KATALOG UBYTOVÁNÍ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Dejte doporučení
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PARTNEŘI

 
 
Doporučujeme Vám navštívit také portál Ubytování Slovensko, který obsahuje odkazy na více než dvěstě penzionů a hotelů ve Slovenské republice. Velký výběr ubytování v Praze nabízí rozcestník Hotel-Ubytování.
 
 
 
 
 
 
 
 

NEWSLETTER

 
 
Zaregistrujte se do našeho newsletteru a budeme Vám pravidelně posílat informace o aktuálních last minute pobytech a dalších výhodných nabídkách.
 
 
 
 
 
 
 
 

KONTAKT

 
 
E-mail: info@ubytovani-online.net
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PODPOŘTE NÁS

 
 

Podpořte prosím náš ubytovací web!

Byli bychom moc rádi, kdybyste podpořili náš web umístěním některé z našich reklamních ikonek na Vaše stránky.

1. Příklad reklamní ikonky 2. Příklad reklamní ikonky

Nehodí se Vám navržené ikonky na Vaše stránky? Nevadí - připravili jsme pro Vás stránku, kde naleznete mnoho dalších alternativ a přesný návod.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ubytování Chomutov

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hotely, pensiony a další ubytování Chomutov

 
 
Hotel Clochard ubytování Chomutov ***
Hotel Clochard ubytování Chomutov

Hotel CLOCHARD najdete v centru města Chomutova v poklidné zóně, nedaleko sadů Čs. armády a Městského divadla. Ubytování: Hotel CLOCHARD Vám nabízí ubytování v plně vybavených, jedno až čtyřlůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, satelitní televizí a WIFI. Na výběr jsou pokoje kuřácké i nekuřácké. Pro náročnější klientelu jsou k dispozici pokoje Bussines suite, které jsou vybaveny lednicí a minibarem.

ceny od 890,00 Kč
Wellness hotel Beethoven**** ubytování Chomutov ****
Wellness hotel Beethoven**** ubytování Chomutov

Wellness hotel Beethoven**** se nachází přímo v blízkosti historického centra města Chomutov, které leží v srdci severních Čech. Wellness hotel Beethoven**** v Chomutově poskytuje pohodlné a příjemné ubytování. Wellness hotel Beethoven **** ubytování Chomutově ubytování:. Wellness hotel Beethoven**** v Chomutově nabízí ubytování o celkové kapacitě 52 lůžek. Pokoje jsou komfortně a stylově vybavené.

ceny od 1 482,00 Kč
Hotel Mertin ubytování Chomutov ***
Hotel Mertin ubytování Chomutov

Hotel Mertin nabízí luxusní ubytování v deseti jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích, vybavených nábytkem ve starožitném stylu. Svou polohou v centru  je vhodný pro služební cesty i romantické pobyty. Pro hotelové hosty je k dispozici infra sauna. Wifi, fittness, parkoviště střežené kamerovým systémem zdarma.

ceny od 1 150,00 Kč