KATALOG UBYTOVÁNÍ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Dejte doporučení
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PARTNEŘI

 
 
Doporučujeme Vám navštívit také portál Ubytování Slovensko, který obsahuje odkazy na více než dvěstě penzionů a hotelů ve Slovenské republice. Velký výběr ubytování v Praze nabízí rozcestník Hotel-Ubytování.
 
 
 
 
 
 
 
 

NEWSLETTER

 
 
Zaregistrujte se do našeho newsletteru a budeme Vám pravidelně posílat informace o aktuálních last minute pobytech a dalších výhodných nabídkách.
 
 
 
 
 
 
 
 

KONTAKT

 
 
E-mail: info@ubytovani-online.net
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PODPOŘTE NÁS

 
 

Podpořte prosím náš ubytovací web!

Byli bychom moc rádi, kdybyste podpořili náš web umístěním některé z našich reklamních ikonek na Vaše stránky.

1. Příklad reklamní ikonky 2. Příklad reklamní ikonky

Nehodí se Vám navržené ikonky na Vaše stránky? Nevadí - připravili jsme pro Vás stránku, kde naleznete mnoho dalších alternativ a přesný návod.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ubytování Františkovy Lázně

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hotely, pensiony a další ubytování Františkovy Lázně

 
 
Hotel BOHEMIA ubytování Františkovy Lázně ***
Hotel BOHEMIA ubytování Františkovy Lázně

Hotel Bohemia ve Františkových Lázní Vám také nabízí bezplatné centrální hlídané parkoviště, které je umístěno přímo u hotelu. Hotel Bohemia ve Františkových Lázní ubytování. Františkolázenský tříhvězdičkový hotel Bohemia Vám nabízí veškeré pohodlí a kvalitní služby. Hotel má kapacitu 28 dvoulůžkových pokojů a 1 luxusní apartmá - 2x prostornější než běžný pokoj, je vybaveno DVD a velkou rohovou vanou s vířivkou.

ceny od 1 090,00 Kč
Lázeňský pension Josef ubytování Františkovy Lázně ***
Lázeňský pension Josef   ubytování Františkovy Lázně

Lázeňský pension Josef je  komplex dvou budov, které jsou od sebe vzdáleny pár metrů. V budově Josef I je ubytování, malý konferenční salonek, Balneo provoz a v budově Josef II se nachází ubytování, restaurace s letní terasou. Lázeňský pension Josef ve Františkových Lázních ubytování:. Lázeňský pension Josef ve Františkových Lázních nabízí ubytování v budově Josef I, kde  jsou umístěny jedno, dvou a třílůžkové pokoje.

ceny od 650,00 Kč
Hotel a Pension SEEBERG ubytování Františkovy Lázně ***
Hotel a Pension SEEBERG ubytování Františkovy Lázně

V těsné blízkosti hotelu SEEBERG ve Františkových Lázních můžete navštívit románský hrad Seeberg. K turistickému či cyklistickému výletu pak lákají okolní města, kterými jsou Františkovy lázně, kde krom lázeňské promenády naleznete též nejzápadnější Aquapark České republiky, nejzápadnější město České republiky Aš s kamennou rozhlednou. Hotel SEEBERG ve Františkových Lázních ubytování.

ceny od 600,00 Kč
Lázeňský hotel PAWLIK ubytování Františkovy Lázně ****
Lázeňský hotel PAWLIK  ubytování Františkovy Lázně

Hotel Pawlik ve Františkových Lázních poskytuje hostům pohodlné a komfortní ubytování. Hotel Pawlik ve Františkových Lázních ubytování:. Hotel Pawlik ve Františkových Lázních nabízí ubytování ve 148 jednolůžkových pokojích, 111 dvoulůžkových pokojích, 3 apartmá, 1 exkluzivní apartmá. Pokoje hotelu Pawlik ve Františkových Lázních jsou vybaveny moderním nábytkem, televizorem sociálním zařízením a několika úložnými prostory.

ceny od 1 237,00 Kč
Hotel Imperial ****Superior ubytování Františkovy Lázně ****
Hotel Imperial ****Superior ubytování Františkovy Lázně

Lázeňský Hotel Imperial se nachází ve Františkových Lázních a poskytuje pohodlné bydlení, stravování a procedury pod jednou střechou. Lázeňský Hotel Imperial ve Františkových Lázních ubytování:. Lázeňský Hotel Imperial ve Františkových Lázních hostům poskytuje luxusní ubytování v 10 jednolůžkových, 35 douvlůžkových pokojích a 4 apartmánech. Všechny pokoje jsou moderně zařízené a vybaveny novým, stylovým nábytkem.

ceny od 2 200,00 Kč
Lázeňský hotel BELVEDERE ubytování Františkovy Lázně ***
Lázeňský hotel BELVEDERE ubytování Františkovy Lázně

Lázeňský hotel Belvedere se nachází ve Františkových lázních. Svou polohou nabízí opravdový odpočinek v těsné blízkosti kouzelné přírody zastoupenou nádherným lázeňským parkem. Lázeňský hotel Belvedere ve Františkových Lázních ubytování:. Lázeňský hotel Belvedere ve Františkových Lázních nabízí ubytování v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích a v jednom apartmánu. Jednolůžkových pokojů je celkem 37, dvoulůžkových 30.

ceny od 1 100,00 Kč
Lázeňská léčebna Kijev *** ubytování Františkovy Lázně ***
Lázeňská léčebna Kijev *** ubytování Františkovy Lázně

