KATALOG UBYTOVÁNÍ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Poznávejte Beskydy Cena: 1.999,- Kč / os.
Víkendový pobyt Cena: 2.590,- Kč , Běžná cena 3.000,- Kč
Relax & Sport 2 noci Cena: 1.990,- Kč / os.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Dejte doporučení
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PARTNEŘI

 
 
Doporučujeme Vám navštívit také portál Ubytování Slovensko, který obsahuje odkazy na více než dvěstě penzionů a hotelů ve Slovenské republice. Velký výběr ubytování v Praze nabízí rozcestník Hotel-Ubytování.
 
 
 
 
 
 
 
 

NEWSLETTER

 
 
Zaregistrujte se do našeho newsletteru a budeme Vám pravidelně posílat informace o aktuálních last minute pobytech a dalších výhodných nabídkách.
 
 
 
 
 
 
 
 

KONTAKT

 
 
E-mail: info@ubytovani-online.net
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PODPOŘTE NÁS

 
 

Podpořte prosím náš ubytovací web!

Byli bychom moc rádi, kdybyste podpořili náš web umístěním některé z našich reklamních ikonek na Vaše stránky.

1. Příklad reklamní ikonky 2. Příklad reklamní ikonky

Nehodí se Vám navržené ikonky na Vaše stránky? Nevadí - připravili jsme pro Vás stránku, kde naleznete mnoho dalších alternativ a přesný návod.

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ubytování Moravskoslezský kraj

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hotely, pensiony a další ubytování Moravskoslezský kraj

 
 
Penzion Carrabbas - Bohumín ubytování Bohumín ***
Penzion Carrabbas - Bohumín ubytování Bohumín

Penzion Carrabbas v Bohumíně se nachází blízko hranice s Polskou republikou a je 200 m vzdálen od silničního exitu na dálnici D 47. V blízkosti se také nachází centrum Bohumína. V dosahu penzionu Carrabbas v Bohumíně  jsou tak obchody, hypermarket a veškerá dopravní obslužnost. Penzion Carrabbas v Bohumíně ubytování. Penzion Carrabbas v Bohumíně nabízí 3 dvoulůžkové pokoje s příslušenstvím ( sprchovací kout a WC ).

ceny od 700,00 Kč
Horský hotel Ondráš ubytování Ostravice ***
Horský hotel Ondráš ubytování Ostravice

Horský hotel Ondráš se nachází na úbočí hory Ostrá v Beskydech. Mnozí zde trávili příjemné chvíle na rodinných rekreacích nebo oslavách, jiní na firemních školeních v netradičním prostředí. Nejeden unavený turista, procházející  kolem, se zastavil v hotelové restauraci nebo vyhlášené krbovně, aby poskytl odpočinek unavenému tělu a uhasil žízeň. Horský Hotel v Beskydech Ostravici ubytování Ondráš :.

ceny od 900,00 Kč
HORSKÝ HOTEL SEPETNÁ ubytování Ostravice ***
HORSKÝ HOTEL SEPETNÁ ubytování Ostravice

Horský hotel Sepetná v Ostravici se nachází na úpatí Lysé hory v obci Ostravice v údolí potoka Sepetný a je součástí Rekreačního centra Sepetná. Rekreační centrum a jeho okolí nabízí ideální podmínky pro letní i zimní rekreaci, pro firemní akce a školení, pro aktivní odpočinek a relaxaci. Cílem jeho plánovaného rozvoje je to, aby se toto centrum stalo místem s nejkomplexnější nabídkou turistických služeb v Beskydech.

ceny od 1 190,00 Kč
Penzion Freudův sen ubytování Příbor ***
Penzion Freudův sen ubytování Příbor

