KATALOG UBYTOVÁNÍ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Dejte doporučení
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PARTNEŘI

 
 
Doporučujeme Vám navštívit také portál Ubytování Slovensko, který obsahuje odkazy na více než dvěstě penzionů a hotelů ve Slovenské republice. Velký výběr ubytování v Praze nabízí rozcestník Hotel-Ubytování.
 
 
 
 
 
 
 
 

NEWSLETTER

 
 
Zaregistrujte se do našeho newsletteru a budeme Vám pravidelně posílat informace o aktuálních last minute pobytech a dalších výhodných nabídkách.
 
 
 
 
 
 
 
 

KONTAKT

 
 
E-mail: info@ubytovani-online.net
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PODPOŘTE NÁS

 
 

Podpořte prosím náš ubytovací web!

Byli bychom moc rádi, kdybyste podpořili náš web umístěním některé z našich reklamních ikonek na Vaše stránky.

1. Příklad reklamní ikonky 2. Příklad reklamní ikonky

Nehodí se Vám navržené ikonky na Vaše stránky? Nevadí - připravili jsme pro Vás stránku, kde naleznete mnoho dalších alternativ a přesný návod.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hotely, pensiony a další ubytování Zlínský kraj

 
 
WELLNESS HOTEL SYNOT*** ubytování Staré Město ***
WELLNESS HOTEL SYNOT*** ubytování Staré Město

Wellness hotel Synot se nachází v Uherském Hradišti. Komfort a moderní design ubytování ve Starém Městě pocítíte, když k ubytování využijete Hotel Synot. Wellness Hotel Synot v Uherském Hradišti ubytování :. Wellness hotel Synot v Uherském Hradišti nabízí ubytování o celkové kapacitě 17 jednolůžkových pokojů s možností přistýlky, 3 dvoulůžkové pokoje a 4 luxusní apartmány s nadstandardním vybavením.

ceny od 650,00 Kč
Penzion Sinfonietta ubytování Luhačovice
Penzion Sinfonietta ubytování Luhačovice

Penzion je situován na poklidném místě, kde mohou ubytovaní hosté načerpat sílu a energii a nechat odpočinout svému tělu i mysli. Penzion Sinfonietta v Luhačovicích ubytování. Penzion Sinfonietta v Luhačovicích  nabízí ubytování v 1 dvojlůžkovém pokoji s vlastním sociálním zařízením, ve 2 studiích pro 2-3 osoby s kuchyňským koutem a vlastním sociálním zařízením a 4 apartmánech pro 2-3 osoby s kuchyňským koutem a vlastním sociálním zařízením.

ceny od 950,00 Kč
Hotel Kopanice ubytování Žitková ****
Hotel Kopanice ubytování Žitková

Hotel Kopanice se nachází v Žítkové poskytuje příjemné a útulné ubytování všem hostům. Hotel Kopanice v Žítkové ubytování:. Hotel Kopanice v Žítkové nabízí komfortní ubytování v útulných pokojích s výhledem na nádhernou krajinu Bílých Karpat. Všechny pokoje i suity jsou nekuřácké. Hotel Kopanice v Žítkové nabízí k ubytování 23 pokojů z toho je 20 dvoulůžkových  a  3 rodinné  suite pokoje.

ceny od 990,00 Kč
Penzion Zlobice ubytování Zlobice ***
Penzion Zlobice ubytování Zlobice

Penzion Zlobice  najdete v blízkosti krásného města Kroměříž Zlobicích, nazývaného "Hanáckými Athénami", ležícího v geografickém i historickém středu Moravy. Penzion Zlobice ve Zlobicích najdete jen 5 km od Kroměříže v nadmořské výšce 228 m. V centru obce, v místě nejstaršího známého osídlení vesnice po levé straně potoka, stojí velká budova - původní selská usedlost č. 45.

ceny od 550,00 Kč
VILLA SLOVENSKÁ ubytování Zlín ***
VILLA SLOVENSKÁ ubytování Zlín

Penzion Vila Slovenská poskytuje hostům pohodlné a příjemné ubytování. Penzion Villa Slovenská ve Zlíně ubytování :. Penzion Villa Slovenská ve Zlíně nabízí ubytování o celkové kapacitě 15 pokojů. Pokoje jsou moderně vybavené s vlastní koupelnou s vysoušečem vlasů, televizí, minibarem, telefonem s přímou volbou, s internetovou přípojkou vyhoví všem našim hostům jako druhý domov na cestách.

ceny od 1 200,00 Kč
Dan ubytování Rožnov pod Radhoštěm
Dan ubytování Rožnov pod Radhoštěm

Apartmán Dan poskytuje pohodlné a příjemné ubytování v soukromí. Apartmán Dan v Dolní Bečvě nabízí ubytování ve 4 lůžkovém apartmánu na klidném tichém místě na okraji města Rožnov pod Radhoštěm s možností nádherného odpočinku. Apartmán Dan v Dolní Bečvě ubytování:. Apartmán Dan v Dolní Bečvě nabízí příjemné, pěkné a levné ubytování ve 4 lůžkovém apartmánu o rozloze 48 m2, nad postavenou garáží.

ceny od 300,00 Kč
Hotel U zlatého kohouta ubytování Kroměříž ****
Hotel U zlatého kohouta ubytování Kroměříž

