KATALOG UBYTOVÁNÍ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktivní pobyt Cena: 5.400,- Kč
Velikonoční pobyt Cena: 3.300,- Kč
Víkendový zimní balíček Cena: 1.590,- Kč / os.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Dejte doporučení
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PARTNEŘI

 
 
Doporučujeme Vám navštívit také portál Ubytování Slovensko, který obsahuje odkazy na více než dvěstě penzionů a hotelů ve Slovenské republice. Velký výběr ubytování v Praze nabízí rozcestník Hotel-Ubytování.
 
 
 
 
 
 
 
 

NEWSLETTER

 
 
Zaregistrujte se do našeho newsletteru a budeme Vám pravidelně posílat informace o aktuálních last minute pobytech a dalších výhodných nabídkách.
 
 
 
 
 
 
 
 

KONTAKT

 
 
E-mail: info@ubytovani-online.net
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PODPOŘTE NÁS

 
 

Podpořte prosím náš ubytovací web!

Byli bychom moc rádi, kdybyste podpořili náš web umístěním některé z našich reklamních ikonek na Vaše stránky.

1. Příklad reklamní ikonky 2. Příklad reklamní ikonky

Nehodí se Vám navržené ikonky na Vaše stránky? Nevadí - připravili jsme pro Vás stránku, kde naleznete mnoho dalších alternativ a přesný návod.

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ubytování Ústecký kraj

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hotely, pensiony a další ubytování Ústecký kraj

 
 
Hotel Ostrov ubytování Tisá ****
Hotel Ostrov ubytování Tisá

V okolí obce Tisé jsou výborné podmínky pro turistiku, cykloturistiku, horolezectví a lyžování. Přímo v místě hotelu Pytloun Ostrov je soukromý rybářský revír s možností zakoupení krátkodobých povolenek. Hotel Pytloun Ostrov v Tisé nabízí ubytování ve dvou vzájemně propojených budovách (budova 1 a 2) se společným vchodem, recepcí, restaurací, lobby barem a relaxačním centrem s bazénem.

ceny od 950,00 Kč
Holiday Centrum ubytování Chbany
Holiday Centrum  ubytování Chbany

Ubytování v Holiday Centru ve Chbanech je přímo na břehu Nechranické přehrady s výhledem na vodu a samotnou největší sypanou hráz ve střední Evropě, dále na Krušné hory nebo do dvora s jezírkem, sportovištěm pro plážový volejbal a nohejbal a terasu přilehlé restaurace. Z Vikletic vede cyklostezka do královského města Žatce (13km). Dalšími blízkými městy jsou Chomutov nebo královské město Kadaň (15km).

ceny od 600,00 Kč
Hotel Amálka ubytování Straškov-Vodochody ***
Hotel Amálka ubytování Straškov-Vodochody

Hotel Amálka ve Stráškově-Vodochodech je umístěný na návsi klidné malebné vesničky Straškov-Vodochody vzdálený 7 Km od Roudnice nad Labem a 20 min jízdy od Prahy. V blízkosti hotelu Amálka ve Stráškově-Vodochodech je řada významných českých památek jako je například hora Říp. Hotel Amálka ve Stráškově-Vodochodech ubytování. Hotel Amálka ve Stráškově-Vodochodech mohou vybírat z jedno- až čtyřlůžkových pokojů s možností přistýlky.

ceny od 700,00 Kč
Pivovar Hotel Na Rychtě ubytování Ústí nad Labem ***
Pivovar Hotel Na Rychtě ubytování Ústí nad Labem

Pivovar Hotel Na Rychtě v Ústí nad Labem nabízí pohodlné a příjemné ubytování. Pivovar Hotel Na Rychtě v Ústí nad Labem ubytování:. Pivovar Hotel Na Rychtě v Ústí nad Labem nabízí ubytování v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích v celkové kapacitě 27 lůžek. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením a plazmovou TV, s možností připojení na internet pomocí wifi.

ceny od 1 000,00 Kč
Penzion Avionika ubytování Kovářská ***
Penzion Avionika ubytování Kovářská

Penzion Avionika vám nabízí příjemné a maximálně pohodlné prostředí. V Kovářské penzion Avionika ubytováni. Penzion Avionika v Kovářské nabízí ubytování všem skupinám či rodinnám, je určený pro:. rodinnou rekreaci s dětmi, firemní rekreaci, školení a teambuilding, školní lyžařské zájezdy a školy v přírodě, klubová a tělovýchovná soustředění, promo akce a jiné další akce.

ceny od 885,00 Kč
Hotel Lev**** Lovosice ubytování Lovosice ****
Hotel Lev**** Lovosice ubytování Lovosice

V roce 2001 a 2002 prošel hotel výraznou renovací. Hotel Lev v Lovosicích UBYTOVÁNÍ:. Hotel Lev v Lovosicích vám nabízí ubytování v celkem 27 pokojích kde je pro vás připraveno 17 dvoulůžkových, 9 jednolůžkových a 1 rodinné apartmá o 2 ložnicích se společným sociálním zařízením ve společné chodbičce. Každý pokoj hotelu Lev v Lovosicích je vybaven vlastní koupelnou a WC, TV, SAT s telefonem s přímou provolbou a většinou i minibarem.

ceny od 1 100,00 Kč
Hotel Vladimir ubytování Ústí nad Labem ***
Hotel Vladimir ubytování Ústí nad Labem

