KATALOG UBYTOVÁNÍ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Dejte doporučení
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PARTNEŘI

 
 
Doporučujeme Vám navštívit také portál Ubytování Slovensko, který obsahuje odkazy na více než dvěstě penzionů a hotelů ve Slovenské republice. Velký výběr ubytování v Praze nabízí rozcestník Hotel-Ubytování.
 
 
 
 
 
 
 
 

NEWSLETTER

 
 
Zaregistrujte se do našeho newsletteru a budeme Vám pravidelně posílat informace o aktuálních last minute pobytech a dalších výhodných nabídkách.
 
 
 
 
 
 
 
 

KONTAKT

 
 
E-mail: info@ubytovani-online.net
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PODPOŘTE NÁS

 
 

Podpořte prosím náš ubytovací web!

Byli bychom moc rádi, kdybyste podpořili náš web umístěním některé z našich reklamních ikonek na Vaše stránky.

1. Příklad reklamní ikonky 2. Příklad reklamní ikonky

Nehodí se Vám navržené ikonky na Vaše stránky? Nevadí - připravili jsme pro Vás stránku, kde naleznete mnoho dalších alternativ a přesný návod.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Active wellness hotel U Zlaté Rybky

 
 
Active wellness hotel U Zlaté Rybky ubytování v Kovalovicích

Wellness hotel U Zlaté Rybky se nachází v Tučapech, je situovaný kousek od Vyškova na státní silnici mezi městy Rousínovem a Vyškovem nedaleko Brna. Hotel poskytuje pohodlné a komfortní ubytování.

Wellness hotel U Zlaté Rybky ubytování v Tučapech ubytování:

Wellness hotel U Zlaté Rybky ubytování v Tučapech nabízí možnost ubytování v jedno až čtyřlůžkových pokojích v následujícím složení: 1 jednolůžkový pokoj, 7x dvoulůžkových pokojů, 1x dvoulůžkový pokoj pro invalidu, 4x třílůžkový pokoj, 1x čtyřlůžkový pokoj. Každý pokoj je vybaven kabelovou televizí, koupelnou se sprchou a toaletou. Hosté mohou zdarma využívat internetové připojení  WiFi.

Ubytování v Tučapech Wellness hotel U Zlaté Rybky gastronomie:
Wellness hotel U Zlaté Rybky ubytování v Tučapech nabízí stravování v hotelové restauraci. Vychutnat si můžete skvělá jídla, chlazené alkoholické a nealkoholické nápoje, v letních měsících posezení na příjemné terase s výhledem do krajiny. Večer hosté mohou posedět ve vinárně o kapacitě 50 míst, nabízející široký výběr výborných moravských vín jakostních i přívlastkových, pozdní sběr nebo výběr z hroznů.

Wellness hotel U Zlaté Rybky ubytování v Tučapech služby:
Wellness hotel U Zlaté Rybky ubytování v Tučapech nabízí možnost využití služeb jako jsou masáže, tělový přístroj X- Form pro neinvazivní liposukci a facelifting, kosmetika, sauna, Kneippův chodník, vířivá vana a bazén. V listopadu roku 2011 byla úspěšně dokončena výstavba wellnes budovy, tenisových a volejbalových kurtů, paintbolového hřiště a zoo koutku s odpočinkovou zónou. Dále máte možnost využít moderně vybavenou posilovnu a půjčovnu čtyřkolek. Na vaše přání Wellness hotel U Zlaté Rybky uspořádá různé společenské akce a oslavy, rodinné oslavy, svatby, promoce, podnikové večírky a školení.


Ubytování v Tučapech Wellness hotel U Zlaté Rybky okolí:
Wellness hotel U Zlaté Rybky ubytování v Tučapech nabízí ve svém okolí možnost poznat město Vyškov, které je jen kousek vzdáleno od Wellness hotelu U Zlaté rybky a nabízí množství vyžití pro rodiny s dětmi, páry nebo skupiny. Ve Vyškově stojí za zmínku návštěva Dinoparku, který vás přenese do světa dávno vyhynulých ještěrů či návštěva ZOO, která je zaměřena na chov původních, ale i současných domácích zvířat. Navštívit můžete také aquapark a užít si tak příjemný den s vašimi ratolestmi. Okolí hotelu poskytuje bohaté kulturní i sportovní vyžití po celý rok.

Active wellness hotel U Zlaté Rybky
Tučapy 102
683 01 Kovalovice

WWW Active wellness hotel U Zlaté Rybky

E-mail:
cenik
rezervace
balicky
hodnoceni