KATALOG UBYTOVÁNÍ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Dejte doporučení
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PARTNEŘI

 
 
Doporučujeme Vám navštívit také portál Ubytování Slovensko, který obsahuje odkazy na více než dvěstě penzionů a hotelů ve Slovenské republice. Velký výběr ubytování v Praze nabízí rozcestník Hotel-Ubytování.
 
 
 
 
 
 
 
 

NEWSLETTER

 
 
Zaregistrujte se do našeho newsletteru a budeme Vám pravidelně posílat informace o aktuálních last minute pobytech a dalších výhodných nabídkách.
 
 
 
 
 
 
 
 

KONTAKT

 
 
E-mail: info@ubytovani-online.net
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PODPOŘTE NÁS

 
 

Podpořte prosím náš ubytovací web!

Byli bychom moc rádi, kdybyste podpořili náš web umístěním některé z našich reklamních ikonek na Vaše stránky.

1. Příklad reklamní ikonky 2. Příklad reklamní ikonky

Nehodí se Vám navržené ikonky na Vaše stránky? Nevadí - připravili jsme pro Vás stránku, kde naleznete mnoho dalších alternativ a přesný návod.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ubytování Blansko

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hotely, pensiony a další ubytování Blansko

 
 
Penzion U Ježků ubytování Blansko ***
Penzion U Ježků ubytování Blansko

Srdečně jste zváni k návštěvě penzionu U Ježků v Blansku, který poslouží jako příjemné a pohodlné "útočiště" při poznávání majestátných přírodních útvarů i malebných zákoutí Moravského krasu a blízkého okolí. Penzionu U Ježků v Blansku se nachází obci Lažánky, která je zasazena do malebného údolí v samotném srdci CHKO Moravský kras. Penzion U Ježků v Blansku ubytování.

ceny od 550,00 Kč
Hotel Skalní mlýn ubytování Blansko ***
Hotel Skalní mlýn ubytování Blansko

Hotel Skalní mlýn, který má více než sedmdesátiletou tradici, se nachází 7 km od centra města Blanska v jeho části zvané Skalní mlýn, doslova přímo v srdci Národní přírodní rezervace Moravský kras, do které láká tisíce turistů především propast Macocha, vápencové jeskyně a unikátní plavba po podzemní říčce Punkvě. Hotel Skalní mlýn v Blansku UBYTOVÁNÍ.

ceny od 980,00 Kč
Penzion u Rechů Blansko ubytování Blansko ***
Penzion u Rechů Blansko ubytování Blansko

Rodinný penzion U Rechů v Blansku s osobním přístupem majitelů nabízí celoročně ubytování v klidném prostředí v rozlehlé zahradě s krásným výhledem do okolí. Penzion  U Rechů v Blansku se nachází na okraji Blanska, nazývaného " bránou do Moravského krasu " nedaleko lesa v klidném a slunečném prostředí v zahradě s krásným výhledem. Penzion U Rechů v Blansku ubytování.

ceny od 750,00 Kč
Penzion MACOCHA Blansko ubytování Blansko ***
Penzion MACOCHA Blansko ubytování Blansko

Penzion se nachází přímo v srdci chráněné krajinné oblasti Moravský kras v Blansku. Kolem něj se rozprostírá malebné Punkevní údolí, kde ponorná říčka Punkva vytváří Jakubovo jezero a dodává mu romantický nádech. Penzion Macocha v Blansku ubytování:. Penzion Macocha v Blansku nabízí klientům ubytování o celkové kapacitě včetně přistýlek je 19 lůžek.

ceny od 800,00 Kč
Wellness Hotel Panorama ubytování Blansko ***
Wellness Hotel Panorama ubytování Blansko

Wellness hotel Panorama poskytuje pohodlné a komfortní ubytování všem hostům. Wellness hotel Panorama ubytování v Blansku :. Wellness hotel Panorama v Blansku nabízí ubytování ve dvou kategoriích pokojů. Superior a Classic new. Nové pokoje Panorama Classic new jsou s vlastním sociálním zařízením s fény, televizí se satelitním příjmem, telefonem, převážně s balkony.

ceny od 1 250,00 Kč
Hotel Probe ubytování Blansko ***
Hotel Probe ubytování Blansko

