KATALOG UBYTOVÁNÍ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Dejte doporučení
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PARTNEŘI

 
 
Doporučujeme Vám navštívit také portál Ubytování Slovensko, který obsahuje odkazy na více než dvěstě penzionů a hotelů ve Slovenské republice. Velký výběr ubytování v Praze nabízí rozcestník Hotel-Ubytování.
 
 
 
 
 
 
 
 

NEWSLETTER

 
 
Zaregistrujte se do našeho newsletteru a budeme Vám pravidelně posílat informace o aktuálních last minute pobytech a dalších výhodných nabídkách.
 
 
 
 
 
 
 
 

KONTAKT

 
 
E-mail: info@ubytovani-online.net
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PODPOŘTE NÁS

 
 

Podpořte prosím náš ubytovací web!

Byli bychom moc rádi, kdybyste podpořili náš web umístěním některé z našich reklamních ikonek na Vaše stránky.

1. Příklad reklamní ikonky 2. Příklad reklamní ikonky

Nehodí se Vám navržené ikonky na Vaše stránky? Nevadí - připravili jsme pro Vás stránku, kde naleznete mnoho dalších alternativ a přesný návod.

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ubytování Karlovarský kraj

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hotely, pensiony a další ubytování Karlovarský kraj

 
 
Hotel OCHSENDORF ubytování Horní Blatná ***
Hotel OCHSENDORF ubytování Horní Blatná

Volný čas můžete využít k procházkám po okolí a navštívit například Blatenský vrch s kamennou rozhlednou, přírodní rezervaci Vlčí jámy či Blatenský příkop. Hotel Ochsendorf v Horní Blatné ubytování. Ochsendorf v Horní Blatné  nabízí komfortní ubytování v moderně zařízených pokojích různých kategorií: 11 dvoulůžkových pokojů, 4 mezonetové pokoje, 2 apartmány a 1 rodinný pokoj v podkroví.

ceny od 1 400,00 Kč
Penzion PIANO ubytování Sokolov ***
Penzion PIANO ubytování Sokolov

Neváhejte a využijte možnosti ubytování v nevšedním penzionu Piano v Sokolově, kde se můžete těšit na kvalitní služby v příjemném prostředí. Penzion Piano v Sokolově ubytování. Penzion Piano v Sokolově má k dispozici 6 dvoulůžkových pokojů, 2 dvoulůžkové pokoje De Luxe s možností přistýlky. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, vybavené televizí, telefonem, lednicí a možností přípojení k internetu.

ceny od 450,00 Kč
Pension Vlasta Macounová ubytování Cheb
Pension Vlasta Macounová ubytování Cheb

Díky své poloze v okrajové části města Vám pension Vlasta Macounová v Chebu zaručí klidný a ničím nerušený pobyt. V pensionu je Vám zdarma k dispozici bezdrátové připojení k internetu. Penzion Vlasta Macounová v Chebu ubytování. K ubytování v penzionu Vlasta Macounová v Chebu je připravený apartmán pro čtyři osoby s kuchyní včetně jídelny, koupelnou, obývacím pokojem (2 postele) a ložnicí (2 postele).

ceny od 350,00 Kč
Villa Renan ubytování Karlovy Vary ***
Villa Renan ubytování Karlovy Vary

Penzion Villa Renan se nachází v KarlovýchVarech v Sadové ulici s ideální polohou v lázeňském centru města Karlovy Vary. Jen několik málo minut chůze je vzdálena Kolonáda s léčivými prameny. Villa Renan v Karlových Varech ubytování:. Villa Renan v Karlových Varech nabízí ubytování ve 4 prostorných apartmá, 1 dvoulůžkovém pokoji a 1 jednolůžkovém pokoji. Všechny pokoje Villa Renan v Karlových Varech jsou kompletně nadstandardně vybaveny.

ceny od 700,00 Kč
Hotel Kavalerie ubytování Karlovy Vary ***
Hotel Kavalerie ubytování Karlovy Vary

Poloha hotelu Kavalerie vyhovuje jak lázeňským hostům, tak hostům, kteří potřebují v Karlových Varech vyřídit své úřední záležitosti, neboť vše je v okolí dosažitelné pěšky. Hotel Kavalerie ubytování v Karlových Varech ubytování:. Hotel Kavalerie ubytování v Karlových Varech má k ubytování připraveny jednolůžkové, dvoulůžkové, třílůžkové, čtyřlůžkové pokoje a apartmá.

ceny od 635,00 Kč
Penzion - Restaurace Kozabar ubytování Luby
Penzion - Restaurace Kozabar ubytování Luby

Penzion Kozabar je ideálním místem pro trávení Vaší klidné rodinné dovolené v malebném městečku Luby nebo pro pobyt při Vašich cestách za poznáním krás západočeského kraje. Luby jsou proslaveny především díky staleté tradici výroby hudebních nástrojů a to jak dechových, tak i smyčcových (v místě muzeum hudebních nástrojů). Dlouho neváhejte s návštěvou, penzion Kozobar v Lubích se již na Vás těší.

ceny od 600,00 Kč
VILLA BASILEIA ubytování Karlovy Vary ****
VILLA BASILEIA ubytování Karlovy Vary

