí ubytování ve 4 útulných a stylově zařízených dvoulůžkových pokojích s možností další přistýlky.

ceny od 898,00 Kč
Penzion U Křivého psa ubytování Frýdek-Místek ***
Penzion U Křivého psa ubytování Frýdek-Místek

Penzion U Křivého Psa leží na okraji centra města Frýdek Místek, v blízkosti vlakového nádraží a autobusové zastávky linek MHD i dálkových spojů. Penzion U Křivého psa sídlí v barokním domě, který byl už před 300 lety znám jako zájezdní hostinec. Dům byl v druhé polovině devadesátých let zdařile zrekonstruován. Penzion u Křivého Psa je vybaven replikami dobového nábytku a navozuje romantickou atmosféru.

ceny od 1 100,00 Kč
Pension La Rosa ubytování Frýdek-Místek ***
Pension La Rosa ubytování Frýdek-Místek

La Rosa v Frýdku Místku je nově postavený pension, který se nachází v městské památkové zóně Místek. Pension La Rosa v Frýdku Místku svým návštěvníkům nabízí vysokou kvalitu ubytování a služeb v plně klimatizovaném objektu. Pension La Rosa ve Frýdku Místku ubytování. Pension La Rosa ve Frýdku Místku nabízí 10 pokojů se samostatnou sprchou a WC, 2 apartmány s vířivou vanou a vlastní terasou.

ceny od 900,00 Kč
Hotel RICHTR ubytování Frýdek-Místek ***
Hotel RICHTR ubytování Frýdek-Místek

Má výhodnou polohu v centru města Frýdek-Místek a jeho předností je snadná dostupnost autem i veřejnými dopravními prostředky. Hotel RICHTR Vám nabízí ubytování v 16 moderně zařízených pokojích. Mimo standardního ubytování má hotel Richtr v nabídce speciální dvojlůžkový pokoj Intim Spa s masážní vanou a saunou,pokoj typu Manager, rodinné pokoje a bezbariérový pokoj.

ceny od 940,00 Kč