KATALOG UBYTOVÁNÍ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Prázdniny v Oáze (2 noci) Cena: 3.300,- Kč
Zimní víkend plus+ Cena: 2.790,- Kč , Běžná cena 5.790,- Kč
Romantika pro zamilované Cena: 2.180,- Kč / os.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Dejte doporučení
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PARTNEŘI

 
 
Doporučujeme Vám navštívit také portál Ubytování Slovensko, který obsahuje odkazy na více než dvěstě penzionů a hotelů ve Slovenské republice. Velký výběr ubytování v Praze nabízí rozcestník Hotel-Ubytování.
 
 
 
 
 
 
 
 

NEWSLETTER

 
 
Zaregistrujte se do našeho newsletteru a budeme Vám pravidelně posílat informace o aktuálních last minute pobytech a dalších výhodných nabídkách.
 
 
 
 
 
 
 
 

KONTAKT

 
 
E-mail: info@ubytovani-online.net
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PODPOŘTE NÁS

 
 

Podpořte prosím náš ubytovací web!

Byli bychom moc rádi, kdybyste podpořili náš web umístěním některé z našich reklamních ikonek na Vaše stránky.

1. Příklad reklamní ikonky 2. Příklad reklamní ikonky

Nehodí se Vám navržené ikonky na Vaše stránky? Nevadí - připravili jsme pro Vás stránku, kde naleznete mnoho dalších alternativ a přesný návod.

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ubytování Středočeský kraj

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hotely, pensiony a další ubytování Středočeský kraj

 
 
Pension PRIMUS*** ubytování Beroun ***
Pension PRIMUS*** ubytování Beroun

Penzion Primus v Berouně je penzion rodinného typu, prošel již několika rekonstrukcemi tak, aby lépe uspokojoval rozmanité požadavky ubytovaných hostů. Penzion Primus se nachází ve vilové čtvrti v klidném prostředí, turisticky atraktivního města Berouna. Penzion Primus v Berouně UBYTOVÁNÍ:. Penzion Primus v Berouně vám nabízí ubytování v pokojích s koupelnou, WC, ledničkou, TV a bezdrátovým připojením k internetu.

ceny od 550,00 Kč
Garni hotel Na Havlíčku ubytování Kutná Hora ***
Garni hotel Na Havlíčku ubytování Kutná Hora

Garni hotel Na Havlíčku se nachází v samotném centru historického města Kutné Hory, v blízkosti centrálního náměstí. Tato poloha spolu se stylovým a pohodlným interiérem činí Garni hotel Na Havlíčku ideálním místem jak pro obchodní klientelu, tak i pro klienty přijíždějící do Kutné Hory za poznáváním historických památek či za odpočinkem. Garni hotel Na Havlíčku v Kutné Hoře UBYTOVÁNÍ.

ceny od 790,00 Kč
BARBORA Restaurant & Penzion ubytování Kutná Hora
BARBORA Restaurant & Penzion ubytování Kutná Hora

Penzion Barbora se nachází v krásném městě Kutná Hora, které nabízí k prohlédnutí velké množství památek a dobrých restaurací a barů k příjemnému posezení. Penzion Barbora v Kutné Hoře ubytování:. Penzion Barbora v Kutné Hoře nabízí ubytování v 9ti dvoulůžkových pokojích a jednom dvoulůžkovém apartmánu se 2 přistýlkami. Všechny pokoje penzionu Barbora v Kutné Hoře jsou samozřejmě vybaveny vlastní koupelnou a WC.

ceny od 1 400,00 Kč
Hotel Zimní stadion ubytování Mladá Boleslav ***
Hotel Zimní stadion ubytování Mladá Boleslav

Hotel Zimní stadion se nachází v Mladé Boleslavi v centru města, na okraji městského lesoparku Štěpánka v areálu zimního stadionu. Nově zrekonstruovaný hotel Zimní stadion nabízí celoroční ubytování za výhodné ceny. Kromě ubytování lze také zajistit sportovní soustředění či firemní akce. Hotel Zimní stadion v Mladé Boleslavě UBYTOVÁNÍ:. Hotel Zimní stadion v Mladé Boleslavi nabízí ubytování ve 30 pokojích s celkovou kapacitou 80 lůžek.

ceny od 610,00 Kč
Hotel U Vlašského dvora ubytování Kutná Hora ***
Hotel U Vlašského dvora ubytování Kutná Hora

Hotel U Vlašského dvora naleznete v historickém centru města Kutná Hora, ve zrekonstruovaném objektu, který pochází již z konce 15. století. Hotel U Vlašského dvora tedy svým návštěvníkům nabízí kvalitní a komfortní ubytování v klidném prostředí mimo rušné komunikace s překrásným výhledem na tajemné panorama města Kutná Hora. Hotel U Vlašského dvora v Kutné Hoře UBYTOVÁNÍ.

ceny od 1 190,00 Kč
Hotel Jizera ubytování Skorkov ***
Hotel Jizera ubytování Skorkov

Hotel JIZERA ve Skorkově se nachází v obci Otradovice vzdálené 20 minut jízdy autem severovýchodně od Prahy v těsné blízkosti souměstí Brandýs nad Labem - Stará Boleslav. Obec leží uprostřed krásných staroboleslavských lesů ve vzdálenosti 2,5 km od exitu č. 17 z dálnice E 65 č. 10 směr Praha - Mladá Boleslav. Hotel Jizera ve Skorkově ubytování. Hotelu Jizera ve Skorkově nabízí šestnáct pokojů o celkové maximální kapacitě 56 lůžek včetně přistýlek.

ceny od 600,00 Kč
Pension Centrum ubytování Říčany ***
Pension Centrum ubytování Říčany