Nedaleko penzionu Freudův sen v Příboru se nachází rodný dům Sigmunda Freuda a další historické objekty. Penzion Freudův sen v Příboru ubytování:. Penzion Freudův sen v Příboru nabízí ubytování ve třech pokojích pro max. 5 osob, s možností snídaně. Dva 2lůžkové a jeden 1lůžkový pokoj jsou stylově vybavené, každý s vlastním sociálním zařízením, ledničkou a wifi připojením na internet.

ceny od 550,00 Kč
Restaurace a penzion Kamenec ubytování Háj ve Slezsku ***
Restaurace a penzion Kamenec ubytování Háj ve Slezsku

Restaurace a penzion Kamenec se nachází v Kamenci v Háji ve Slezsku což je nádherná přírodní oblast, na významné cyklostezce, která vede z Třebovic přes Loděnici, chatovou oblast Rybárna do Jilešovic a dále do Dolního Benešova. Tato cyklostezka vede krásnou přírodou podél řeky Opavy. Restaurace a penzion Kamenec poskytuje pohodlné ubytování všem hostům. Restaurace a penzion Kamenec v Háji ve Slezsku ubytování:.

ceny od 400,00 Kč
Hotel Na Dolině ubytování Frenštát pod Radhoštěm ***
Hotel Na Dolině ubytování Frenštát pod Radhoštěm

Hotel Na Dolině se nachází přímo na úpatí hory Radhošť, stranou od obce Trojanovice a pouhé 4 km od dolní stanice lanovky, která Vás dopraví na hřeben Beskyd do známého turistického střediska Pustevny. Hotel Na Dolině ve Frenštátě pod Radhoštěm ubytování:. Hotel Na Dolině ve Frenštátě pod Radhoštěm nabízí ubytování o celkové kapacitě 13 dvoulůžkových pokojů, z toho na osmi pokojích je plnohodnotné třetí lůžko a na třech pokojích je možnost přistýlky.

ceny od 800,00 Kč
Penzion Pod Kašnou ubytování Frýdek-Místek ***
Penzion Pod Kašnou ubytování Frýdek-Místek

Penzion Pod Kašnou ve Frýdku Místku ubytování:. Penzion Pod Kašnou ve Frýdku Místku nabízí ubytování o celkové kapacitě 9 dvoulůžkových pokojů, 1 x apartmá. Zámecké náměstí a Frýdecký zámek se zahradou se stává cílem mnoha návštěvníků města i domácích občanů. Penzion Pod kašnou ve Frýdku Místku nabízí ubytování ve dvoulůžkových pokojích s přistýlkou a vlastním sociálním zařízením, televizí se satelitním příjmem.

ceny od 1 100,00 Kč
Penzion ve věži ubytování Bohumín ***
Penzion ve věži ubytování Bohumín

Penzion Ve Věži je v blízkosti centra města Bohumína a poskytne Vám místo pro relaxaci, ale i pro jinou příležitost, která Vás přivede do Moravskoslezského kraje. Penzion Ve Věži v Bohumíně byl vybudován v prostorách nově zrekonstruované vodárenské věže a je architektonickým unikátem s atypickým a atraktivním uspořádáním interiéru. Penzion Ve Věži v Bohumíně UBYTOVÁNÍ:.

ceny od 980,00 Kč
Hotel Na Kafkové ubytování Ostrava ***
Hotel Na Kafkové ubytování Ostrava

Hotel Na Kafkové v Ostravě je zasazen do zrekonstruovaného prvorepublikového domu, kde poskytuje stylově ubytování. Hotel Na Kafkově v Ostravě nabízí ubytování v 9 nekuřáckých pokojích, kdy je hostům k dispozici 7 dvoulůžkových pokojů a 2 pokoje jednolůžkové včetně možnosti přistýlky, přičemž mohou vybírat z nabídky tří interiérových stylů jako je katalánský, barokní a francouzský.

ceny od 1 250,00 Kč
Hotel MARIA Ostrava ubytování Ostrava ***
Hotel MARIA Ostrava ubytování Ostrava

