KATALOG UBYTOVÁNÍ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Dejte doporučení
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PARTNEŘI

 
 
Doporučujeme Vám navštívit také portál Ubytování Slovensko, který obsahuje odkazy na více než dvěstě penzionů a hotelů ve Slovenské republice. Velký výběr ubytování v Praze nabízí rozcestník Hotel-Ubytování.
 
 
 
 
 
 
 
 

NEWSLETTER

 
 
Zaregistrujte se do našeho newsletteru a budeme Vám pravidelně posílat informace o aktuálních last minute pobytech a dalších výhodných nabídkách.
 
 
 
 
 
 
 
 

KONTAKT

 
 
E-mail: info@ubytovani-online.net
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PODPOŘTE NÁS

 
 

Podpořte prosím náš ubytovací web!

Byli bychom moc rádi, kdybyste podpořili náš web umístěním některé z našich reklamních ikonek na Vaše stránky.

1. Příklad reklamní ikonky 2. Příklad reklamní ikonky

Nehodí se Vám navržené ikonky na Vaše stránky? Nevadí - připravili jsme pro Vás stránku, kde naleznete mnoho dalších alternativ a přesný návod.

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ubytování Olomoucký kraj

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hotely, pensiony a další ubytování Olomoucký kraj

 
 
Zámecký hotel Zlatý Orel ubytování Hranice ***
Zámecký hotel Zlatý Orel  ubytování Hranice

Zámecký hotel Zlatý Orel v Hranicích nabízí gastronomické a ubytovací služby svým klientům od listopadu roku 2002, kdy byla dokončena jeho celková rekonstrukce. Vznik Zámeckého hotelu Zlatý Orel v Hranicích, který byl původně součástí zámeckého komplexu budov a sloužil hospodářským účelům zámku se datuje do období renesance, o čemž svědčí původní zdivo, zachovalé klenby a zámecké schody, které jsou součástí dnešního Zámeckého bistra.

ceny od 1 050,00 Kč
Apartmány Tones ubytování Hanušovice ***
Apartmány Tones ubytování Hanušovice

Penzion Tones se nachází v Hanušovicích v horské oblasti Hrubého Jeseníku v nadmořské výšce cca 654metrů. Penzion Tones v Hanušovicích je rodinného typu a slouží výhradně pro ubytované hosty. Penzion Tones v Hanušovicích ubytování:. Penzion Tones v Hanušovicích nabízí pohodlné a příjemné ubytování. V horním patře penzionu Tones v Hanušovicích jsou 2 prostorné apartmány, zařízeny v dobovém provedení se společnou kuchyní a sociálním zařízením.

ceny od 1 500,00 Kč
Chata Orlí vrch na Rejvíze ubytování Zlaté Hory ***
Chata Orlí vrch na Rejvíze ubytování Zlaté Hory

Chata Orlí vrch na Rejvíze ve Zlatých Horách je zároveň farmou hospodařící v nádherné, ale drsné krajině hrubého Jeseníku na náhorní plošině osady Rejvíz v nadmořské výšce 772m. V chatě Orlí vrch na Rejvíze ve Zlatých Horách se můžete těšit na koně, ovce, kozy, slepice, divoká a domácí prasata, která jsou chována alternativním způsobem ve volné přírodě a vyrábí zde kozí sýr.

ceny od 500,00 Kč
Hotýlek U Pekina ubytování Zlaté Hory
Hotýlek U Pekina ubytování Zlaté Hory

Hotýlek U Pekina se nachází ve Zlatých Horách a svým hostům nabízí velmi pěkné stylové ubytování. Penzion byl postaven již na konci 18. století. Hotýlek U Pekina ve Zlatých Horách ubytování:. Hotýlek u Pekina ve Zlatých Horách nabízí komfortní a cenově dostupné ubytování v krásném prostředí Jeseníků. Hotýlek U Pekina nabízí ubytování ve 2 až 5 lůžkových pokojích pro 50 osob s možností přistýlky a televize.

ceny od 460,00 Kč
Penzion Mona ubytování Bělá pod Pradědem ***
Penzion Mona ubytování Bělá pod Pradědem

Penzion Veronika se nachází  v obci Bělá pod Pradědem, v části  Adolfovice, která se nachází 3 km od města Jeseník směrem na Červenohorské sedlo a Videlský kříž. Je vidět od hlavní cesty, od Jeseníku nalevo asi 200 m od mostu přes řeku Bělou. Penzion Veronika ubytování v Bělé pod Pradědem:. Penzion Veronika v Bělé pod Pradědem nabízí ubytování o celkové kapacitě  9 míst.

ceny od 230,00 Kč
Penzion Eva ubytování Sobotín ***
Penzion Eva ubytování Sobotín

Penzion Eva je postaven uprostřed malé obce Sobotín nedaleko známých lázní Velké Losiny. Lázeňské městečko Velské Losiny je známo především pověstnými čarodějnickými procesy v 17. století, které se odehrávaly na zdejším zámku. Penzion Eva v Sobotíně hosté naleznou u silnice č. 11 ze Šumperka na Ostravu asi 10 km od Šumperka. Penzion Eva je od silnice vzdálen 50 m a je chráněn zelenou stěnou.

ceny od 390,00 Kč
Restaurant a penzion v Gruntě ubytování Zlaté Hory *
Restaurant a penzion v Gruntě ubytování Zlaté Hory

