KATALOG UBYTOVÁNÍ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Dejte doporučení
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PARTNEŘI

 
 
Doporučujeme Vám navštívit také portál Ubytování Slovensko, který obsahuje odkazy na více než dvěstě penzionů a hotelů ve Slovenské republice. Velký výběr ubytování v Praze nabízí rozcestník Hotel-Ubytování.
 
 
 
 
 
 
 
 

NEWSLETTER

 
 
Zaregistrujte se do našeho newsletteru a budeme Vám pravidelně posílat informace o aktuálních last minute pobytech a dalších výhodných nabídkách.
 
 
 
 
 
 
 
 

KONTAKT

 
 
E-mail: info@ubytovani-online.net
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PODPOŘTE NÁS

 
 

Podpořte prosím náš ubytovací web!

Byli bychom moc rádi, kdybyste podpořili náš web umístěním některé z našich reklamních ikonek na Vaše stránky.

1. Příklad reklamní ikonky 2. Příklad reklamní ikonky

Nehodí se Vám navržené ikonky na Vaše stránky? Nevadí - připravili jsme pro Vás stránku, kde naleznete mnoho dalších alternativ a přesný návod.

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ubytování Hl.m.Praha

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hotely, pensiony a další ubytování Hl.m.Praha

 
 
Hostel Marabou Prague ubytování Praha **
Hostel Marabou Prague ubytování Praha

Hostel Marabou poskytuje cenově přijatelného ubytování nedaleko historického centra Prahy. Hostel Marabou Prague v Praze ubytování:. Hostel Marabou Prague v Praze nabízí ubytování v prvním a druhém patře rekonstruované secesní budovy, kde se hosté mohou ubytovat ve dvoulůžkových pokojích pro deset osob, což je vhodné například pro kantorský dozor či náročnější studenty.

ceny od 222,00 Kč
Hotel Attic ubytování Praha ***
Hotel Attic ubytování Praha

Podrobný popisAttic je hotel, který každému hostu nabízí klidný a příjemný pobyt v takřka rodinném prostředí. Velkou výhodou je jeho poloha v klidné části centra Prahy. Stanice metra Pankrác je od hotelu vzdálena 350 m a křižovatka dálnic všemi směry necelé 2 km. - více V současné době disponuje hotel 36 pokoji, prostornou recepcí a vlastním uzavřeným parkovištěm, které je střeženo kamerovým systémem.

ceny od 1 450,00 Kč
Hotel Olympik Tristar*** ubytování Praha ***
Hotel Olympik Tristar*** ubytování Praha

OLYMPIK TRISTAR v Praze je od hlavní budovy (Olympik I) vzdálen 50 metrů. Hotel je velmi výhodně situován u stanice metra Invalidovna (trasa B), pouhé 3 stanice od historického centra města (10 minut jízdy). Hotel Olympik Tristar v Praze ubytování. Hotelu Olympik Tristar v Praze  má pro hosty připraveno  280 jednolůžkových, dvoulůžkových a třílůžkových pokojů s celkovou kapacitou 465 lůžek.

ceny od 900,00 Kč
GREEN GARDEN HOTEL ubytování Praha ****
GREEN GARDEN HOTEL ubytování Praha

Hotel Green Garden se nachází v Praze na Novém Městě pražském v neorenesanční budově datované od roku 1894. Všechny pokoje pro hosty prošly nedávno rozsáhlou rekonstrukcí a svou kvalitou a designem vychází vstříc požadavkům náročných hostů. Hotel Green Garden v Praze ubytování :. Hotel Green Garden v Praze nabízí 60 elegantně zařízených prostorných pokojů. Velké pohodlné postele a luxusní koupelny.

Pushkin APARTMENTS ubytování Praha ***
Pushkin APARTMENTS ubytování Praha

Ubytování Pushkin Apartments se nachází v Praze. Business ubytování - pokoje uzpůsobené pro potřeby obchodních cestujících, ale také ubytování vhodné pro rodiny s dětmi. Ubytování Pushkin Apartments v Praze poskytuje všem hostům pohodlné a komfortní ubytování. Ubytování Apartments Pushkin v Praze ubytování :. Ubytování Pushkin Apartments v Praze nabízí k ubytování  14 plně vybavených 1, 2, 3, 4 a 6lůžkových apartmánů.

ceny od 800,00 Kč
HOTEL BELLA ubytování Praha ***
HOTEL BELLA ubytování Praha

Hotel Bella v Praze se nachází zhruba 12 minut od historického centra Prahy a nákupních zón, kam se hosté pohodlně dopraví, neboť v blízkosti hotelu je stanice metra i tramvají. Hotel Bella v Praze ubytování. V současné době hotel Bella v Praze nabízí komfortní pokoje a apartmá, vybavené koupelnou, WC, barevným televizorem, radiobudíkem, telefonem s přímou volbou a vlastním trezorem.

ceny od 1 390,00 Kč
HOTEL ANTIK CITY ubytování Praha ****
HOTEL ANTIK CITY ubytování Praha

Elegantní, nově zrekonstruovaný hotel Antik City v Praze je situován v tiché uličce na Novém Městě v blízkosti Václavského náměstí, v samém srdci finančního a obchodního centra historické Prahy. Hotel Antik City v Praze svou lokalitou uspokojí i nejnáročnější klientelu. Hotel Antik City v Praze ubytování. Hotel Antik City v Praze disponuje 30 komfortně zařízenými pokoji.

