KATALOG UBYTOVÁNÍ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Dejte doporučení
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PARTNEŘI

 
 
Doporučujeme Vám navštívit také portál Ubytování Slovensko, který obsahuje odkazy na více než dvěstě penzionů a hotelů ve Slovenské republice. Velký výběr ubytování v Praze nabízí rozcestník Hotel-Ubytování.
 
 
 
 
 
 
 
 

NEWSLETTER

 
 
Zaregistrujte se do našeho newsletteru a budeme Vám pravidelně posílat informace o aktuálních last minute pobytech a dalších výhodných nabídkách.
 
 
 
 
 
 
 
 

KONTAKT

 
 
E-mail: info@ubytovani-online.net
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PODPOŘTE NÁS

 
 

Podpořte prosím náš ubytovací web!

Byli bychom moc rádi, kdybyste podpořili náš web umístěním některé z našich reklamních ikonek na Vaše stránky.

1. Příklad reklamní ikonky 2. Příklad reklamní ikonky

Nehodí se Vám navržené ikonky na Vaše stránky? Nevadí - připravili jsme pro Vás stránku, kde naleznete mnoho dalších alternativ a přesný návod.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ubytování Abertamy

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hotely, pensiony a další ubytování Abertamy

 
 
Pension Abertham ubytování Abertamy ***
Pension Abertham ubytování Abertamy

Penzion Abertham se nachází v Abertamech a nabízí komfortní pobyt v rodinných apartmánech nedaleko Božího Daru. V penzionu Abertham můžete očekávat příjemnou rodinnou atmosféru a pohodové strávení pobytu. Penzion Abertham v Abertamech ubytování:. Penzion Abertham v Abertamech nabízí ubytování v pěti apartmánech s kuchyňkou, sociálním příslušenstvím a televizí se satelitním příjmem.

ceny od 490,00 Kč
Chata Amadeus ubytování Abertamy
Chata Amadeus ubytování Abertamy

Horské středisko chata Amadeus v Abertamech leží na hřebenech Krušných hor v nadmořské výšce 840 až 1000 metrů. Jsou vzdáleny 20 kilometrů severně od světoznámých lázní Karlových Varů. Jezdí zde pravidelná autobusová linka a k chatě je to 5 minut od náměstí a autobusové zastávky. Přímo u chaty jsou parkovací místa. Chata je umístěna na velmi klidném místě v rekreační oblasti. Horská chata Amadeus v Abertamech ubytování.

ceny od 4 200,00 Kč
Chalupa Hřebečná ubytování Abertamy
Chalupa Hřebečná ubytování Abertamy

Podrobný popisHřebečná - Chalupa má dvě patra. První patro, zcela oddělené a s vlastním vchodem, obývá příležitostně majitel. Privát je v přízemí. Za vstupními dveřmi privátu je malé zádveří s úložným prostorem pro lyže. Všechny místnosti jsou přístupné ze spojovací místnosti s krbem. - více Ložnice A a B jsou stejně vybaveny (2 lůžka, 1 přistýlka, rádio, noční stolky, lampičky, 2 křesla, stolek, šatní skříně, umyvadlo).

ceny od 1 000,00 Kč
hotel-penzion Villa Rosse ubytování Abertamy ***
hotel-penzion Villa Rosse ubytování Abertamy

Tříhvězdičkový hotel VILLA ROSSE v Abertamech se nachází v překrásném prostředí Krušných hor, v klidné části na okraji města Abertamy. Pokud chcete prožít dovolenou v naprostém klidu, bez rachotu města a diskoték, daleko od starostí, pak navštivte nekuřácký rodinný hotel VillaRosse v Abertamech, který nabízí svým hostům příjemnou atmosféru a má ideální pozici pro Vaši letní i zimní dovolenou.

ceny od 550,00 Kč