Pokoje jsou vybaveny sprchou nebo vanou, vysoušečem vlasů, TV se satelitním příjmem, minibarem, trezorem, vysokorychlostním bezdrátovým připojením na internet v celém objektu. Hotel nabízí 83 dvoulůžkových pokojů a 4 apartmá v kategorii 4*. - více Vlastní parkoviště pro osobní vozy i autobusy - kapacita 45 vozů, monitorováno kamerovým systémem, poplatek: 200,- Kč/den.

ceny od 1 050,00 Kč
Giovanni Giacomo ubytování Teplice ****
Giovanni Giacomo ubytování Teplice

Hotel Giovanni Giacomo v Teplicích  je situován v klidné a historické části lázeňského města Teplice. Hotel Giovanni Giacomo v Teplicích  se pyšní svou charakteristickou a jedinečnou atmosférou, kombinující klasické vybavení s pohodlným a příjemným prostředím. Jeho umístění je výhodné pro turisty i pro obchodníky s vyššími nároky na kvalitu poskytovaných služeb. Hotel Giovanni Giacomo v Teplicích ubytování.

ceny od 1 590,00 Kč
U LAMY - České Švýcarsko ubytování Krásná Lípa ***
U LAMY - České Švýcarsko ubytování Krásná Lípa

Nabízí celoroční klidné a pohodlné ubytování v příjemném prostředí. Zajímavostí penzionu jsou, jak už název napovídá, dvě lamy guanako žijící v zahradě penzionu. Hosté si je pak můžou pohladit nebo nakrmit mrkví či jablky. Penzion U lamy Krásná Lípa UBYTOVÁNÍ. Penzion U lamy v Krásné Lípě disponuje jedno, dvou a třílůžkovým pokojem nacházejícím se v útulném podkroví.

ceny od 700,00 Kč
Hotel RON ubytování Mikulášovice ***
Hotel RON ubytování Mikulášovice

Hotel Ron v Mikulášovicích se nachází v městečku Mikulášovice, v nejsevernějším cípu České republiky na hranici s Německem cca. 50 km od Drážďan. Hotel Ron v Mikulášovicích je vhodný pro strávení Vaší dovolené nebo jen prodloužených víkendů uprostřed jedné z nejvyhledávanějších lokalit v České republice. Objekt hotelu je zrekonstruovanou kulturní památkou chráněnou Českým státem a je nejstarší budovou v Mikulášovicích v dochované původní podobě.

ceny od 590,00 Kč
Hotel Almond ubytování Teplice ***
Hotel Almond ubytování Teplice

Teplický hotel Almond je připraven nabídnout hostům jen ty nejlepší ubytovací služby. Hotel je vyhledáván pro své klidné a tiché prostředí a jeho umístění je výhodné pro turisty i obchodníky s vyššími nároky na kvalitu služeb. Hotel Almond v Teplicích ubytování. Teplický hotel Almond nabízí ubytování v jednolůžkových, dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích.

ceny od 550,00 Kč
Penzion MOVA ubytování Kadaň ****
Penzion MOVA  ubytování Kadaň

Město Kadaň je pro svůj historický význam a řadu dochovaných památek hojně navštěvovaným městem. Penzion Mova v Kadani ubytování. Penzion s restaurací Mova v Kadani má ubytovací kapacitu 25 lůžek v 10 pokojích, který vznikl kompletní přestavbou původní budovy. Na pokojích penzionu Mova v Kadani je televize, internet, minibar, kuchyň, vlastní toaleta a koupelna, šatník, bezbariérový přístup.

ceny od 950,00 Kč
U Daliborky ubytování Louny ***
U Daliborky ubytování Louny

Hotel U Daliborky se nachází v Lounech. Hotel U Daliborky v Lounech poskytuje příjemné a pohodlné ubytování. Louny nabízejí příjemné strávení vašeho zaslouženého volna. Hotel U Daliborky v Lounech ubytování:. Hotel U Daliborky v Lounech nabízí ubytování o kapacitě 6ti prostorných pokojích s komfortním vybavením, přičemž dva z nich jsou vybaveny kuchyňským koutem. Pro rodiny s malými dětmi je k dispozici dětská postýlka.

ceny od 890,00 Kč
Hotel Faust ubytování Děčín ***
Hotel Faust ubytování Děčín

Město Děčín se rozprostírá v široké kotlině na obou březích Labe a je nejníže položeným městem České republiky. dějiny Děčína vznikají již ve 13. Století, založil ho král Přemysl Otakar II. při soutoku řek Labe a Ploučnice pod hradem královské město, které po celou dobu své existence vždy využívalo svých královských výsad. Díky své poloze je Děčín často nazýván bránou severních Čech.

ceny od 780,00 Kč
Hotel VAVŘINEC ubytování Roudnice nad Labem ***
Hotel VAVŘINEC ubytování Roudnice nad Labem

Amber hotel Vavřinec v Roudnici nad Labem byl postaven zhruba ve 14. století. Z důvodu četných požárů byla budova několikrát rekonstruovaná, až do současné podoby. Během 16. století byla budova vyhlášena za nejvýstavnější dům v Roudnici. Amber hotel Vavřinec v Roudnici nad Labem ubytování. Amber hotel Vavřinec v Roudnici nad Labem nabízí 33 útulně a komfortně zařízených pokojů členěných na 29 dvoulůžkových a 1 jednolůžkový pokoj.

ceny od 1 275,00 Kč