KATALOG UBYTOVÁNÍ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Dejte doporučení
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PARTNEŘI

 
 
Doporučujeme Vám navštívit také portál Ubytování Slovensko, který obsahuje odkazy na více než dvěstě penzionů a hotelů ve Slovenské republice. Velký výběr ubytování v Praze nabízí rozcestník Hotel-Ubytování.
 
 
 
 
 
 
 
 

NEWSLETTER

 
 
Zaregistrujte se do našeho newsletteru a budeme Vám pravidelně posílat informace o aktuálních last minute pobytech a dalších výhodných nabídkách.
 
 
 
 
 
 
 
 

KONTAKT

 
 
E-mail: info@ubytovani-online.net
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PODPOŘTE NÁS

 
 

Podpořte prosím náš ubytovací web!

Byli bychom moc rádi, kdybyste podpořili náš web umístěním některé z našich reklamních ikonek na Vaše stránky.

1. Příklad reklamní ikonky 2. Příklad reklamní ikonky

Nehodí se Vám navržené ikonky na Vaše stránky? Nevadí - připravili jsme pro Vás stránku, kde naleznete mnoho dalších alternativ a přesný návod.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ubytování Čeladná

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hotely, pensiony a další ubytování Čeladná

 
 
Hotel & Garden U Holubů ubytování Čeladná ***
Hotel & Garden U Holubů ubytování Čeladná

Hotel U Holubů se nachází v Čeladné v klidném prostředí Moravskoslezských Beskyd na úpatí hory Smrk. Hotel U Holubů poskytuje pohodlné a příjemné ubytování. Hotel U Holubů v Čeladné ubytování:. Hotel U Holubů v Čeladné nabízí ubytování ve:  2 x apartmá Elegant, 4 x apartmá pokoj, 4 x standard pokoje s vlastním sociálním zařízením, 1 x pokoj turistický. Kapacita celkem 34 lůžek a 6 přistýlek.

ceny od 1 150,00 Kč
Horský hotel Hamry ubytování Čeladná ***
Horský hotel Hamry ubytování Čeladná

Horský hotel Hamry v Čeledné nabízí příjemné a pohodlné ubytování v Čeladné. Horský hotel Hamry v Čeladné se nachází uprostřed nádherné krajiny a je tedy ideálním místem pro trávení aktivní ale i klidné dovolené. Horský hotel Hamry v Čeladné je vhodný především pro trávení rodinné dovolené, ale svoji výbavou a kvalitou služeb uspokojí jistě každého návštěvníka. Horský hotel Hamry v Čeledné ubytování.

ceny od 400,00 Kč
Hotel PROSPER ubytování Čeladná ****
Hotel PROSPER ubytování Čeladná

Čtyřhvězdičkový hotel Prosper se nachází na úpatí Moravskoslezských Beskyd v obci Čeladná, která je obklopena malebnou krajinou i množstvím historických a kulturních památek. Čeladná je jednou z nejvyhledávanějších rekreačních lokalit v České republice. Hotel je příhodně situován nejen k objevování krás zdejšího regionu, ale také k všestrannému sportovnímu vyžití.

ceny od 1 350,00 Kč
Chata SKP Frýdek-Místek - Čeladná 0520 ubytování Čeladná **
Chata SKP Frýdek-Místek - Čeladná 0520 ubytování Čeladná

Chata SKP Frýdek-Místek - BESKYDY- obec Čeladná-Horní Čeladná-Na Ploštině. Kapacita chaty 10 lůžek ve třech pokojích. společenská místnost s krbem,televize,video, DVD. kuchyň vybavená - plynový sporák s horkovzdušnou troubou,chladnička 2x, mraznička, mikrovlná trouba. 2xWC,sprchový kout s teplou vodou. Více zde: http://chata-skp. webnode. cz/chata-skp-beskydy-obec-celadna/. Vytvořte si vlastní stránky zdarma: http://www.