Pension Villa Basileia se nachází v Karlových Varech je situován na břehu říčky Teplé v klidném prostředí v blízkosti Císařských lázní, a světoznámých karlovarských hotelů Carlsbad Plaza a Grandhotel Pupp. Pension Villa Basileia v Karlových Varech ubytování:. Pension Villa Basileia v Karlových Varech nabízí ubytování ve dvoulůžkových pokojích a apartmánech vybavených ve standardu *** hotelu.

ceny od 800,00 Kč
Hotel BOHEMIA ubytování Františkovy Lázně ***
Hotel BOHEMIA ubytování Františkovy Lázně

Hotel Bohemia ve Františkových Lázní Vám také nabízí bezplatné centrální hlídané parkoviště, které je umístěno přímo u hotelu. Hotel Bohemia ve Františkových Lázní ubytování. Františkolázenský tříhvězdičkový hotel Bohemia Vám nabízí veškeré pohodlí a kvalitní služby. Hotel má kapacitu 28 dvoulůžkových pokojů a 1 luxusní apartmá - 2x prostornější než běžný pokoj, je vybaveno DVD a velkou rohovou vanou s vířivkou.

ceny od 1 090,00 Kč
Penzion Ve Skále, Hostel Loket ubytování Loket ***
Penzion Ve Skále, Hostel Loket ubytování Loket

Penzion Ve Skále v Lokti nad Ohří je situovaný ve starobylém západočeském městě, jehož dominantou je přes 800 let starý hrad. Město leží v Chráněné krajinné oblasti Slavkovský les, daleko to není ani do proslulých lázeňských měst (Karlovy Vary – 7 km) a Krušné hory jsou takřka na dosah. Ubytování v Lokti nad Ohří je vhodné pro všechny, jak sportovce a milovníky přírody, tak rodiny s dětmi či obdivovatelé architektury.

ceny od 450,00 Kč
Villa Hany ubytování Mariánské Lázně ***
Villa Hany ubytování Mariánské Lázně

Penzion Villa Hany se nachází v Mariánských Lázních. Penzion se nachází ve vilové čtvrti Hamrníky nedaleko centra malebného lázeňského města a poskytuje pohodlné a útulné ubytování. Penzion Villa Hany v Mariánských Lázních ubytování :. Penzion Villa Hany v Mariánských Lázních nabízí ubytování v pěti 2 - 4 lůžkových pokojích, každý je vybaven vlastním sociálním zařízením, televizí se satelitním příjmem a minibarem.

ceny od 495,00 Kč
Apartmány ENGADIN ubytování Boží Dar ***
Apartmány ENGADIN ubytování Boží Dar

Apartmány Engadin v Božím Daru se nacházejí v Krušných horách, v centru obce Boží Dar (1 028 m. n. m. ). Boží Dar je nejvýše položeným městečkem ve střední Evropě a je významným střediskem zimních i letních sportů v České republice. Apartmány Engadin v Božím Daru jsou nově postavené komfortní apartmány, které splňují veškeré potřeby a standardy v Božím Daru moderního ubytování.

ceny od 850,00 Kč
Apartmány ENGADIN ubytování Boží Dar ***
Apartmány ENGADIN ubytování Boží Dar

Apartmány Engadin v Božím Daru se nacházejí v Krušných horách, v centru obce Boží Dar (1 028 m. n. m. ). Boží Dar je nejvýše položeným městečkem ve střední Evropě a je významným střediskem zimních i letních sportů v České republice. Apartmány Engadin v Božím Daru jsou nově postavené komfortní apartmány, které splňují veškeré potřeby a standardy v Božím Daru moderního ubytování.

ceny od 850,00 Kč
Hotel MALTÉZSKÝ KŘÍŽ*** ubytování Karlovy Vary ***
Hotel MALTÉZSKÝ KŘÍŽ*** ubytování Karlovy Vary

Hotel Maltézský Kříž v Karlových Varech je položen na břehu říčky Teplá přímo v centru Karlových Varů. Hotel Maltézský Kříž v Karlových Varech disponuje rodinnou atmosférou a poskytuje prostorné a pohodlné ubytování s velkým množstvím doplňkových služeb. Hotel Maltézský Kříž v Karlových Varech ubytování. Hotel Maltézský Kříž v Karlových Varech Vám nabízí ubytování ve 12 moderních pokojích s velmi komfortní koupelnou a krásným výhledem.

ceny od 1 250,00 Kč
Villa Gloria ubytování Mariánské Lázně ***
Villa Gloria ubytování Mariánské Lázně

Nově zrekonstruovaný hotel Villa Gloria v Mariánských Lázních se nachází v romantické secesní budově, kde se při rekonstrukci dbalo na zachování secesních prvků z roku 1895 (architekt Alexander Zickler). Hotel Villa Gloria v Mariánských Lázních UBYTOVÁNÍ:. Pokoje hotelu Villa Gloria v Mariánských Lázních jsou vybaveny takovým způsobem, aby poskytly nejvyšší komfort.

ceny od 945,00 Kč
Pension Schneeberg ubytování Boží Dar ***
Pension Schneeberg ubytování Boží Dar

Penzion Schneeberg na Božím Daru se nachází ve velmi klidné části Krušných hor nedaleko centra Božího Daru. Boží Dar leží v Západních Čechách, severním směrem od Karlových Varů v těsné blízkosti státní hranice s Německem. Boží Dar je nejvýše položené městečko ve Střední Evropě, jeho nadmořská výška je 1028 metrů. Městečko je obklopeno vrcholky a lesy naléžející do pohoří Krušných hor.

ceny od 1 600,00 Kč