KATALOG UBYTOVÁNÍ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Dejte doporučení
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PARTNEŘI

 
 
Doporučujeme Vám navštívit také portál Ubytování Slovensko, který obsahuje odkazy na více než dvěstě penzionů a hotelů ve Slovenské republice. Velký výběr ubytování v Praze nabízí rozcestník Hotel-Ubytování.
 
 
 
 
 
 
 
 

NEWSLETTER

 
 
Zaregistrujte se do našeho newsletteru a budeme Vám pravidelně posílat informace o aktuálních last minute pobytech a dalších výhodných nabídkách.
 
 
 
 
 
 
 
 

KONTAKT

 
 
E-mail: info@ubytovani-online.net
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PODPOŘTE NÁS

 
 

Podpořte prosím náš ubytovací web!

Byli bychom moc rádi, kdybyste podpořili náš web umístěním některé z našich reklamních ikonek na Vaše stránky.

1. Příklad reklamní ikonky 2. Příklad reklamní ikonky

Nehodí se Vám navržené ikonky na Vaše stránky? Nevadí - připravili jsme pro Vás stránku, kde naleznete mnoho dalších alternativ a přesný návod.

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ubytování Jihomoravský kraj

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hotely, pensiony a další ubytování Jihomoravský kraj

 
 
Active wellness hotel U Zlaté Rybky ubytování Kovalovice ***
Active wellness hotel U Zlaté Rybky ubytování Kovalovice

Hotel poskytuje pohodlné a komfortní ubytování. Wellness hotel U Zlaté Rybky ubytování v Tučapech ubytování:. Wellness hotel U Zlaté Rybky ubytování v Tučapech nabízí možnost ubytování v jedno až čtyřlůžkových pokojích v následujícím složení: 1 jednolůžkový pokoj, 7x dvoulůžkových pokojů, 1x dvoulůžkový pokoj pro invalidu, 4x třílůžkový pokoj, 1x čtyřlůžkový pokoj.

ceny od 550,00 Kč
penzion Derivia ubytování Brno
penzion Derivia ubytování Brno

Penzion Derivia se nachází v Brně jen 3 minuty od centra města a přesto v něm hosté naleznou klid a pohodu. Penzion Derivia v Brně je příjemně a útulně zařízen a díky zkušenostem ochotného personálu dokáže uspokojit i ty nejnáročnější klienty. Na recepci penzionu Derivia v Brně hosté naleznou odpověd na všechny případné dotazy. Penzion Derivia v Brně ubytování. Penzion Derivia v Brně má kapacitu 18 lůžek, které můžou hosté plně využít.

ceny od 795,00 Kč
Penzion U Ježků ubytování Blansko ***
Penzion U Ježků ubytování Blansko

Srdečně jste zváni k návštěvě penzionu U Ježků v Blansku, který poslouží jako příjemné a pohodlné "útočiště" při poznávání majestátných přírodních útvarů i malebných zákoutí Moravského krasu a blízkého okolí. Penzionu U Ježků v Blansku se nachází obci Lažánky, která je zasazena do malebného údolí v samotném srdci CHKO Moravský kras. Penzion U Ježků v Blansku ubytování.

ceny od 550,00 Kč
Penzion U Trávníčka,s.r.o. ubytování Modřice ****
Penzion U Trávníčka,s.r.o. ubytování Modřice

Penzion a restaurace U Trávníčka v Modřicích byl otevřen v dubnu roku 2006. Restaurace U Trávníčka má již mnohaletou tradici a nabízí širokou škálu služeb od pořádání firemních večírků až po zajištění svatební hostiny. Ubytování v Modřicích využijte v penzionu U Trávníčka a dopřejte si tak odpočinek při pracovní cestě či rodinném výletě. Penzion  U Trávníčka v Modřicích ubytování.

ceny od 800,00 Kč
Penzion Iberica ubytování Brno **
Penzion Iberica ubytování Brno

Penzion Iberica v Brně UBYTOVÁNÍ:. Nekuřácký penzion Iberica v Brně nabízí stylové ubytování v celkem 6 zařízených pokojích s kapacitou 15 lůžek. V ceně ubytování je zahrnuta i snídaně. Penzion Iberica ubytování v Brně RESTAURACE:. Přímo v penzionu Iberica v Brně je hostům k dispozici bar, kavárna Cafe Iberica, kde je hostům v ranních hodinách podávána snídaně - vybírat můžete ze sedmi českých a typicky španělských snídaňových menu.

ceny od 720,00 Kč
Relax Hotel Štork ubytování Lednice ***
Relax Hotel Štork ubytování Lednice

Útulný, rodinný Relax hotel Štork se nachází ve známém jihomoravském městečku Lednice poblíž Lednicko-Valtického areálu, 2 minuty chůze od centra. Relax hotel Štork Vám poskytne maximální zázemí pro Váš odpočinek a relaxaci v rodinném prostředí a klidné atmosféře, kde jeho hosté oceňují především soukromí a příjemné prostředí. Relax hotel Štork v Lednici UBYTOVÁNÍ.

ceny od 850,00 Kč
Hotel Slavia ubytování Boskovice ***
Hotel Slavia ubytování Boskovice

V roce 1997 proběhla v hotelu Slavia v Boskovicích rozsáhlá rekonstrukce. Ve spodní části hotelu je restaurace s celodenním provozem zajišťující stravování a také salonek, kde se konají různé oslavy a setkání. Hotel Slavia  v  Boskovicích  ubytování:. Hotel Slavia v Boskovicích disponuje celkovou kapacitou  35 lůžek. Hotel Slavia v Boskovicích nabízí jedno, dvou a třílůžkové pokoje a jeden apartmá.