Pension Centrum se nachází v Říčanech u Prahy jihovýchodně od Prahy na 11km dálnice D1 Praha - Brno EXIT 11. Pension Centrum v Říčanech poskytuje pohodlné a příjemné ubytování nedaleko Prahy. Pension Centrum v Říčanech u Prahy ubytování :. Pension Centrum v Říčanech u Prahy nabízí k ubytování 7 jednolůžkových až čtyřlůžkových pokojů o celkové kapacitě 18 lůžek. Pokoje jsou vybavené sprchou, WC, televizí a rádiem.

ceny od 720,00 Kč
Pension Falconi *** ubytování Kolín ***
Pension Falconi *** ubytování Kolín

Penzion Falconi v Kolíně je kompletně zrekonstruovaný dům z 30. let 20. století nabízí komfortní a cenově dostupné ubytování v klidné části centra Kolína asi 300m od hlavního Karlova náměstí. Penzion Falconi v Kolíně UBYTOVÁNÍ:. Kapacita Penzionu Falconi v Kolíně je 26 lůžek v jednolůžkových, dvoulůžkových a třílůžkových pokojích s přistýlkou.

ceny od 730,00 Kč
OÁZA Říčany ubytování Říčany ***
OÁZA Říčany ubytování Říčany

Hotel Oáza se nachází v Říčanech. Říčany se nachází v těsné blízkosti Prahy 20km od centra v malebném prostředí v lokalitě "Marvánek" v Říčanech u Prahy. Areál nabízí ubytování v řadových bungalovech kategorie 3hvězdiček. V Říčanech u Prahy Hotel Oáza ubytování :. Hotel Oáza v Říčanech nabízí ubytování o celkové kapacitě  30 dvoulůžkových pokojů. V 15 je možná též přistýlka.

ceny od 1 200,00 Kč
Penzion Vinice Karlštejn ubytování Karlštejn
Penzion Vinice Karlštejn ubytování Karlštejn

Penzion Vinice Karlštejn se nachází v Karlštejně naproti centrálnímu parkovišti. Jedná se o penzion rodinného typu a je vhodný pro krátkodobé pobyty, i pro dlouhodobý pobyt. Penzion Vinice Karlštejn v Karlštejně ubytování :. Penzion Vinice Karlštejn v Karlštejně nabízí k ubytování 2 dvoulůžkové a 3 třílůžkové pokoje. Na každém z pokojů je sociální zařízení, sprchový kout, televize se satelitním příjmem, box pro chlazení nápojů, trezor.

ceny od 1 100,00 Kč
Hotel Akademie Naháč ubytování Chocerady ***
Hotel Akademie Naháč ubytování Chocerady

Seminární hotel Akademie Naháč ubytování v Choceradech:. Hotel Akademie Naháč se nachází v překrásném prostředí Posázaví, které je pro svoji polohu dostupné ze všech částí České republiky. Hotel Akademie Naháč v Choceradech je bývalý proslulý motorest, který byl během 2 - leté rozsáhlé rekonstrukce v roce 2006 znovu otevřen pro veřejnost v nové již komfortnější hotelové podobě. V Choceradech Seminární hotel Akademie Naháč ubytování:.

ceny od 1 790,00 Kč
Apartmán U Zámku Mělník ubytování Mělník ***
Apartmán U Zámku Mělník ubytování Mělník

Apartmán U Zámku v Mělníku se nachází v královském městě, na soutoku největších českých řek, ve městě taktéž proslulým pěstováním vinné révy. Zdejší krásná příroda v plná pískovcových skal, jezírek, roklin, které vévodí stejnojmenný hrad "Kokořín", čím dál více láká turisty k pěším i cyklovýletům, či projížďkám na koních. V těsné blízkosti apartmánu U Zámku v Mělníku se  se nachází řada pamětihodností a spousta možností kulturního vyžití.

ceny od 900,00 Kč
Pension Coloseum ubytování Průhonice ***
Pension Coloseum ubytování Průhonice

Pension Coloseum je od centra Prahy vzdálen pouze 15km. Dostanete se po dálnici D1 Praha - Brno - Vídeň,  EXIT 6 Průhonice, směr Průhonice centrum nebo náměstí. Pension Coloseum v Průhonicích ubytování. Pension Coloseum v Průhonicích disponuje celkem 15 komfortně zařízenými pokoji, v nichž se vyspí až 36 hostů. V Pensionu Coloseum v Průhonicích jsou hostům k dispozici jednolůžkové až čtyřlůžkové pokoje.

ceny od 1 190,00 Kč
Hotel Kolonie ubytování Křivoklát ***
Hotel Kolonie ubytování Křivoklát

Hotel Kolonie v Křivoklátu se nachází v krásném prostředí chráněné krajinné oblasti Křivoklátsko na západě středních Čech. Jeho poloha uprostřed přírody nabízí dokonalé soukromí a klid pro pořádání rodinných oslav, setkání přátel či porady nebo konference menších týmů. Hotel Kolonie v Křivoklátu ubytování. Hotel Kolonie v Křivoklátu nabízí útulné ubytování v 6 x dvoulůžkovém, 2 x jednolůžkovém pokoji a 1 x čtyřlůžkovém apartmánu.

ceny od 990,00 Kč
Penzion Na americe ubytování Jirny ***
Penzion Na americe ubytování Jirny

Penzion Na Americe v Jirnech je ideálním spojením relaxace v přírodě s dosahem rušného města s řadou historických památek a možností kulturního a sportovního vyžití. Výhodná poloha penzionu Na Americe v Jirnech v sobě spojuje všudypřítomnou přírodu klánovického lesa a snadné spojení s centrem Prahy (cca 40 minut), vytváří ideální podmínky k rekreačnímu pobytu, ale i dlouhodobému bydlení.

ceny od 600,00 Kč