Restaurant a penzion v Gruntě najdete v samém středu obce Dolní Údolí, na břehu zlatonosné říčky Olešnice, pár kilometrů od Jeseníku. Obec je od r. 2004 spolu se sousední obcí Horní Údolí vyhlášena vesnickou památkovou zónou. Toto překrásné místo na hranici chráněné krajinné oblasti Hrubého Jeseníku je velice vhodné, jak pro rodinnou rekreaci, tak pro školy v přírodě, sportovní soustředění a školení.

ceny od 450,00 Kč
Hotelový dům ubytování Olomouc ***
Hotelový dům ubytování Olomouc

Hotelový dům se nachází ve městě Olomouci ve střední Moravě obklopený úrodnou krajinou Hané, v dostupnosti MHD a v areálu Flora. Olomouc je dle počtu obyvatel šesté největší město České republiky. Hotelový dům Olomouc slouží výhradně jako ubytovací zařízení. Menší část Hotelového domu v Olomouci poskytuje služby hotelového typu a zbývající - převážná část slouží jako dlouhodobé ubytování pro sociálně potřebné občany a rodiny s dětmi.

ceny od 560,00 Kč
Penzion Běla ubytování Bělá pod Pradědem ***
Penzion Běla ubytování Bělá pod Pradědem

Penzion Běla se nachází v Bělé pod Pradědem a poskytuje pohodlné a příjemné ubytování v srdci Jeseníků, v klidné části Bělé pod Pradědem. Penzion Běla v Bělé pod Pradědem ubytování:. Penzion Běla v Bělé pod Pradědem nabízí ubytování o celkové ubytovací kapacitě 35 lůžek s klasifikací čtyř hvězdiček zejména ve dvou, tří a čtyř lůžkových pokojích s televizí a s připojením k internetu přes wifi.

ceny od 900,00 Kč
Grandhotel Prostějov ubytování Prostějov ***
Grandhotel Prostějov ubytování Prostějov

Secesní hotel Grandhotel se nachází v blízkosti centra města Prostějova. Hotel Grandhotel v Prostějově má téměř stoletou tradicí a nabízí vám rodinnou atmosféru, profesionální služby. Grandhotel hotel v Prostějově UBYTOVÁNÍ:. Grandhotel v Prostějově vám nabízí 9 jednolůžkových pokojů, 18 dvoulůžkových pokojů a 3 apartmány. Celková ubytovací kapacita je 51 lůžek ve 30 pokojích hotelu Grandhotel.

ceny od 980,00 Kč
Hotel Na Jižní Přerov ubytování Přerov ***
Hotel Na Jižní Přerov ubytování Přerov

Hotel Na Jižní Přerov se nachází v Přerově a je situován do klidné části města Přerova, jednoho z významných center turistického regionu Střední Morava. Hotel Na Jižní Přerov v Přerově ubytování:. Hotel Na Jižní Přerov v Přerově nabízí stylové ubytování s kompletním servisem v jedno až čtyřlůžkových pokojích. Přistýlka po rozložení plně nahradí pevné lůžko. Kapacita hotelu je 80 míst.

ceny od 890,00 Kč
Apartmány Kouty ubytování Loučná nad Desnou
Apartmány Kouty ubytování Loučná nad Desnou

Apartmány Kouty se nachází v srdci Jeseníků, Loučné nad Desnou přímo v nově otevřeném areálu Kouty, které jsou skvělou základnou pro poznávání přírody a pro sportovní aktivity. Apartmány poskytují pohodlné a příjemné ubytování. Apartmány  Kouty v Loučné nad Desnou ubytování:. Apartmány Kouty v Loučné nad Desnou poskytují pohodlné a příjemné ubytování. Všechny  apartmány mají vlastní, plně vybavenou kuchyni, satelitní TV a koupelnu.

ceny od 2 556,00 Kč
Sporthotel Kurzovní ubytování Loučná nad Desnou ***
Sporthotel Kurzovní ubytování Loučná nad Desnou

Sporthotel Kurzovní v Loučné nad Desnou je nejvýše položený hotel v ČR, který vám nabízí krásné zážitky a komfortní ubytování. Ochutnejte romantiku a kouzlo výletů po okolních kopcích a hřebenech a po náročném dni relaxujte ve Wellness centru Spotrhotelu Kurzovní v Loučné nad Desnou. Sporthotel Kurzovní v Loučné nad Desnou ubytování. Celková kapacita hotelu Sporthotel Kurzovní v Loučné nad Desnou je 144 lůžek.

ceny od 300,00 Kč
Hotel JANA**** ubytování Přerov ****
Hotel JANA**** ubytování Přerov

Hotel Jana se nachází v areálu tenisového klubu, v zeleni na okraji města Přerov. Hotel Jana v Přerově je ideální pro firemní akce, teambuilding, konference a wellness pobyty. Hotel Jana ubytování v  Přerově:. Z celkového počtu 93 pokojů hotelu Jana v Přerově je 76 dvoulůžkových typu STANDART - z toho 17 bezbariérových, 12 dvoulůžkových typu LUX, 4 apartmá a 1 prezidentské apartmá.

ceny od 2 011,00 Kč
Western Steak House Kojetín ubytování Kojetín **
Western Steak House Kojetín ubytování Kojetín

Penzion Western Steak House v Kojetíně je určený pro ty, co hledají stylovou restauraci s výtečnou kuchyní a ubytování za dobré ceny v nově zrekonstruovaném měšťanském domě v Kojetíně, nedaleko malebné Kroměříže, Prostějova a Přerova. Penzion Western Steak House v Kojetíně ubytování. Penzion Western Steak House v Kojetíně má v patře budovy ubytování v osmi dvou až šestilůžkových pokojích převážně vybavených vlastním zařízením (sprcha, umyvadlo, WC).

ceny od 250,00 Kč