Hotel U Zlatého kohouta najdete na Velkém náměstí v  Kroměříži, u Arcibiskupského zámku a Podzámecké zahrady. Hotel nabízí velmi pohodlné a příjemné ubytování pro každého. Hotel U Zlatého kohouta ubytování v Kroměříži ubytování:. Hotel U Zlatého kohouta ubytování v Kroměříži nabízí možnost ubytování v 6 pokojích typu standard a ve 4 velkoryseji řešených aparmá s nádherným výhledem na historické náměstí.

ceny od 700,00 Kč
Hotel Bouček ubytování Kroměříž ****
Hotel Bouček ubytování Kroměříž

Hotel Bouček v Kroměříži je svou polohou předurčen jak pro ubytování během Vaší pracovní cesty, tak pro příjemné strávení Vaší rodinné dovolené. Hotel Bouček v Kroměříži ubytování. Hotel Bouček v Kroměříži má k dispozici 11 pokojů 2 apartmány s výhledem na historické náměstí a zámek, které jsou vybaveny koupelnou s vanou, toaletou, telefonem, TV a lednicí.

ceny od 880,00 Kč
Boutique Hotel Radun**** ubytování Luhačovice ****
Boutique Hotel Radun**** ubytování Luhačovice

Hotel Radun se nachází přímo u pramene Aloiska v lázních Luhačovice. Do centra se návštěvníci hotelu dostanou pohodlnou procházkou za 3 minuty. Příznivci sportu mohou využít nedaleké tenisové kurty nebo Městskou plovárnu. Na kolonádu se lze dostat za přibližně 7 minut pěšky. Hotel Radun v Luhačovicích ubytování. Hotel Radun v Luhačovicích disponuje luxusními dvoulůžkovými pokoji, které nesou specifické názvy.

ceny od 1 750,00 Kč
HOTEL VEGA ubytování Luhačovice ***
HOTEL VEGA ubytování Luhačovice

Hotel Vega v Luhačovicích se nachází v obci Luhačovice. Hotel Vega v Luhačovicích je umístěn nad přehradou, na svazích pod Komoncem, místo s romantickými výhledy nerušenými okolní zástavbou, místo tiché a klidné bez dopravního hlomozu a městského hluku, místo bezpečné i pro nejmenší děti. Hotel Vega v Luhačovicích ubytování. Moderní areál hotelu Vega v Luhačovicích uspokojí jistě i nejnáročnější zákazníky.

ceny od 1 210,00 Kč
HOTEL MORAVA*** ubytování Uherské Hradiště ***
HOTEL MORAVA*** ubytování Uherské Hradiště

Hotel MORAVA najdete v samotném centru Slovácka, historickém městě Uherském Hradišti, založeném již r. 1257 jako město královské a r. 1990 vyhlášeném památkovou zónou. Samotná poloha hotelu v klidné části města Vám zaručuje příjemný a ničím nerušený pobyt. Ubytování: Hotel MORAVA v Uherském Hradišti má kapacitu 110 lůžek v 51 pokojích jedno až třílůžkových a dvou apartmá.

ceny od 450,00 Kč
Penzion Zlatý Hrozen ubytování Kroměříž ***
Penzion Zlatý Hrozen ubytování Kroměříž

Penzion Zlatý Hrozen je umístěn do objektu historické zástavby a nabízí veškerý komfort ubytovaní a odpočinku menšího ubytovacího zařízení s možností individuálního přístupu k hostům v malebném městě Kroměříž. Penzion Zlatý Hrozen v Kroměříži ubytování:. Penzion Zlatý Hrozen v Kroměříži má k dispozici 5 příjemně zařízených dvoulůžkových pokojů.

ceny od 630,00 Kč
Penzion Rališka ubytování Horní Bečva
Penzion Rališka ubytování Horní Bečva

Penzion Rališka v Horní Bečvě je samostatně stojící zděná chalupa v rekreační části Horní Bečvy. Klidné a slunné místo je přímo předurčené k pohodovému trávení Vaší dovolené. Penzion Rališka v Horní Bečvě ubytování. Penzion Rališka v Horní Bečvě může hostům nabídnout ubytování ve dvou apartmánech pro 4 osoby a 9 osob. Větší z apartmánů  penzionu Rališka v Horní Bečvě se skládá ze 4 pokojů, lze do něj přidat přistýlku.

ceny od 385,00 Kč
Amenity Zlín ubytování Zlín ***
Amenity Zlín ubytování Zlín

Wellness hotel Amenity ve Zlíně má velmi výhodnou polohu. Relaxační komplex Amenity wellness ve Zlíně nabízí ubytování v samém centru krajského města. Hosté mohou očekávat přátelskou atmosféru, kterou sami oceníte, ať už při masáži či při popíjení nápojů v baru. Samozřejmostí hotelu Amenity ve Zlíně je dokonalý hotelový servis s bohatou nabídkou služeb. Mimo relaxačních aktivit hotel disponuje i zázemím hotelového typu.

ceny od 1 097,00 Kč
Hotel HORAL ubytování Rožnov pod Radhoštěm ****
Hotel HORAL ubytování Rožnov pod Radhoštěm

Hotel Horal v Rožnově  pod Radhoštěm ubytování :. Hotel Horal v Rožnově pod Radhoštěm disponuje 14 dvoulůžkovými pokoji s možností přistýlek, 1 čtyřlůžkovým, 2 apartmány a 1 pokojem o celkové kapacitě 40 lůžek. Všechny pokoje hotelu Horal v Rožnově pod Radhoštěm jsou vybaveny sociálním zařízením, televizí se satelitním příjmem, telefonem a možností  připojení  na internet.

ceny od 1 250,00 Kč