KATALOG UBYTOVÁNÍ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Čtyřdenní zimní pobyt v Krkonoších Cena: 2.012,- Kč / os. , Běžná cena 2.235,- Kč / os.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Dejte doporučení
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PARTNEŘI

 
 
Doporučujeme Vám navštívit také portál Ubytování Slovensko, který obsahuje odkazy na více než dvěstě penzionů a hotelů ve Slovenské republice. Velký výběr ubytování v Praze nabízí rozcestník Hotel-Ubytování.
 
 
 
 
 
 
 
 

NEWSLETTER

 
 
Zaregistrujte se do našeho newsletteru a budeme Vám pravidelně posílat informace o aktuálních last minute pobytech a dalších výhodných nabídkách.
 
 
 
 
 
 
 
 

KONTAKT

 
 
E-mail: info@ubytovani-online.net
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PODPOŘTE NÁS

 
 

Podpořte prosím náš ubytovací web!

Byli bychom moc rádi, kdybyste podpořili náš web umístěním některé z našich reklamních ikonek na Vaše stránky.

1. Příklad reklamní ikonky 2. Příklad reklamní ikonky

Nehodí se Vám navržené ikonky na Vaše stránky? Nevadí - připravili jsme pro Vás stránku, kde naleznete mnoho dalších alternativ a přesný návod.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ubytování Benecko

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hotely, pensiony a další ubytování Benecko

 
 
Hotel Bára ubytování Benecko ***
Hotel Bára ubytování Benecko

Hotel Bára v Benecku je rodinný hotel s překrásným výhledem, který nabízí sezónní ubytování v obci Benecko a se rozkládá na jižním svahu hory Žalý 20 km od Špindlerova Mlýna. Romantická krajina je vstupní branou Krkonošského národního parku , přitom však nedaleko centra Benecka. Hotel Bára v Benecku ubytování. Relax hotel Bára v Benecku leží v krásné přírodě v Krkonoších v obci Benecko.

ceny od 800,00 Kč
Dřevařská Apartments ubytování Benecko ***
Dřevařská Apartments ubytování Benecko

Lyžařský areál je od Dřevařské apartments v Benecku vzdálen jen 300 metrů. Dřevařská apartments v Benecku ubytování. Dřevařská apartments v Benecku nabízí ubytování v 1 dvoulůžkovém apartmánu a 4 apartmánech pro 4 osoby. Všechny ubytovací kapacity Dřevařská apartments v Benecku mají vlastní koupelnu se sprchovým koutem a sociálním zařízením, LCD televizor se satelitním příjmem a plně vybavenou kuchyň.

ceny od 857,00 Kč
Hotel Krakonoš Benecko ubytování Benecko **
Hotel Krakonoš Benecko ubytování Benecko

Je dostupný na lyžích na všechny sjezdovky a zpět. Hotel Krakonoš v Benecku poskytuje pohodlné a útulné ubytování všem hostům. Hotel Krakonoš v Benecku ubytování:. Hotel Krakonoš v Benecku nabízí ubytování 24 pokojích o celkové kapacitě 67 lůžek. Pokoje hotelu Krakonoš v Benecku jsou útulně zařízeny. Hotel Krakonoš v Benecku disponuje 2 lůžkovými, 3 lůžkovými, 4 lůžkovými, 5ti lůžkovými a 6ti lůžkovými pokoji.

ceny od 940,00 Kč
Horský hotel Kubát ubytování Benecko ***
Horský hotel Kubát ubytování Benecko

Rodinný hotel Kubát se řadí mezi tříhvězdičkové hotely. Hotel Kubát se nachází v nadmořské výšce 880m n. m. na nejvyšším bodě silnice mezi Vrchlabím a Jilemnici, na horním okraji Skiareálu Benecko, s panoramatickým výhledem na Podkrkonoší, Jizerské hory a České středohoří. Hotel Kubát v Benecku ubytování:. Hotel Kubát v Benecku nabízí ubytování v 37 pokojích s možností přistýlky v podobě rozkládacího gauče - 160 cm dlouhý.

ceny od 680,00 Kč
Hotel Diana ubytování Benecko ***
Hotel Diana ubytování Benecko

Hotel Diana v Benecku nabízí ubytování a služby za příznivé ceny a nachází se v nadmořské výšce 850 metrů nad mořem. Hotel Diana v Benecku je vhodný pro rodinnou dovolenou, seniory, skupiny a školy v přírodě. Hotel Diana v Benecku ubytování. V částečně zrekonstruovaném hotelu Diana v Benecku je pro Vás připraveno 30 pohodlných dvoulůžkových a třílůžkových pokojů s celkovou kapacitou 80 lůžek a s možností přistýlek.

ceny od 850,00 Kč
Penzion Dana ubytování Benecko
Penzion Dana ubytování Benecko

Nekuřácký penzion Dana vám poskytne příjemné prostředí, profesionální přístup a vyhlášenou kuchyni. Zaujmout může především vynikající polohou, která Vás určitě okouzlí. Penzion leží stranou od centra, takže pro ty, co hledají odpočinek je ideálním řešením. Užijete si zde dostatek klidu v čistém horském prostředí a můžete si vychutnat nádherné výhledy na hřebeny Krkonoš. Nekuřácký penzion Dana vám poskytne příjemné prostředí, profesionální přístup a vyhlášenou kuchyni.

ceny od 1 750,00 Kč
Hotel Žalý ubytování Benecko ***
Hotel Žalý ubytování Benecko

Hotel Žalý se nachází v obci Benecko, která je nejvýše položená obec v Krkonoších, rozkládá se na jižním svahu hory Žalý, v létě tu zapadá sluníčko až po 21 hod. Nádherný panoramatický výhled, nezapomenutelné západy slunce, klidné prostředí. Pobyty vhodné pro všechny věkové kategorie, rodiny s dětmi, školy a školky v přírodě, lyžařské výcvikové kurzy, sportovní soustředění, svatby, firemní akce, školení, dětské tábory.

ceny od 1 100,00 Kč
Pension Na Sychrově ubytování Benecko
Pension Na Sychrově ubytování Benecko

Pension „Na Sychrově“ se nachází v nadmořské výšce 886 m v nejvýše položeném středisku západních Krkonoš Benecko s nejvyšším počtem slunečných dní v roce. Pension nabízí ubytování v 2-4 lůžkových pokojích vybavených WC, sprchou. K dispozici je restaurace s domácí kuchyní, vlastní parkoviště a lyžařský vlek. Pension „Na Sychrově“ se nachází v nadmořské výšce 886 m v nejvýše položeném středisku západních Krkonoš Benecko s nejvyšším počtem slunečných dní v roce.

ceny od 1 200,00 Kč
Hotel Alfonska ubytování Benecko ***
Hotel Alfonska ubytování Benecko

Hotel Alfonska se nachází v klidné části obce Benecko v Krkonoších, se zajímavým okolím, které skýtá velké možnosti aktivního vyžití v zimních i letních měsících. Lokalita je díky klidnému a čistému prostředí vhodná pro rodinné pobyty rodičů s dětmi. Hotel Alfonska se nachází v klidné části obce Benecko v Krkonoších , se zajímavým okolím, které skýtá velké možnosti aktivního vyžití v zimních i letních měsících.

ceny od 650,00 Kč