KATALOG UBYTOVÁNÍ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Dejte doporučení
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PARTNEŘI

 
 
Doporučujeme Vám navštívit také portál Ubytování Slovensko, který obsahuje odkazy na více než dvěstě penzionů a hotelů ve Slovenské republice. Velký výběr ubytování v Praze nabízí rozcestník Hotel-Ubytování.
 
 
 
 
 
 
 
 

NEWSLETTER

 
 
Zaregistrujte se do našeho newsletteru a budeme Vám pravidelně posílat informace o aktuálních last minute pobytech a dalších výhodných nabídkách.
 
 
 
 
 
 
 
 

KONTAKT

 
 
E-mail: info@ubytovani-online.net
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PODPOŘTE NÁS

 
 

Podpořte prosím náš ubytovací web!

Byli bychom moc rádi, kdybyste podpořili náš web umístěním některé z našich reklamních ikonek na Vaše stránky.

1. Příklad reklamní ikonky 2. Příklad reklamní ikonky

Nehodí se Vám navržené ikonky na Vaše stránky? Nevadí - připravili jsme pro Vás stránku, kde naleznete mnoho dalších alternativ a přesný návod.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ubytování Králíky

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hotely, pensiony a další ubytování Králíky

 
 
Penzion Na Čertovce ubytování Králíky **
Penzion Na Čertovce ubytování Králíky

Stylový penzion na Čertovce v Králíkách leží v nádherné kopcovité krajině a okolí je rájem běžkařů a lyžařů. Běžkaři jistě ocení značené trasy po okolních kopcích (oblast Suchého vrchu a Bukové hory Vám nabízí 30 km upravovaných tratí), které vás zavedou ke kapli sv. Trojice nebo až k vyhledávanému cíli místních běžkařů - Severomoravské chatě. V okolí můžete navštívit různé rozhledny na Lázku, Suchém vrchu, Křížové hoře nebo na Hedeči.

ceny od 435,00 Kč
Horský hotel PROMETHEUS ubytování Králíky ***
Horský hotel PROMETHEUS ubytování Králíky

Horský wellness hotel Prometheus v Králíkách je ideálním místem pro Váš odpočinek a rehabilitaci. Dlouho nepřemýšlejte nad pobytem, hotel Prometheus v Králíkách bude pro Vás správná volba. Hotel Prometheus v Králíkách ubytování. Hotel Prometheus v Králíkách nabízí svým hostům pohodlí a komfort ve stylově zařízených pokojích a disponuje 175 místy ve 2 - 6 lůžkových pokojích, které je rozděleno ve třech kategoriích - Standard, Economy a apartmán.

ceny od 790,00 Kč
Penzion Heřmanice ubytování Králíky **
Penzion Heřmanice ubytování Králíky

Penzion Heřmanice - ubytování, stanování, tenisový kurt a koupání pod Králickým Sněžníkem. Penzion se nachází v podhůří masivu Kralického sněžníku na okraji Kladské kotliny, nedaleko hraničního přechodu do Polska, Dolní Lipka. Pro letní sezonu nabízíme zájemcům o camping i postavení stanů v areálu penzionu, nebo využití našeho parkoviště k zaparkování karavanů, respektive obytných přívěsů, s možností využití sociálních zařízení penzionu.

ceny od 250,00 Kč
PENZION V ALEJI KRALIKY ubytování Králíky ****

Penzion V Aleji Králíky nabízí levné ubytování v Králíkách v samostatných pokojích až pro 16 osob. Levné ubytování Králíky v turistické ubytovně Hotelu, Penzionu V Aleji v Králíkách, je vstupním bodem do nádherné přírody Kralického Sněžníku a obce Dolní Morava,kde začíná mnoho turistických a lyžařských tras. Ubytování v Penzionu V Aleji se nachází v centru města Králíky v klidné části,na začátku poutní cesty na Klášter na Hedeči v Kralikách.