KATALOG UBYTOVÁNÍ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Dejte doporučení
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PARTNEŘI

 
 
Doporučujeme Vám navštívit také portál Ubytování Slovensko, který obsahuje odkazy na více než dvěstě penzionů a hotelů ve Slovenské republice. Velký výběr ubytování v Praze nabízí rozcestník Hotel-Ubytování.
 
 
 
 
 
 
 
 

NEWSLETTER

 
 
Zaregistrujte se do našeho newsletteru a budeme Vám pravidelně posílat informace o aktuálních last minute pobytech a dalších výhodných nabídkách.
 
 
 
 
 
 
 
 

KONTAKT

 
 
E-mail: info@ubytovani-online.net
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PODPOŘTE NÁS

 
 

Podpořte prosím náš ubytovací web!

Byli bychom moc rádi, kdybyste podpořili náš web umístěním některé z našich reklamních ikonek na Vaše stránky.

1. Příklad reklamní ikonky 2. Příklad reklamní ikonky

Nehodí se Vám navržené ikonky na Vaše stránky? Nevadí - připravili jsme pro Vás stránku, kde naleznete mnoho dalších alternativ a přesný návod.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ubytování Břeclav

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hotely, pensiony a další ubytování Břeclav

 
 
HOTEL TEREZKA ubytování Břeclav
HOTEL TEREZKA ubytování Břeclav

Hotel TEREZKA najdete v centru moravského města Břeclavi, v kraji dobrého vína a pohostinných obyvatel, pouhé 3 km od dálnice Brno – Bratislava. Ubytování: Hotel TEREZKA Vám nabízí ubytování v 28 pokojích třech různých kategorií, jedna, dvě nebo tři hvězdičky, o celkové kapacitě 58 lůžek. Vybírat můžete z pokojů 1-3 lůžkových a dvou čtyřlůžkových apartmánů. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC) a televizí.

ceny od 650,00 Kč
Vinárna a penzion u Doubků ubytování Břeclav ***
Vinárna a penzion u Doubků ubytování Břeclav

Vinárna a penzion U Doubků v Břeclavi se nachází na předměstí obce Poštorná, na okraji Lednicko-Valtického areálu Unesco a nabízí příjemné a pohodlné ubytování. Vinárna a penzion U Doubků ubytování v Břeclavi ubytování:. Vinárna a penzion U Doubků ubytování v Břeclavi nabízí možnost ubytování v 9-ti pokojích, které disponují celkem 26-ti lůžky. Některé pokoje jsou vybaveny francouzským lůžkem a některé jsou vybavené dvěma oddělenými lůžky.

ceny od 570,00 Kč
Zámecký penzion Rotunda ubytování Břeclav ***
Zámecký penzion Rotunda ubytování Břeclav

Zámecký penzion ROTUNDA najdete v samém srdci Slovácka - Břeclavi, v krásném a klidném prostředí areálu zámeckého parku. Podluží, tento ,,malovaný kraj“, jak se oblasti často říká, je odedávna vyhlášen příslovečnou pohostinností místních lidí, kvalitními víny a čarokrásnou podlužní krajinou. Zámecký penzion ROTUNDA je vzhledem ke své poloze v těsném sousedství hranic se Slovenskem a Rakouskem ideálním místem pro Vaši dovolenou i například služební cesty.

ceny od 470,00 Kč
BORS CLUB ubytování Břeclav
BORS CLUB ubytování Břeclav

Hledáte-li ubytování ve městě Břeclav v srdci jižní Moravy, i zde vám jsme k dispozici. Areál BORS Clubu se nachází na okraji města Břeclav, v Poštorné, přibližně 15 minut od dálnice D2 (Bratislav - Brno). Leží v těsné blízkostiLednicko-valtického areálu, který nabízí rozmanité památky. Nově vybudovanécyklostezky jsou velmi lákavé pro příznivce cykloturistiky. Ubytování v Břeclavi je ideální, láká-li vás především aktivní dovolená.

ceny od 700,00 Kč