ceny od 320,00 Kč
Hotel Rakovec ubytování Brno ***
Hotel Rakovec ubytování Brno

Hotel Rakovec nabízí komfortní ubytování v nejvýznamnější rekreační oblasti města Brna, na Brněnské přehradě, která vznikla před 70-ti lety zatopením městské části Brno-Kníničky. Součástí hotelu Rakovec v Brně je také restaurace, která je nejen pro hosty, ale také pro veřejnost. Z hotelu je překrásný výhled na vodní nádrž a okolní přírodu. Hotel Rakovec v Brně ubytování.

ceny od 800,00 Kč
Rezidence Zvon ubytování Znojmo ****
Rezidence Zvon ubytování Znojmo

Historie penzionu Zvon v Znojmě samotného (jako budovy) spadá až do roku 1796. Nově zrekonstruovaný penzion Rezidence Zvon se nachází v Národním parku Podyjí, je vzdálen 10 km od hraničního přechodu s Rakouskem. Penzion Residence Zvon ve Znojmě UBYTOVÁNÍ:. V penzionu Residence Zvon je ubytování s vysokým standardem v historickém jádru jihomoravského města Znojma s výhledem na hrad a rotundu.

ceny od 1 100,00 Kč
Penzion U Černého potoka ubytování Nová Lhota ***
Penzion U Černého potoka ubytování Nová Lhota

Penzion U Černého potoka je součástí vesnické památkové zóny Nová Lhota - Vápenky ležící na úpatí Velké Javořiny, nejvyššího vrcholu pohoří Bílé Karpaty. Nachází se ve zrekonstruované budově původního hostince z konce 19. století a obnovuje tak zvyklost místního pohostinství a výborné tradiční kuchyně. Penzion U Černého potoka v Nové Lhotě UBYTOVÁNÍ.

ceny od 470,00 Kč
Hotel LAHOFER ubytování Znojmo ***
Hotel LAHOFER ubytování Znojmo

Hotel Lahofer se nachází přímo v centru historického města Znojmo v nově zrekonstruovaném domě, jehož historie sahá až do přelomu 13. a 14. století. Při rekonstrukci budovy hotelu Lahofer bylo snahou majitelů propojit kouzlo historické budovy s moderními prvky a komfortem století jednadvacátého. Vybudovali tak pro Vás místo odpočinku, relaxace a poznání, kde se o vás postarají milí lidé, dopřejete si skvělé jídlo a úžasná vína.

ceny od 1 370,00 Kč
penzion a restaurace POMERANCH U RYBNÍKU ubytování Ruprechtov
penzion a restaurace POMERANCH U RYBNÍKU ubytování Ruprechtov

Penzion a restaurace POMERANCH U RYBNÍKU se nachází v oblasti Moravského krasu, uprostřed lesů Drahanské vrchoviny, v obci Zvané Ruprechtov. Ubytování: Penzion a restaurace POMERANCH U RYBNÍKU Vám nabídne příjemné ubytování ve  dvou a třílůžkových pokojích, které jsou standardně vybaveny sprchovým koutem a WC, lednicí, televizí a WIFI zdarma. Na požádání možnost přistýlky, nebo zapůjčení dětské postýlky.

ceny od 500,00 Kč
Hostel Fléda ubytování Brno **
Hostel Fléda ubytování Brno

Pokud hledáte levné a přesto komfortní ubytování je pro vás hostel Fléda tou pravou volbou. Hostel Fléda v Brně ubytování:. Hostel Fléda v Brně nabízí k ubytování 9 pokojů, z toho 3 dvoulůžkové, 1 pětilůžkový, 1 čtyřlůžkový, 1 osmilůžkový, 2 dvanáctilůžkové a 1 čtrnáctilůžkový pokoj. U osmí až čtrnáctilůžkových pokojů se jedná vždy o kombinaci dvou průchozích nebo samostatných pokojů, které mají většinou vlastní koupelny a vybavené kuchyně.

ceny od 290,00 Kč
Penzion Dvořákova ubytování Brno ***
Penzion Dvořákova ubytování Brno

Penzion Dvořákova poskytuje ubytování v příjemném a klidném prostředí přímo v srdci města Brna, v pěší zóně nedaleko náměstí Svobody na ulici Dvořákova 1. Penzion Dvořákova ubytování v Brně ubytování:. Penzion Dvořákova ubytování v Brně nabízí ubytování ve dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením a základní kuchyňskou linkou. Pokoje jsou moderně zařízené v příjemných barvách a každý z nich je vybaven bezplatným připojením k internetu pomocí Wi-Fi.

ceny od 1 090,00 Kč
Ubytování v soukromí Budinská Eva ubytování Brno *
Ubytování v soukromí Budinská Eva ubytování Brno

Ubytování v soukromí Eva Budinská v Brně se nachází v klidné okrajové části Brna Nový Lískovec. Brno je druhým největším městem České republiky. Rozprostírá se na soutoku Svratky a Svitavy, v místech kudy po staletí vedly významné obchodní cesty. Se svojí bohatou historií a širokou nabídkou služeb je Brno přitažlivým cílem turistů z celého světa. Ubytování v soukromí Eva Budínská v Brně.

ceny od 400,00 Kč