Lázeňský dům Kijev ve Františkových Lázních se nachází uprostřed lázeňské části města, v těsné blízkosti kolonády. Jedinečnost Lázeňského domu Kijev ve Františkových Lázních spočívá v širokém spektru diagnostického i léčebného vybavení, které umožňuje speciální i komplexní léčbu řízenou specialisty lékaři, fyzioterapeuty a dalšími zdravotními pracovníky. Lázeňský dům Kijev ve Františkových Lázních ubytování.

ceny od 700,00 Kč
Lázeňský hotel SAVOY ubytování Františkovy Lázně ****
Lázeňský hotel SAVOY ubytování Františkovy Lázně

Lázeňský dům Savoy ve Františkových Lázních je jedním z nejstarších lázeňských domů ve Františkových Lázních. Lázeňský dům Savoy ve Františkových Lázních byl postaven v roce 1795 v čistém reprezentativním stylu vídeňské novorenesance. Jeho součástí je dům Labe, který vznikl přibližně o 80 let později. Vedlejší budova Metropol*** je luxusně a citlivě zrekonstruovaný architektonický skvost, je od domu Savoy **** oddělena krásným parkem.

ceny od 1 237,00 Kč
Lázeňský hotel GOETHE ubytování Františkovy Lázně ***
Lázeňský hotel GOETHE ubytování Františkovy Lázně

Lázeňský hotel Goethe se nachází ve Františkových Lázních v přírodní rezervaci Slavkovský les, láká především hosty k odpočinku, dýchání čertsvého vzduchu a příjemné relaxaci bez stresu. Lázeňský hotel Goethe ve Františkových Lázních ubytování:. Lázeňský hotel Goethe ve Františkových Lázních poskytuje ubytování v 29 pokojích různých kategorií, včetně 2 apartmánů.

ceny od 962,00 Kč
Blue apartman ubytování Františkovy Lázně ****
Blue apartman ubytování Františkovy Lázně

Blue apartmán se nachází v Žírovici  ve Františkových Lázních je ideálním místem pro vaši dovolenou. Rekreační byt je obklopen 1500 m2 velkým, uzavřeným pozemkem s loukou. Pronajímatel bydlí v oddělené budově na pozemku. Blue apartmán ve Františkových Lázních ubytování:. Blue apartmán ve Františkových Lázních Žírovici nabízí prázdninový byt, v němž jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice, pro 1-4 osoby.

ceny od 500,00 Kč
Lázeňský hotel Pyramida II ubytování Františkovy Lázně ****
Lázeňský hotel Pyramida II ubytování Františkovy Lázně

Lázeňský hotel Pyramida II ve Františkových Lázních hotelového komplexu, který je tvořen dvěma hotely v jednom areálu v překrásném prostředí Františkových Lázní a třetím hotelem v lázeňském městě Bad Windsheim blízko Norimberka. Hotel Pyramida II ve Františkových Lázních je ideálním místem pro všechny, kteří hledají atraktivní propojení relaxu a léčebných procedur v lázeňském prostředí.

ceny od 1 134,00 Kč
Lázeňský hotel PYRAMIDA I ubytování Františkovy Lázně ****
Lázeňský hotel PYRAMIDA I ubytování Františkovy Lázně

a Hotel Pyramida II. v jednom areálu a nachází se přímo na okraji františkolázeňského parku v lesní krajině. Hotel Pyramida I ve Františkových Lázních se specializuje na nemoci pohybového ústrojí a oběhového systému. Lázeňský hotel Pyramida I ve Františkových Lázních ubytování. Lázeňský hotel Pyramida I ve Františkových Lázních Vás ubytuje v jednom z útulně zařízených pokojů.

ceny od 1 134,00 Kč
Penzion Rossini ubytování Františkovy Lázně ***
Penzion Rossini ubytování Františkovy Lázně

Pension Rossini. ''Chcete klidné ubytování v centru Františkových Lázní? Jste tu správně!''. Pension Rossini. se nachází v klidné části Františkových Lázní v blízkosti lázeňské promenády. Pension je vzdálen 300m od autobusové zastávky a 800m od vlakového nádraží.

ceny od 900,00 Kč
Penzion Lionetta ubytování Františkovy Lázně
Penzion Lionetta ubytování Františkovy Lázně

Nabízíme Vám ubytování v malém rodinném penzionu s jedno a dvoulůžkovými pokoji a jedním apartmá pro 2 osoby, vše s možností přistýlek. Penzion Lionetta se nachází přímo v centru lázeňského dění Františkových Lázní, na Národní ulici, která je hlavní pěší zónou města. Nabízíme Vám ubytování v malém rodinném penzionu s jedno a dvoulůžkovými pokoji a jedním apartmá pro 2 osoby, vše s možností přistýlek.

ceny od 450,00 Kč
Penzion u Námořníka ubytování Františkovy Lázně
Penzion u Námořníka ubytování Františkovy Lázně

Rodinný penzion „U námořníka" leží v klidné části na okraji Františkových Lázní. Protože jsme milovníci moře a jachtingu, je celý penzion situován do námořního stylu. Budete si u nás připadat jako v přímořské oblasti. Je vhodný zejména pro pohodovou rodinnou dovolenou s dětmi a je celý nekuřácký. Kolem domu je velká oplocená zahrada cca 4. 000m2, která je Vám i Vašim dětem plně k dispozici. Rodinný penzion „U námořníka" leží v klidné části na okraji Františkových Lázní.

ceny od 450,00 Kč