KATALOG UBYTOVÁNÍ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Dejte doporučení
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PARTNEŘI

 
 
Doporučujeme Vám navštívit také portál Ubytování Slovensko, který obsahuje odkazy na více než dvěstě penzionů a hotelů ve Slovenské republice. Velký výběr ubytování v Praze nabízí rozcestník Hotel-Ubytování.
 
 
 
 
 
 
 
 

NEWSLETTER

 
 
Zaregistrujte se do našeho newsletteru a budeme Vám pravidelně posílat informace o aktuálních last minute pobytech a dalších výhodných nabídkách.
 
 
 
 
 
 
 
 

KONTAKT

 
 
E-mail: info@ubytovani-online.net
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PODPOŘTE NÁS

 
 

Podpořte prosím náš ubytovací web!

Byli bychom moc rádi, kdybyste podpořili náš web umístěním některé z našich reklamních ikonek na Vaše stránky.

1. Příklad reklamní ikonky 2. Příklad reklamní ikonky

Nehodí se Vám navržené ikonky na Vaše stránky? Nevadí - připravili jsme pro Vás stránku, kde naleznete mnoho dalších alternativ a přesný návod.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Penzion Pohoda

 
 
Penzion Pohoda ubytování v Trutnově

Penzion Pohoda leží v samém centru Trutnova na pěší zóně a nabízí příjemné a komfortní prostředí. Apartmány jsou ideální pro skupinovou či rodinnou dovolenou na horách. Pohoda penzion v Trutnově se nachází přímo na pěší zóně, a proto musíte na posledních cca 60 metrů vjet do zákazu vjezdu. Pro návštěvníky penzionu však tato dopravní značka neplatí.

Penzion Pohoda v Trutnově ubytování
Příjemné a komfortní prostředí penzionu Pohoda v Trutnově vám bude dokonale vyhovovat. Apartmány i pokoje hotelového typu mají veškeré vybavení, díky kterému se u nás budete cítit doslova jako doma. Apartmány č.1 a č.2 s rozlohou 80 čtverečných metrů jsou až pro 8 osob jsou vhodné i k dlouhodobému pobytu.

Penzion Pohoda ubytování v Trutnově gastronomie
Hosté trutnovského penzionu Pohoda si v restauraci ráno mohou vybrat z pěti druhů bohatých snídaní, včetně bezmasé varianty. Dále je možné domluvit stravování formou polopenze či plné penze. Pro příjemné posezení mohou hosté penzionu Pohoda také využít útulný nápojový bar "Psí bouda" v podobě zasklené pergoly, v letních měsících lze navíc posedět i ve venkovní zahrádce s kapacitou 30 míst a širokým sortimentem speciálních nápojů.

Ubytování  Pohoda penzion v Trutnově okolí
Nabídka sportovního vyžití v Trutnově a nejbližším okolí je velmi pestrá, a to v každém ročním období. V letních měsících jsou Krkonoše ideálním místem pro turistiku či jízdu na horských kolech. Za návštěvu stojí nejvyšší hora České republiky Sněžka nebo Černá Hora v Jánských Lázních, na které je možné využít nabídku paraglidingu. Ke koupání se nabízí krytý 25 m bazén a moderní venkovní koupaliště s tobogánem, vzdálené pouhý 1 km od penzionu, a také Retropark Sejfy u Mladých Buků. V nevelké vzdálenosti od Trutnova leží tři golfová hřiště. Nejbližší z nich se nachází v Mladých Bukách, které je proslulé krásnými výhledy na okolní krajinu. V Mladých Bukách naleznete také nově vybudovanou letní bobovou dráhu. Dalším velmi známým golfovým hřištěm je Nová Amerika, kde na návštěvníky čeká 27 mistrovských jamek a 18 jamek veřejné akademie. Malé horské hřiště je v provozu i v Prosečném u Hostiného. Příznivci indoorových sportů mohou v Trutnově strávit volný čas v kuželně nebo třeba na cvičné horolezecké stěně, vedle níž naleznete také ricochetové kurty či fitness centrum. V zimě máte možnost v okolí Trutnova vyzkoušet řadu upravovaných běžeckých tratí různých obtížností.

Penzion Pohoda
Horská 7
541 01 Trutnov

WWW Penzion Pohoda

E-mail:
cenik
rezervace
balicky
hodnoceni