KATALOG UBYTOVÁNÍ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Prázdniny v Oáze (2 noci) Cena: 3.300,- Kč
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Dejte doporučení
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PARTNEŘI

 
 
Doporučujeme Vám navštívit také portál Ubytování Slovensko, který obsahuje odkazy na více než dvěstě penzionů a hotelů ve Slovenské republice. Velký výběr ubytování v Praze nabízí rozcestník Hotel-Ubytování.
 
 
 
 
 
 
 
 

NEWSLETTER

 
 
Zaregistrujte se do našeho newsletteru a budeme Vám pravidelně posílat informace o aktuálních last minute pobytech a dalších výhodných nabídkách.
 
 
 
 
 
 
 
 

KONTAKT

 
 
E-mail: info@ubytovani-online.net
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PODPOŘTE NÁS

 
 

Podpořte prosím náš ubytovací web!

Byli bychom moc rádi, kdybyste podpořili náš web umístěním některé z našich reklamních ikonek na Vaše stránky.

1. Příklad reklamní ikonky 2. Příklad reklamní ikonky

Nehodí se Vám navržené ikonky na Vaše stránky? Nevadí - připravili jsme pro Vás stránku, kde naleznete mnoho dalších alternativ a přesný návod.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ubytování Říčany

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hotely, pensiony a další ubytování Říčany

 
 
Pension Centrum ubytování Říčany ***
Pension Centrum ubytování Říčany

Pension Centrum se nachází v Říčanech u Prahy jihovýchodně od Prahy na 11km dálnice D1 Praha - Brno EXIT 11. Pension Centrum v Říčanech poskytuje pohodlné a příjemné ubytování nedaleko Prahy. Pension Centrum v Říčanech u Prahy ubytování :. Pension Centrum v Říčanech u Prahy nabízí k ubytování 7 jednolůžkových až čtyřlůžkových pokojů o celkové kapacitě 18 lůžek. Pokoje jsou vybavené sprchou, WC, televizí a rádiem.

ceny od 720,00 Kč
OÁZA Říčany ubytování Říčany ***
OÁZA Říčany ubytování Říčany

Hotel Oáza se nachází v Říčanech. Říčany se nachází v těsné blízkosti Prahy 20km od centra v malebném prostředí v lokalitě "Marvánek" v Říčanech u Prahy. Areál nabízí ubytování v řadových bungalovech kategorie 3hvězdiček. V Říčanech u Prahy Hotel Oáza ubytování :. Hotel Oáza v Říčanech nabízí ubytování o celkové kapacitě  30 dvoulůžkových pokojů. V 15 je možná též přistýlka.

ceny od 1 200,00 Kč
Hotel Pratol ubytování Říčany ***
Hotel Pratol ubytování Říčany

Hotel Pratol je situován na jihovýchodním okraji Prahy v městečku Říčany, na dosah pamětihodností Prahy, zároveň však také přírody, parků a lesů v jejím okolí. Vybavení hotel je koncipováno tak, aby vyhovovalo širokému spektru klientely, ať už sem zamíří za relaxací, rodinnou dovolenou nebo firemními záležitostmi. Dobrou dostupnost zajišťuje také blízkost dálnice D1 mezi Prahou a Brnem.

ceny od 650,00 Kč
Hotel PAVILON ubytování Říčany ***

Hotel Pavilon se nachází v Říčanech v klidné lokalitě městečka, mezi rodinnými domky. Hotel Pavilon v Říčanech nabízí pohodlné a příjemné ubytování. Hotel Pavilon v Říčanech ubytování :. Hotel Pavilon v Říčanech nabízí ubytování o celkové kapacitě 60 lůžek v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích s přistýlkou a v 6 luxusních apartmánech zařízených s vysokým standardem jako plnohodnotné byty.