KATALOG UBYTOVÁNÍ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Valentýnská noc Cena: 780,- Kč
Silvestrovský pobyt Cena: 3.300,- Kč / os.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Dejte doporučení
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PARTNEŘI

 
 
Doporučujeme Vám navštívit také portál Ubytování Slovensko, který obsahuje odkazy na více než dvěstě penzionů a hotelů ve Slovenské republice. Velký výběr ubytování v Praze nabízí rozcestník Hotel-Ubytování.
 
 
 
 
 
 
 
 

NEWSLETTER

 
 
Zaregistrujte se do našeho newsletteru a budeme Vám pravidelně posílat informace o aktuálních last minute pobytech a dalších výhodných nabídkách.
 
 
 
 
 
 
 
 

KONTAKT

 
 
E-mail: info@ubytovani-online.net
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PODPOŘTE NÁS

 
 

Podpořte prosím náš ubytovací web!

Byli bychom moc rádi, kdybyste podpořili náš web umístěním některé z našich reklamních ikonek na Vaše stránky.

1. Příklad reklamní ikonky 2. Příklad reklamní ikonky

Nehodí se Vám navržené ikonky na Vaše stránky? Nevadí - připravili jsme pro Vás stránku, kde naleznete mnoho dalších alternativ a přesný návod.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hotely, pensiony a další ubytování Vysočina

 
 
Penzion a hostinec U České koruny ubytování Lipnice nad Sázavou ***
Penzion a hostinec U České koruny ubytování Lipnice nad Sázavou

Malebný penzion a hostinec U České koruny v Lipnici nad Sázavou sídlí v útulné historické budově. Vyniká stylovým interiérem inspirovaným životem a dílem slavného spisovatele Jaroslava Haška. Penzion a hostinec U České koruny v Lipnici nad Sázavou ubytování. Na hosty penzionu a hostince U České koruny v Lipnici nad Sázavou čekají dvou až čtyřlůžkové pokoje, sedmilůžkový pokoj a apartmán.

ceny od 500,00 Kč
Penzion a restaurace U Tesařů Nové Syrovice ubytování Nové Syrovice ***
Penzion a restaurace U Tesařů Nové Syrovice ubytování Nové Syrovice

Penzion a restaurace U Tesařů se nachází nedaleko města Moravské Budějovic v centru klidné, malebné obce Nové Syrovice, a nabízí svým hostům možnost ubytování v příjemném prostředí podkroví restaurace. Penzion U Tesařů v Nových Syrovicích UBYTOVÁNÍ. V penzionu U Tesařů naleznete nově zrekonstruované dvou, tří a čtyřlůžkové pokoje vybavené vlastním sociálním zařízením, televizí na pokoji a WiFi připojením k internetu.

ceny od 390,00 Kč
Zámek Hostačov ubytování Skryje ****
Zámek Hostačov ubytování Skryje

Zámek Hostačov ve Skryji je památkově chráněný renesanční zámek postavený na základech středověké tvrze, v rodinném vlastnictví. Zámek Hostačov ve Skryji byl nedávno přiveden k životu jako penzion a konferenční centrum. Kolektiv by Vás rád pozval k životu na zámku, kde se budete cítit jako doma, ať už jste odkudkoliv. Klid a neuspěchaná atmosféra dávných dob, se Vám tak zalíbí, že budete toužit se vracet.

ceny od 1 600,00 Kč
Hotel Slunce ubytování Havlíčkův Brod ***
Hotel Slunce ubytování Havlíčkův Brod

Hotel Slunce nabízí perfektní zázemí pro Vaši dovolenou či firemní pobyt, pohodlné ubytování za přijatelné ceny i mnoho nadstandardních služeb. Hotel Slunce naleznete uprostřed kraje Vysočina ve městě Havlíčkův Brod, v jehož blízkém okolí se nabízí nepřeberné množství možností k využití volného času. Hotel Slunce v Havlíčkově Brodě UBYTOVÁNÍ. Hotel Slunce má k dispozici 47 pokojů a 2 luxusní apartmány, které jsou všechny renovovány a kompletně vybaveny.

ceny od 950,00 Kč
Penzion Zubr ubytování Nedvědice ***
Penzion Zubr ubytování Nedvědice

Penzion Zubr se nachází v Nedvědicích, v malebném údolí na břehu řeky Svratky, nedaleko hradu Pernštejn a Vírské přehrady v okrese Žďár nad Sázavou. Penzion Zubr v Nedvědicích ubytování. Penzion Zubr v Nedvědicích má kapacitu včetně všech přistýlek 40 lůžek. Kapacita bez přistýlek je 24 lůžek. Penzion Zubr v Nedvědicích má 10 dvoulůžkových pokojů, které je možné doplnit jednou až dvěma přistýlkami.

ceny od 600,00 Kč
HOTEL *** RESTAURANT „Na statku“ ubytování Náměšť nad Oslavou ***
HOTEL *** RESTAURANT „Na statku“  ubytování Náměšť nad Oslavou

Hotel *** Restaurant „Na statku“ se nachází v Náměšti nad  Oslavou na okraji města na vrcholku kopce nad malebným údolím řeky Oslavy. Umístění Hotelu Restaurant Na statku umožňuje nádherný pohled na blízký zámecký areál a město rozložené v údolí řeky, ale také nerušený rozhled do dalekého okolí. Ubytování Hotel *** Restaurant Na statku v Náměšti nad Oslavou ubytování:.

ceny od 400,00 Kč
Penzion Bene ubytování Chotěboř ***
Penzion Bene ubytování Chotěboř

