KATALOG UBYTOVÁNÍ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Dejte doporučení
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PARTNEŘI

 
 
Doporučujeme Vám navštívit také portál Ubytování Slovensko, který obsahuje odkazy na více než dvěstě penzionů a hotelů ve Slovenské republice. Velký výběr ubytování v Praze nabízí rozcestník Hotel-Ubytování.
 
 
 
 
 
 
 
 

NEWSLETTER

 
 
Zaregistrujte se do našeho newsletteru a budeme Vám pravidelně posílat informace o aktuálních last minute pobytech a dalších výhodných nabídkách.
 
 
 
 
 
 
 
 

KONTAKT

 
 
E-mail: info@ubytovani-online.net
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PODPOŘTE NÁS

 
 

Podpořte prosím náš ubytovací web!

Byli bychom moc rádi, kdybyste podpořili náš web umístěním některé z našich reklamních ikonek na Vaše stránky.

1. Příklad reklamní ikonky 2. Příklad reklamní ikonky

Nehodí se Vám navržené ikonky na Vaše stránky? Nevadí - připravili jsme pro Vás stránku, kde naleznete mnoho dalších alternativ a přesný návod.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ubytování Chotěboř

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hotely, pensiony a další ubytování Chotěboř

 
 
Penzion Bene ubytování Chotěboř ***
Penzion Bene ubytování Chotěboř

V západní oblasti Českomoravské vrchoviny na úpatí Železných hor v nadmořské výšce 515 m leží město Chotěboř, ve kterém hosté naleznou penzion Bene, přesněji na náměstí T. G. M. v domě č. p. 234. Historie domu, sahá do dávných dob. Penzion Bene Ubytování v Chotěboři:. Penzion Bene v Chotěboři nabízí hostům komfortní ubytování v šesti dvoulůžkových a jednom čtyřlůžkovém pokoji.

ceny od 1 500,00 Kč
Penzion Zastrání ubytování Chotěboř
Penzion Zastrání ubytování Chotěboř

Penzion Zastraní v Chotěboři je celoroční rekreační ubytování v rekonstruované chalupě, která se nachází na Vysočině v klínu železných hor a Žďárských vrchů v údolí řeky Doubravky. Nejbližší město je Chotěboř a ubytování je určené především pro lidi hledající odpočinek a pohodu. Penzion Zastraní v Chotěboři ubytování. Penzion Zastraní v Chotěboři nabízí ubytování ve 2 ložnicích po 4 lůžkách s možností dětské přistýlky.

ceny od 1 250,00 Kč
Hotel Vysočina ubytování Chotěboř ***
Hotel Vysočina ubytování Chotěboř

Hotel Vysočina v Chotěboři poskytuje komplexní a kvalitní služby na úrovni *** hotelu a vytváří tak prostor pro skloubení obchodních, společenských a oddychových aktivit. Hotel Vysočina v Chotěboři ubytování. Hotel Vysočina v Chotěboři disponuje 25 pokoji ve složení 18 pokojů typu standard, 4 pokoje typu ekonom a 3 dvoulůžkové apartmány. Nově zrekonstruované pokoje hotelu Vysočina v Chotěboři jsou stylově zařízeny a poskytují dostatek pohodlí a soukromí.

ceny od 350,00 Kč