Hotel Probe se nachází v Blansku na velmi klidném místě na okraji města, které je vzdáleno 25 km od Brna. Hotel vznikl v roce 1990. Hotel Probe poskytuje pohodlné a příjemné ubytování. Hotel Probe v Blansku ubytování:. Hotel Probe v Blansku nabízí ubytování o celkové kapacitě hotelu s výtahem je 160 lůžek v 80 pokojích s TV, koupelnou a WC. Ubytování je včetně snídaně podávané v restauraci v době od 8. 00 - 10. 00 hodin.

ceny od 310,00 Kč
Pension KARST Blansko ubytování Blansko *
Pension KARST Blansko ubytování Blansko

Rodinný penzion Karst se nachází v klidné části města Blansko, které je vstupní bránou do Národní přírodní rezervace Moravský kras. Všechny nejznámější místa Blanska jsou Vám budou velmi dobře dostupná. Světoznámá propast Macocha a Punkevní jeskyně jsou vzdáleny od penzionu pouhých 5km, do jihomoravské metropole Brno je to 30km. Pension Karst v Blansku ubytování. Pension Karst v Blansku nabízí ubytování ve dvou a čtyřlůžkových pokojích.

ceny od 800,00 Kč
Penzion U Golema Blansko ubytování Blansko ***
Penzion U Golema Blansko ubytování Blansko

Penzion U Golema v Blansku se již na Vás těší při jakékoli příležitosti strávení Vaši dovolené a nabízí příjemné a pohodlné ubytování v útulných a nově vybavených pokojích a k tomu báječné stravování i milý personál v penzionu s restaurací U Golema v Blansku v těsné blízkosti Moravského krasu. Penzion U Golema v Blansku ubytování. V nabídce penzionu U Golema v Blansku je 17 různě velkých, moderně zařízených pokojů.

ceny od 650,00 Kč
apartments sedlak ubytování Blansko *
apartments sedlak ubytování Blansko

Apartments Sedlák poskytuje pohodlné a příjemné ubytování. Apartments Sedlák v Blansku ubytování:. Apartments Sedlák v Blansku nabízí k ubytování sedm moderně vybavených stylových apartmánů různé velikosti. Apartmány jsou určeny pro klidný pobyt náročných návštěvníků, kteří mají k dispozici přímo v místě ubytování také venkovní pobytovou terasu s krbem a udírnou, možnosti slunění na zahradě.

ceny od 600,00 Kč
Hotel Olberg ubytování Blansko ***
Hotel Olberg ubytování Blansko

Nově vybudovaný tříhvězdičkový hotel Olberg ležící na okraji CHKO Moravský kras je vhodný jak pro firemní klientelu, tak pro turisty mířící do našeho regionu. Hotel je vhodným místem pro zážitkovou turistiku, rodinou dovolenou i pracovní cesty. Olberg disponuje půjčovnou sportovních potřeb, kde si můžete vypůjčit vybavení pro cykloturistiku, vodní sporty, in-line, turistiku, hry i zimní sporty.

ceny od 550,00 Kč
Penzion SURF Blansko ubytování Blansko ***
Penzion SURF Blansko ubytování Blansko

Penzion SURF je jedním z nových penzionů v Moravském krasu. Jeho předností jsou prostorné pokoje a poloha, která zaručuje dostatečný klid a zároveň výbornou dopravní dostupnost do Moravského krasu. Jeho apartmánové uspořádání pokojů uspokojí  jak páry tak rodiny s dětmi  i větší skupiny. Pro mnohé mohou být velkou výhodou možnost vaření v nadstandardně vybavených kuchyňkách, které najdete v každém apartmánu.

ceny od 500,00 Kč
Apartmány Simčová ubytování Blansko ***
Apartmány Simčová ubytování Blansko

Dovolujeme si Vám nabídnout ubytování v nově zrekonstruovaném rodinném domě. Dva třílůžkové apartmány se samostatným vchodem, plně vybaveným kuchyňským koutem a sociálním zařízením v každém apartmánu ( myčka na nádobí, chladnička, vlasní sociální zařízení koupelna a WC, WiFi a parkování přímo před apartmánem zdarma). Jsme zařízeni na cykloturistiku, poskytujeme zabezpečené parkování a uschování kol zdarma.