V západní oblasti Českomoravské vrchoviny na úpatí Železných hor v nadmořské výšce 515 m leží město Chotěboř, ve kterém hosté naleznou penzion Bene, přesněji na náměstí T. G. M. v domě č. p. 234. Historie domu, sahá do dávných dob. Penzion Bene Ubytování v Chotěboři:. Penzion Bene v Chotěboři nabízí hostům komfortní ubytování v šesti dvoulůžkových a jednom čtyřlůžkovém pokoji.

ceny od 1 500,00 Kč
Hotel Berger ubytování Kamenice nad Lipou ***
Hotel Berger ubytování Kamenice nad Lipou

Hotel Berger se nachází v Kamenici nad Lipou. Hotel Berger v Kamenici nad Lipou poskytuje pohodlné a komfortní ubytování. Hotel Berger v Kamenici nad Lipou ubytování:. Hotel Berger v Kamenici nad Lipou nabízí k ubytování dvoulůžkové pokoje s manželskou postelí nebo s oddělenými postelemi a rodinný pokoj, který tvoří dva oddělené pokoje se společnou vstupní chodbičkou a koupelnou. Možnost přistýlky - třetí osoba na pokoji.

ceny od 1 199,00 Kč
Hotel Artaban ubytování Žirovnice ****
Hotel Artaban ubytování Žirovnice

Hotel Artaban v Žirovnicích ubytování. Hotel Artaban v Žirovnicích nabízí klientům ubytování ve 22 dvoulůžkových pokojích. Pokoje hotelu Artaban v Žirovnicích jsou moderně zařízeny a jsou vybaveny WC, sprchou nebo vanou, televizí ze satelitními programy, telefonem, minibarem, samozřejmostí je připojení k internetu, které je zdarma.

ceny od 770,00 Kč
Fara Rančířov ubytování Jihlava ****
Fara Rančířov ubytování Jihlava

Hotel Vivaldi v Jihlavě Vám poskytne celoroční ubytování během výletu, rodinné dovolené i služební cestě. Hotel Vivaldi v Jihlavě ubytování. Hotel Vivaldi v Jihlavě je vybudován z krásné barokní fary z 18. století, která je rozšířena o moderní přístavbu. Hotel Vivaldi v Jihlavě nabízí ubytování v jednolůžkových, dvoulůžkových či třílůžkových pokojích a také nabízí luxusní dvoulůžkový pokoj a luxusní apartmá.

Hotel PANSKÝ DŮM ubytování Nové Město na Moravě ****
Hotel PANSKÝ DŮM  ubytování Nové Město na Moravě

Jemný zásah restauratéra zachoval hotelu Panský dům v Novém Městě na Moravě jeho neopakovatelnou atmosféru a celkový dojem umocňuje fotogalerie akademického malíře Aloise Podlouckého. Hotel Panský dům v Novém Městě na Moravě ubytování. Hotel Panský dům v Novém Městě na Moravě má k dispozici 4 stylové nově zrekonstruované apartmány v anglickém královském stylu a 6 standardních pokojů.

ceny od 850,00 Kč
Penzion Dena ubytování Jihlava ***
Penzion Dena ubytování Jihlava

Rodinný Penzion Dena se nachází v malebném kraji Vysočina a nabízí ubytování přímo v jeho středu v krajském městě Jihlava. Ubytování je umístěno poblíž historického centra Jihlavy, v klidné části městské památkové zóny. Penzion nabízí příjemné a pohodlné ubytování. Penzion Dena ubytování v Jihlavě ubytování:. Penzion Dena ubytování v Jihlavě nabízí ubytování  v celkem sedmi pokojích  s celkovou kapacitou 16 lůžek a 6 přistýlek.

ceny od 900,00 Kč
Hotel Joseph 1699 ubytování Třebíč ****
Hotel Joseph 1699 ubytování Třebíč

EA Hotel Joseph 1699 v Třebíči je nově otevřený hotel, poskytující ubytování uprostřed židovské čtvrti v Třebíči v centru města, zařazené do památek kulturního dědictví UNESCO. Nejstarší části hotelu EA hotelu Joseph 1699 v Třebíči pocházejí ze 17. století. Hotel Joseph 1699 v Třebíči ubytování. Hotel Joseph 1699 v Třebíči může hostům nabídnout ubytování v celkem 16 stylových pokojích, kde se pohodlně vyspí až 42 návštěvníků.

ceny od 1 750,00 Kč
Penzion a hospůdka u Štěpánků ubytování Trpišovice
Penzion a hospůdka u Štěpánků ubytování Trpišovice

Penzion a restaurace u Štěpánků se nachází v Trpišovicích a nabízí komfortní a přitom levné ubytování na Vysočině. Penzion se nachází v krásné přírodě Českomoravské vrchoviny v malé vesničce, šest kilometrů od města Ledeč nad Sázavou. Penzion a restaurace u Štěpánků ubytování:. Penzion a restaurace u Štěpánků v Trpišovicích nabízí ubytování o kapacitě 10osob.

ceny od 400,00 Kč
Pivovarský hotel ubytování Dalešice ***
Pivovarský hotel ubytování Dalešice

Pivovarský hotel v Dalešicích je součástí komplexu budov Postřižinského turistického a kulturního centra v města  Dalešice, ve kterých se před téměř 30 lety natáčel známý film režiséra Jiřího Menzela Postřižiny. Ubytování v Dalešicích Pivovarský hotel UBYTOVÁNÍ:. Pivovarský hotel v Dalešicích vám nabízí ubytování  ve 2, 3, a 4 lůžkových pokojích s originální atmosférou starého pivovaru.

ceny od 600,00 Kč