KATALOG UBYTOVÁNÍ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Dejte doporučení
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PARTNEŘI

 
 
Doporučujeme Vám navštívit také portál Ubytování Slovensko, který obsahuje odkazy na více než dvěstě penzionů a hotelů ve Slovenské republice. Velký výběr ubytování v Praze nabízí rozcestník Hotel-Ubytování.
 
 
 
 
 
 
 
 

NEWSLETTER

 
 
Zaregistrujte se do našeho newsletteru a budeme Vám pravidelně posílat informace o aktuálních last minute pobytech a dalších výhodných nabídkách.
 
 
 
 
 
 
 
 

KONTAKT

 
 
E-mail: info@ubytovani-online.net
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PODPOŘTE NÁS

 
 

Podpořte prosím náš ubytovací web!

Byli bychom moc rádi, kdybyste podpořili náš web umístěním některé z našich reklamních ikonek na Vaše stránky.

1. Příklad reklamní ikonky 2. Příklad reklamní ikonky

Nehodí se Vám navržené ikonky na Vaše stránky? Nevadí - připravili jsme pro Vás stránku, kde naleznete mnoho dalších alternativ a přesný návod.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ubytování Doksy

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hotely, pensiony a další ubytování Doksy

 
 
HOTEL BERG ubytování Doksy ****
HOTEL BERG ubytování Doksy

Hotel Berg se nachází v rekreačním středisku Staré Splavy na březích Máchova jezera. Máchův kraj je situován v jihozápadní části Libereckého kraje, a svým jižním okrajem zasahuje do Středočeského kraje. Na východě sahá až k Českému Dubu, pak podél toku řeky Jizery přes Mnichovo Hradiště a Mladou Boleslav. HOTEL Berg v Doksech ubytování. HOTEL Berg v Doksech nabízí 21 hotelových apartmánů a pokojů ve velikostech 16 až 38,5 m².

ceny od 1 250,00 Kč
Aquapark Staré Splavy - Hotel Na pláži ubytování Doksy
Aquapark  Staré Splavy - Hotel Na pláži  ubytování Doksy

Hotel Na Pláži v Doksech je součástí Aquaparku Straré Splavy. Hotel Na Pláži v Doksech leží na břehu největší rekreační vodní plochy na severu Čech – Máchova jezera v turistickém regionu Máchův kraj. Navštivte tento jedinečný plážový areál se spoustou neobvyklých atrakcí. Hotel Na Pláži v Doksech ubytování. Hotel Na Pláži v Doksech nabízí celkem osm dvoulůžkových pokojů s možností přistýlky.

ceny od 550,00 Kč
Rezidence FAMI - Máchovo jezero ubytování Doksy ***
Rezidence FAMI - Máchovo jezero ubytování Doksy

Rezidence Fami  Máchovo jezero v Doksech se nachází v klidné části lázeňského městečka Staré Splavy 300 metrů  od pláže Máchova jezera. Rezidence Fami nabízí pohodlné a útulné ubytování všem hostům. Rezidence Fami Máchovo jezero v Doksech ubytování:. Rezidence Fami Máchovo jezero v Doksech nabízí celoroční ubytování v luxusních pokojích pro rodiny s dětmi ale také pro skupinu až 14 osob.

ceny od 650,00 Kč
Penzion Zuzana ubytování Doksy *
Penzion Zuzana ubytování Doksy

Rodinný penzion Zuzana leží pouhých 5 minut chůze od turisticky vyhledávané rekreační oblasti Máchovo jezero ve městě Doksy, kde si dozajista vychutnáte svou dovolenou u vody a zapomenete na všední starosti a uspěchaný svět. Penzion Zuzana v Doksech je otevřen sezónně a to od května do září, přičemž v červenci a v srpnu nabízí pouze týdenní pobyty od soboty do soboty. Penzion Zuzana v Doksech UBYTOVÁNÍ.

ceny od 850,00 Kč
Hotel Lázeňský vrch ubytování Doksy ***
Hotel Lázeňský vrch ubytování Doksy

Poklidná atmosféra hotelu Lázeňský vrch v Doksech sálá z každého místa jeho areálu. Situován je v lesním porostu, pouhých 5 minut chůze od Máchova jezera. Nedávná celková rekonstrukce pozitivně přispěla k pocitu klidu, pohodlí a soukromí hostů. Hotel Lázeňský vrch v Doksech ubytování. V nabídce hotelu Lázeňský vrch v Doksech najdete dvoulůžkové a trojlůžkové útulné pokoje a prostorné apartmány.

Hotel Grand ubytování Doksy ***
Hotel Grand ubytování Doksy

Od známého Máchova jezera je vzdálený asi 700 m. Hotel Grand Doksy nabízí ubytování ve 34 kompletně zařízených dvou a třílůžkových pokojích s možností přistýlky, pro menší skupiny nebo rodiny máme připravené 4 apartmány. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením (WC, koupelna se sprchou), TV + SAT, na 14 pokojích je k dispozici telefon s možností připojení k internetu.

ceny od 690,00 Kč
Hotel Bellevue ubytování Doksy ***
Hotel Bellevue ubytování Doksy

Hotel Bellevue se nachází v krásné přírodě pouze 200m do Máchova jezera. Hotel nabízí ubytování v jedno, dvou, tří, čtyř a pětilůžkových pokojích se standartním vybavení. (WC, sprcha, TV + SAT, telefon, fax). V hotelu se nachází restaurace s vynikající kuchyní, salonek fitness, whirpool, stolní tenis, venkovní bazén se slanou vodou (v létě s terasou), beach volleyballové hřiště. Hotel je vhodný také pro rodiny s dětmi.

ceny od 600,00 Kč