KATALOG UBYTOVÁNÍ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Dejte doporučení
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PARTNEŘI

 
 
Doporučujeme Vám navštívit také portál Ubytování Slovensko, který obsahuje odkazy na více než dvěstě penzionů a hotelů ve Slovenské republice. Velký výběr ubytování v Praze nabízí rozcestník Hotel-Ubytování.
 
 
 
 
 
 
 
 

NEWSLETTER

 
 
Zaregistrujte se do našeho newsletteru a budeme Vám pravidelně posílat informace o aktuálních last minute pobytech a dalších výhodných nabídkách.
 
 
 
 
 
 
 
 

KONTAKT

 
 
E-mail: info@ubytovani-online.net
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PODPOŘTE NÁS

 
 

Podpořte prosím náš ubytovací web!

Byli bychom moc rádi, kdybyste podpořili náš web umístěním některé z našich reklamních ikonek na Vaše stránky.

1. Příklad reklamní ikonky 2. Příklad reklamní ikonky

Nehodí se Vám navržené ikonky na Vaše stránky? Nevadí - připravili jsme pro Vás stránku, kde naleznete mnoho dalších alternativ a přesný návod.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

penzion Derivia

 
 
Penzion Derivia ubytování v Brně

Penzion Derivia se nachází v Brně jen 3 minuty od centra města a přesto v něm hosté naleznou klid a pohodu. Penzion Derivia v Brně je příjemně a útulně zařízen a díky zkušenostem ochotného personálu dokáže uspokojit i ty nejnáročnější klienty. Na recepci penzionu Derivia v Brně hosté naleznou odpověd na všechny případné dotazy.

Penzion Derivia v Brně ubytování
Penzion Derivia v Brně má kapacitu 18 lůžek, které můžou hosté plně využít. Rozložení pokojů penzionu Derivia v Brně je 7 dvoulůžkových pokojů a 1 třílůžkový pokoj.
Všechny pokoje penzionu Derivia v Brně jsou zařízeny tak aby se v nich host cítil co nejlépe. Na každém pokoji hosté naleznou moderní a stylový nábytek s televizorem. Dále je do vybavení zahrnuté internetové připojení WiFi, a samozřejmostí je i vlastní sociální zařízení disponující toaletou a sprchovým koutem.

Ubytování v Brně penzion Derivia gastronomie

V penzionu Derivia v Brně se nachází stylová a útulná kavárna, která disponuje internetovým WiFi připojením. Hosté zde mohou ochutnat vždy čerstvé zákusky, nebo některý z koktejlů a kvalitní kávu.
V okolí penzionu Derivia  v Brně se nachází několik dalších restaurací a barů, které hostům zajistí kvalitní stravování a příjemné posezení. Vybírat lze z tradičních českých jídel či mezinárodních pochoutek.


Penzion v Brně ubytování Derivia služby
O bezpečný a pohodlný příjezd k penzionu Derivia v Brně se postarají profesionální řidiči s minimálně dvacetiletou praxí a 2 miliony km bez nehod. K pohodlné přepravě je vůz Mercedes Benz třídy S-klasse, případně Mercedes Benz Sprinter Maxi - mini-bus s možností úprav pro vozíčkáře. Dále může penzion Derivia v Brně nabídnout pronájem plachetnice značky Hunter25, kotvící na Brněnské přehradě, a to s kapitánem i bez. K dispozici v penzionu Derivia v Brně je i masérka, která nabídne masáže klasické, sportovní, havajské a lymfatickou ruční masáž.

 Ubytování Derivia penzion v Brně Okolí

Na recepci penzionu Derivia v Brně si hosté mohou domluvit výlety po jižní moravě s návštěvou vinných sklepů a ochutnávkou vína. Nebo jakýkoli jíný výlet dle přání. Také můžou v okolí navštívit ruzné památky, nebo se jen tak projít a pozorovat krásy města.

penzion Derivia
Vranovská 68
614 00 Brno

WWW penzion Derivia

E-mail:
cenik
rezervace
balicky
hodnoceni