KATALOG UBYTOVÁNÍ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Relaxační neděle pro dva s masáží a vířivkou Cena: 2.499,- Kč , Běžná cena 4.600,- Kč
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Dejte doporučení
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PARTNEŘI

 
 
Doporučujeme Vám navštívit také portál Ubytování Slovensko, který obsahuje odkazy na více než dvěstě penzionů a hotelů ve Slovenské republice. Velký výběr ubytování v Praze nabízí rozcestník Hotel-Ubytování.
 
 
 
 
 
 
 
 

NEWSLETTER

 
 
Zaregistrujte se do našeho newsletteru a budeme Vám pravidelně posílat informace o aktuálních last minute pobytech a dalších výhodných nabídkách.
 
 
 
 
 
 
 
 

KONTAKT

 
 
E-mail: info@ubytovani-online.net
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PODPOŘTE NÁS

 
 

Podpořte prosím náš ubytovací web!

Byli bychom moc rádi, kdybyste podpořili náš web umístěním některé z našich reklamních ikonek na Vaše stránky.

1. Příklad reklamní ikonky 2. Příklad reklamní ikonky

Nehodí se Vám navržené ikonky na Vaše stránky? Nevadí - připravili jsme pro Vás stránku, kde naleznete mnoho dalších alternativ a přesný návod.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ubytování Benešov

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hotely, pensiony a další ubytování Benešov

 
 
Golf Resort Hotel Konopiště ubytování Benešov ****
Golf Resort Hotel Konopiště ubytování Benešov

Hotel Golf Resort Konopiště se nachází nedaleko Benešova. Hotel Golf Resort Konopiště poskytuje pohodlné a komfortní ubytování. Golf Resort Hotel Konopiště v Benešově ubytování:. Hotel Golg Resort Konopiště v Benešově nabízí příjemné nadstandardní ubytování přímo v areálu resortu. Hotel nabízí ubytování ve dvou apartmánech a 45 dvoulůžkových pokojích. Hotel je v provozu celoročně.

ceny od 1 791,00 Kč
Bellevue hotel Karlov, Member of Asten Hotels ubytování Benešov ****
Bellevue hotel Karlov, Member of Asten Hotels ubytování Benešov

Hotel Bellevue Karlov v Beněšově sídlí v příjemné blízkosti přírody a kulturních památek současně. Ubytování v hotelu Bellevue Karlov v Beněšově uvítají rodiny s dětmi, skupiny přátel i cestující služebně. Hotel Bellevue Karlov v Beněšově ubytování. Hotel Bellevue Karlov v Beněšově má k ubytování 28 pokojů nádherně vybavených stylovým nábytkem a elegantními doplňky.

ceny od 1 440,00 Kč
Pension Konopiště ubytování Benešov ****
Pension Konopiště ubytování Benešov

Exklusivitou pensionu Konopiště v Benešově je nejen jeho poloha na Konopišti, ale také jeho umístění v budově Muzea historických motocyklů. Pension Konopiště v Benešově ubytování. Pension Konopiště v Benešově se nachází v blízkosti zámku Konopiště přibližně 2 km od centra města Benešova. Je pro Vás připraveno 6 luxusních apartmá vybavených ložnicí, obývacím pokojem a koupelnou.

ceny od 1 000,00 Kč
S-centrum ubytování Benešov ***
S-centrum ubytování Benešov

Hotel S-centrum v Benešově představuje sportovně relaxační centrum, které se nalézá v klidném prostředí na okraji Benešova, a kromě aktivního a pasivního vyžití nabízí příjemné ubytování v Benešově. Hotel S-centrum v Benešově ubytování. Hotelová část komplexu disponuje 20 dvoulůžkovými pokoji a 3 apartmány (3-5 lůžkové). 13 dvoulůžkových pokojů a dva čtyřlůžkové rodinné pokoje jsou vybaveny TV, telefonem a internetem, vlastní koupelnou se sprchovým koutem, WC a umyvadlem.

ceny od 1 470,00 Kč
HOTEL POŠTA ubytování Benešov ***
HOTEL POŠTA ubytování Benešov

Hotel Pošta v Benešově se nachází v bezprostřední blízkosti centra pár metrů od Masarykova náměstí. Pouhých 40 km je vzdáleno hlavní město České republiky Praha, kam se dostanete pohodlně autem po dálnici D1 nebo vlakem či autobusem z nedalekého nádraží  (cca 600 m). Ubytování: hotel Pošta, jehož celková kapacita je 46 osob, nabízí ubytování  v pokojích jednolůžkových, dvoulůžkových, třílůžkových, jednom čtyřlůžkovém a jednom apartmánu.

ceny od 450,00 Kč
Hotel Atlas ubytování Benešov ***
Hotel Atlas ubytování Benešov

Hotel Atlas se nachází téměř v centru Benešova, 5 minut chůze od vlakového a autobusového nádraží. V okolí hotelu je veškerá občanská vybavenost (obchody, lékárny, potraviny), zařízení pro sport a volný čas (squash, telocvična, masáže, fittness centrum) a kulturní zázemí (divadlo, kino, historické centrum Benešova, muzeum umění). Hotel Atlas nabízí ubytování v příjemných a čistých pokojích za dostupné ceny.

ceny od 909,00 Kč
ubytovnaBN ubytování Benešov

Nabízíme dlouhodobý pronájem pokojů v centru Benešova pro jednotlivce, skupiny i firmy. Ceny dohodou od 100Kč/noc. Pokoje jedno až čtyřlůžkové. Sociální zařízení společné na chodbě. Kuchyňka s mikrovlnou troubou, sporákem a lednicí. Dobrá dostupnost do centra města, v blízkosti vlakové i autobusové nádraží, obchody. v docházkové vzdálenosti zámek Konopiště.