KATALOG UBYTOVÁNÍ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Dejte doporučení
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PARTNEŘI

 
 
Doporučujeme Vám navštívit také portál Ubytování Slovensko, který obsahuje odkazy na více než dvěstě penzionů a hotelů ve Slovenské republice. Velký výběr ubytování v Praze nabízí rozcestník Hotel-Ubytování.
 
 
 
 
 
 
 
 

NEWSLETTER

 
 
Zaregistrujte se do našeho newsletteru a budeme Vám pravidelně posílat informace o aktuálních last minute pobytech a dalších výhodných nabídkách.
 
 
 
 
 
 
 
 

KONTAKT

 
 
E-mail: info@ubytovani-online.net
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PODPOŘTE NÁS

 
 

Podpořte prosím náš ubytovací web!

Byli bychom moc rádi, kdybyste podpořili náš web umístěním některé z našich reklamních ikonek na Vaše stránky.

1. Příklad reklamní ikonky 2. Příklad reklamní ikonky

Nehodí se Vám navržené ikonky na Vaše stránky? Nevadí - připravili jsme pro Vás stránku, kde naleznete mnoho dalších alternativ a přesný návod.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ubytování Domažlice

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hotely, pensiony a další ubytování Domažlice

 
 
Penzion U Chodského Hradu ubytování Domažlice ****
Penzion U Chodského Hradu ubytování Domažlice

Příjemný a klidný pobyt U Chodského Hradu v Domažlicích slibuje historické centrum, kde se penzion nachází-centrum Domažlic. Užijte si krásný pobyt v Domažlicích, v kraji panenské přírody a bohaté historie. Penzion U Chodského Hradu v Domažlicích ubytování. Ve čtyřhvězdičkovém penzionu U Chodského Hradu v Domažlicích se nachází 15 okouzlujících jednolůžkových, dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojů s celkovou kapacitou 33 lůžek.

ceny od 600,00 Kč
MILENIUM - Klenčí pod Čerchovem ubytování Domažlice ***
MILENIUM - Klenčí pod Čerchovem ubytování Domažlice

Pension Milenium se nachází v Klenčí pod Čerchovem Domažlicích. Rodinný pension s domácí atmosférou a více než 80-ti letou tradicí v oblasti gastronomie se nachází v samém srdci malebné krajiny Chodska. Pension Milenium v Klenčí pod Čerchovem Domažlicích ubytování :. Pension Milenium v Klenčí pod Čerchovem Domažlicích nabízí k ubytování 4 dvoulůžkové pokoje, všechny pokoje mají koupelnu se sprchou nebo vanou, WC.

ceny od 490,00 Kč
Hotel Sádek ubytování Domažlice ***
Hotel Sádek ubytování Domažlice

Nově otevřený a zrekonstruovaný hotel Sádek se nachází uprostřed malebné vesničky Díly v samém srdci horního Chodska, na území přírodního parku Český les, nedaleko jeho nejvyššího vrcholu Čerchova. Oblast Domažlic je známa nádhernou a uklidňující přírodou, která láká k výletům a procházkám. Z hotelu Sádek je krásný výhled do okolí. Hotel Sádek ubytování v Domažlicích:.

ceny od 980,00 Kč
Pension FAMILY ubytování Domažlice ***
Pension FAMILY ubytování Domažlice

Rodinný Penzion Family se nachází v centru městečka Domažlic 15 km od německých hranic na cestě mezi Plzní a Regensburgem, vzdálenost od obou měst je necelých 60 km. Penzion nabízí ubytování 2-3 lůžkových pokojích včetně jednoho bezbariérového pokoje. Rodinný Penzion Family se nachází v centru městečka Domažlic 15 km od německých hranic na cestě mezi Plzní a Regensburgem, vzdálenost od obou měst je necelých 60 km.

ceny od 500,00 Kč
***CENTRUM TIFFANY DOMAŽLICE ubytování Domažlice ***
***CENTRUM TIFFANY DOMAŽLICE ubytování Domažlice

pensiontiffany. cz, Tel. : 602 396 666,. Vítejte v Domažlicích na Chodsku. Klidné a příjemné ubytování v historickém centru města Domažlic, založeno v 15. století. Rezervace pokojů je možná na míru dle přání, kterým se snažíme vždy vyhovět. Ubytování 1 - 4 lůžkové pokoje i rodinný apartmán v historickém stylu. Bezplatný přístup k WiFi síti internetu. Ceny ubytování od 500,-Kč/ osoba. Tel. : 602 396 666, www.