KATALOG UBYTOVÁNÍ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Dejte doporučení
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PARTNEŘI

 
 
Doporučujeme Vám navštívit také portál Ubytování Slovensko, který obsahuje odkazy na více než dvěstě penzionů a hotelů ve Slovenské republice. Velký výběr ubytování v Praze nabízí rozcestník Hotel-Ubytování.
 
 
 
 
 
 
 
 

NEWSLETTER

 
 
Zaregistrujte se do našeho newsletteru a budeme Vám pravidelně posílat informace o aktuálních last minute pobytech a dalších výhodných nabídkách.
 
 
 
 
 
 
 
 

KONTAKT

 
 
E-mail: info@ubytovani-online.net
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PODPOŘTE NÁS

 
 

Podpořte prosím náš ubytovací web!

Byli bychom moc rádi, kdybyste podpořili náš web umístěním některé z našich reklamních ikonek na Vaše stránky.

1. Příklad reklamní ikonky 2. Příklad reklamní ikonky

Nehodí se Vám navržené ikonky na Vaše stránky? Nevadí - připravili jsme pro Vás stránku, kde naleznete mnoho dalších alternativ a přesný návod.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ubytování Bělá pod Pradědem

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hotely, pensiony a další ubytování Bělá pod Pradědem

 
 
Penzion Mona ubytování Bělá pod Pradědem ***
Penzion Mona ubytování Bělá pod Pradědem

Penzion Veronika se nachází  v obci Bělá pod Pradědem, v části  Adolfovice, která se nachází 3 km od města Jeseník směrem na Červenohorské sedlo a Videlský kříž. Je vidět od hlavní cesty, od Jeseníku nalevo asi 200 m od mostu přes řeku Bělou. Penzion Veronika ubytování v Bělé pod Pradědem:. Penzion Veronika v Bělé pod Pradědem nabízí ubytování o celkové kapacitě  9 míst.

ceny od 230,00 Kč
Penzion Běla ubytování Bělá pod Pradědem ***
Penzion Běla ubytování Bělá pod Pradědem

Penzion Běla se nachází v Bělé pod Pradědem a poskytuje pohodlné a příjemné ubytování v srdci Jeseníků, v klidné části Bělé pod Pradědem. Penzion Běla v Bělé pod Pradědem ubytování:. Penzion Běla v Bělé pod Pradědem nabízí ubytování o celkové ubytovací kapacitě 35 lůžek s klasifikací čtyř hvězdiček zejména ve dvou, tří a čtyř lůžkových pokojích s televizí a s připojením k internetu přes wifi.

ceny od 900,00 Kč
Hotel Eduard ubytování Bělá pod Pradědem
Hotel Eduard ubytování Bělá pod Pradědem

Hotel Eduard v Bělé pod Pradědem se nachází v nadmořské výšce 700 m, v ekologicky chráněné krajinné oblasti Hrubého Jeseníku, přímo v srdci horského střediska Bělá pod Pradědem, které díky strategické poloze uprostřed nejoblíbenějších lyžařských center Červenohorské sedlo, Karlova Studánka, Praděd, Petříkov, Ostružná, Ramzová s bohatou nabídkou zimního i letního vyžití a známého lázeňského centra Lipová.

ceny od 800,00 Kč
Penzion Chaloupka ubytování Bělá pod Pradědem *

Penzion Chaloupka se nachází v Bělé pod Pradědem v krásném prostředí v Jeseníkách 4 km od horského města Jeseník a nabízí levné, ale příjemné ubytování v soukromí. Penzion Chaloupka v Bělé pod Pradědem ubytování:. Penzion Chaloupka v Bělé pod Pradědem nabízí ubytování o celkové kapacitě 12 lůžek ve 3 pokojích. V každém pokoji jsou čtyři lůžka s možností přistýlek.

ceny od 400,00 Kč