KATALOG UBYTOVÁNÍ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Dejte doporučení
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PARTNEŘI

 
 
Doporučujeme Vám navštívit také portál Ubytování Slovensko, který obsahuje odkazy na více než dvěstě penzionů a hotelů ve Slovenské republice. Velký výběr ubytování v Praze nabízí rozcestník Hotel-Ubytování.
 
 
 
 
 
 
 
 

NEWSLETTER

 
 
Zaregistrujte se do našeho newsletteru a budeme Vám pravidelně posílat informace o aktuálních last minute pobytech a dalších výhodných nabídkách.
 
 
 
 
 
 
 
 

KONTAKT

 
 
E-mail: info@ubytovani-online.net
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PODPOŘTE NÁS

 
 

Podpořte prosím náš ubytovací web!

Byli bychom moc rádi, kdybyste podpořili náš web umístěním některé z našich reklamních ikonek na Vaše stránky.

1. Příklad reklamní ikonky 2. Příklad reklamní ikonky

Nehodí se Vám navržené ikonky na Vaše stránky? Nevadí - připravili jsme pro Vás stránku, kde naleznete mnoho dalších alternativ a přesný návod.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ubytování Písek

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hotely, pensiony a další ubytování Písek

 
 
Hotel VILLA CONTI ubytování Písek ***
Hotel VILLA CONTI ubytování Písek

Všechny pokoje jsou luxusně zařízeny a vybaveny minibary, sat TV, telefony, přípojkou na internet. Samozřejmostí každého pokoje je koupelna s fénem, make up zrcadlem a možností výběru vany nebo sprchového koutu. - více Hotelové služby: prádelna, kryté a uzamykatelné garáže (zdarma), hotelový trezor, možnost využití faxu, kopírky a scanneru, možnost zapůjčení horských kol.

ceny od 1 100,00 Kč
INTERHOTEL AMERICA **** ubytování Písek ****
INTERHOTEL AMERICA **** ubytování Písek

Tyto dva aspekty - lesy a jméno čtvrti, daly i jméno projektu hotelu Parník America plující mořem píseckých lesů". America, původně jméno projektu, zůstalo i jménem hotelu. Při pohledu na hotelový komplex naleznete hned celou řadu prvků převzatých z velkých parníků - kulatá okna, členitá zábradlí lemující množství hotelových teras a třeba ventilace tvaru lodního komínu.

ceny od 950,00 Kč
Hotel CADILLAC ubytování Písek **
Hotel CADILLAC ubytování Písek

Hotel Cadillac v Písku se nachází ve městě u Kamenného mostu ve směru na Strakonice vedle Lesnické školy. Po dobu ubytování v hotelu Cadillac v Písku si můžete prohlédnou starobylé královské město Písek kde právě kamenný most je nestarší ve střední Evropě. Hotel Cadillac v Písku UBYTOVÁNÍ:. Hotel Cadillac v Písku vám nabízí ubytování v příjemném prostředí starobylého královského města Celková kapacita hotelu i s přistýlkami je 40 lůžek.

ceny od 575,00 Kč
Hotel "U Kapličky" ubytování Písek ***
Hotel "U Kapličky" ubytování Písek

Hotel U Kapličky se nachází v Písku v klidném prostředí budějovického předměstí starobylého královského města. Hotel U Kapličky v Písku přímo sousedí s památnou kapličkou. Hotel U Kapličky poskytuje příjemné a klidné ubytování všem klientům. Hotel U Kapličky v Písku ubytování:. Hotel U Kapličky v Písku poskytuje ubytování o celkové kapacitě kapacitě 70 lůžek v 37 pokojích z toho 12 pokojů se nachází v depandance.

ceny od 1 200,00 Kč
Chata Živec ubytování Písek **
Chata Živec ubytování Písek

Podrobný popisChatu Živec najdete v překrásném prostředí Píseckých hor, hluboko v lesích. Penzion má kapacitu 35 lůžek v jedenácti pokojích. V přízemí se nachází 1 sál a 2 kulubovny. Při dlouhodobých pobytech a ubytování větších skupin jsou ceny individuální a poskytujeme výrazné slevy. Venkovní posezení, ohniště s grilem. Pro ubytované hosty je k dispozici parkoviště. - více Zvíře - 50,- Kč/noc. BarDomácím zvířatům vstup povolenInternetKrbParkoviště otevřenéRestauraceSalonekSměnárna document.

ceny od 220,00 Kč
Hotel U Zlatého býka ubytování Písek ***
Hotel U Zlatého býka ubytování Písek

Podrobný popisNabízíme 14 moderně zařízených pokojů různých velikostí, které jsou standartně vybaveny satelitní televizí, bezdrátovým připojením k internetu, klimatizací, vlastní koupelnou s WC a vstupním zámkem na magnetickou kartu. Kapacita hotelu je 23 lůžek. Hostům je k dispozici recepce, snídaňový salonek a na požádání praní i žehlení. Náš objekt je nekuřácký. - více Domácím mazlíčkum vstup povolen.

ceny od 1 200,00 Kč
Hotel OTAVARENA ubytování Písek ***
Hotel OTAVARENA ubytování Písek

Hotel Otavarena se nachází v klidném prostředí městského sportovního areálu a v těsném sousedství řeky Otavy v Písku. Hotel Otavarena je vhodný jak pro sportovní soustředění a semináře tak i pro rodinou rekreaci. Hotel Otavarena nabízí ubytování ve 20 dvoulůžkových pokojích, které jsou všechny vybaveny TV sat, telefonem a sociálním zařízením. Z těchto mají čtyři pokoje v prvním patře k dispozici svojí vlastní terasu o velikosti 4 x 4m.

ceny od 690,00 Kč
Manhattan penzion ubytování Písek
Manhattan penzion ubytování Písek

V nejklidnější části Písku najdete útulný penzion Manhattan. Penzion nabízí 20 lůžek v plně vybavených pokojích. Penzion Manhattan se nachází v nejklidnější části města. Najdete zde 20 lůžek ve 3 dvoulůžkových pokojích případně (v případě potřeby ubytujeme i jednu osobu), 2 malých a 2 velkých apartmánech. Všechny pokoje jsou vybaveny samostatnou koupelnou, WC, LCD TV + SAT, WIFI Internetem.