Hotel Maria v Ostravě poskytuje hostům pohodlné a příjemné ubytování. Hotel Maria v Ostravě ubytování :. Hotel Maria v Ostravě nabízí k ubytování jedno, dvou a třílůžkové pokoje. Celková kapacita hotelu Maria v Ostravě je 40 pokojů 72 lůžek. K dispozici je také bezbariérový pokoj. Pokoje hotelu Maria v Ostravě jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, telefonem, kabelovou televizí, automatickým protipožárním systémem, internetovým připojením.

ceny od 400,00 Kč
Penzion Tarem ubytování Těrlicko ***
Penzion Tarem ubytování Těrlicko

Penzion Tarem se nachází v Těrlicku, v blízkosti Těrlické přehrady. Penzion Tarem v Těrlicku nabízí všem klientům pohodlné a útulné ubytování. Penzion Tarem v Těrlicku ubytování:. Penzion Tarem v Těrlicku nabízí ubytování v dvou, třech a šestilůžkových pokojích. Penzion Tarem v Těrlicku disponuje celkovou  kapacitou  37 pevných lůžek a 4 přistýlky. Ubytovat se můžete v přízemí, nebo v prvním patře penzionu.

ceny od 350,00 Kč
PENZION-Hotel Starojícká pizza**** ubytování Starý Jičín ***
PENZION-Hotel Starojícká pizza**** ubytování Starý Jičín

Nově zrekonstruovaný penzion Starojícká pizza nabízí svým hostům pohodlné a komfortní ubytování. Penzion Starojícká pizza naleznete ve Starém Jičíně, tedy vesnici nedaleko Nového Jičína v Moravskoslezském kraji. Díky své dostupnosti od hlavního tahu na Polsko může být tím pravým místem pro Vaše ubytování na cestách, ale i Vaši dovolenou. Penzion Starojícká pizza ve Starém Jičíně UBYTOVÁNÍ.

ceny od 600,00 Kč
Hostinský pivovar a hotel Excelent ubytování Rýmařov ***
Hostinský pivovar a hotel Excelent ubytování Rýmařov

Citlivě a vkusně restaurovaná budova bývalého měšťanského pivovaru byla uvedena do provozu poprvé na podzim roku 1995, jako pivovar, restaurace a hotel. Na podzim roku 2007 byl Hostinský pivovar a hotel Excelent v Rýmařově celkově zrekonstruován, aby i v dalších letech mohl náležitě plnit svou funkci. Hotel Excelent v Rýmařově se nachází se v malebném podhůří Jeseníků v blízkosti historického jádra města Rýmařov.

ceny od 690,00 Kč
Penzion a Kavárna U Holubů Nový Jičín ubytování Nový Jičín ***
Penzion a Kavárna U Holubů Nový Jičín ubytování Nový Jičín

Penzion U Holubů v Novém Jičíně má tu výhodu, že se nachází přímo v historickém centru Nového Jičína. Nejbližší zastávka autobusu je vzdálena jen 200 metrů od penzionu, vlakové nádraží pak 250 metrů. Penzion U Holubů v Novém Jičíně ubytování. Penzion U Holubů v Novém Jičíně nabízí ubytování v jednolůžkových až třílůžkových pokojích v centru Nového Jičína kousek od zdejšího náměstí.

ceny od 350,00 Kč
Penzion KORUNA ubytování Opava ***
Penzion KORUNA ubytování Opava

Penzion Koruna v Opavě se nachází v samotném historickém centru města, 25 km od Ostravy. Zejména díky své jedinečné poloze a zároveň snadné dostupnosti je penzion Koruna v Opavě  vyhledáván zejména těmi, kteří chtějí být v centru dění a mít všude blízko. Hosté penzionu mohou ZDARMA parkovat u hotelu Koruna***, vzdáleného cca. 50 m, a jehož hotelové parkoviště disponuje dostatečně velkou kapacitou.

ceny od 620,00 Kč