ceny od 980,00 Kč
Hotel Otakar ubytování Praha ***
Hotel Otakar ubytování Praha

Hotel Otakar v Praze je vyznačován především svou útulností skloubenou s rodinnou atmosférou. Výhodná poloha hotelu Otakar v Praze zaručuje dobré soukromí, ale také možnost vyrazit během dne, ale i v noci do rušného velkoměsta. Hotel Otakar v Praze ubytování:. Hotel Otakar v Praze poskytuje ubytování v jedno až čtyřlůžkových pokojích a rovněž pokoje pro handicapované.

ceny od 672,00 Kč
Hotel Olga ubytování Praha ***
Hotel Olga ubytování Praha

Nevelký rodinný tříhvězdičkový hotel Olga se nachází v Praze v tichém prostředí hlavního města Prahy, cca 10 – 15 minut od centra města, v blízkosti Národní Galerie a výstaviště Holešovice. Hotel Olga v Praze ubytování:. Hotel Olga v Praze nabízí ubytování klientům o celkové kapacitě hotelu 68 lůžek. Hotel Olga v Praze nabízí 2 jednolůžkové, 14 dvoulůžkových, 2 třílůžkové a 8 čtyřlůžkových pokojů.

ceny od 2 000,00 Kč
HOTEL MERITUM ubytování Praha ***
HOTEL MERITUM ubytování Praha

Hotel Meritum a stylová restaurace, se nachází v Praze v příjemném a klidném prostředí městské části Prahy 6 - Ruzyně, na západním okraji hlavního města, v blízkosti dálničního okruhu silnice na Karlovy Vary. Hotel Meritum v Praze ubytování :. Hotel Meritum v Praze nabízí ubytování v 50 pokojích z toho je 8 jednolůžkových, 8 třílůžkových a 34 dvoulůžkových.

ceny od 790,00 Kč
HOTEL STARÝ PIVOVAR ubytování Praha ***
HOTEL STARÝ PIVOVAR ubytování Praha

Hotel Starý Pivovar v Praze se nachází v objektu starého motolského pivovaru na Praze 5. Historie pivovarské budovy začíná od 12. století, v roce 2001 byla budova Starého Pivovaru prohlášena za památkově chráněný objekt. Citlivou rekonstrukcí v letech 2003 – 2006 vznikl hotel Starý Pivovar v Praze se zachovalými historickými prvky. Hotel Starý Pivovar ubytování v Praze:.

ceny od 270,00 Kč
Rezidence Dlouhá 17 ubytování Praha ***
Rezidence Dlouhá 17 ubytování Praha

Hotel se nachází v samotném srdci historického centra Prahy, na pěší zóně Starého Města, dvě minuty chůze od Staroměstského náměstí. V roce 2009 byl celkově zrekonstruován. Rezidence Dlouhá 17 v Praze ubytování:. Kapacita hotelu Rezidece Dlouhá 17 je 24 pokojů a to 14 jednolůžkových a 10 dvoulůžkových, 1 apartmán - spojením 2 pokojů vznikne prostorný apartmán s ložnicí a obývacím pokojem.

ceny od 1 750,00 Kč
Hotel Olympik **** ubytování Praha ****
Hotel Olympik **** ubytování Praha

Hotel Olympik v Praze se nachází na trase metra "B", pouhých 10 minut od historického centra. Přímou dostupnost do centra zajišťuje metro trasa B, stanice INVALIDOVNA (cca 300m od hotelu), dále také tramvajové spojení linkou č. 24, č. 8 opětně ze stanice Invalidovna (cca 300m od hotelu). Hotel Olympik v Praze ubytování. Hotel Olympik v Praze nabízí hostům jednolůžkové, dvoulůžkové a třílůžkové pokoje a také apartmány o celkové kapacitě 315 pokojů.

ceny od 1 000,00 Kč
3D apartments ubytování Praha ***
3D apartments ubytování Praha

Z Residence 3Domy v Praze budete mít blízko za krásami a pamětihodnostmi Prahy, na výstavu, koncert či za obchodem. Hotel Residence v Praze 3Domy ubytování. Ve čtyřhvězdičkovém hotelu Residence 3Domy v Praze se můžete ubytovat v jednom ze 48 moderních a komfortně zařízených dvoulůžkových, třílůžkových, čtyřlůžkových a osmilůžkových apartmánech, jejichž kapacitu lze rozšířit přistýlkami.

ceny od 1 756,00 Kč
Residence Vysta ubytování Praha ***
Residence Vysta ubytování Praha

Hotel Residence Vysta se nachází v Praze v historické budově v pražské čtvrti Holešovice, který prošel rekonstrukcí a modernizací. Hotel Residence Vysta v Praze poskytuje hostům pohodlné a komfortní ubytování. Hotel Residence Vysta v Praze ubytování:. Hotel Residence Vysta v Praze nabízí ubytování o celkové  kapacitě 30ti komfortně vybavených pokojů a apartmánů vhodných pro firemní klienty, účastníky výstav a konferencí či pro rodiny i mladé páry.

ceny od 800,00 Kč