KATALOG UBYTOVÁNÍ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Dejte doporučení
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PARTNEŘI

 
 
Doporučujeme Vám navštívit také portál Ubytování Slovensko, který obsahuje odkazy na více než dvěstě penzionů a hotelů ve Slovenské republice. Velký výběr ubytování v Praze nabízí rozcestník Hotel-Ubytování.
 
 
 
 
 
 
 
 

NEWSLETTER

 
 
Zaregistrujte se do našeho newsletteru a budeme Vám pravidelně posílat informace o aktuálních last minute pobytech a dalších výhodných nabídkách.
 
 
 
 
 
 
 
 

KONTAKT

 
 
E-mail: info@ubytovani-online.net
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PODPOŘTE NÁS

 
 

Podpořte prosím náš ubytovací web!

Byli bychom moc rádi, kdybyste podpořili náš web umístěním některé z našich reklamních ikonek na Vaše stránky.

1. Příklad reklamní ikonky 2. Příklad reklamní ikonky

Nehodí se Vám navržené ikonky na Vaše stránky? Nevadí - připravili jsme pro Vás stránku, kde naleznete mnoho dalších alternativ a přesný návod.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hotel Olympik Tristar***

 
 
Hotel Olympik Tristar*** ubytování v Praze

Tento moderní a populární hotel sestává ze tří oddělených hotelových objektů: Olympik, Tristar a Artemis dvou různých cenových kategorií. OLYMPIK TRISTAR v Praze je od hlavní budovy (Olympik I) vzdálen 50 metrů. Hotel je velmi výhodně situován u stanice metra Invalidovna (trasa B), pouhé 3 stanice od historického centra města (10 minut jízdy).

Hotel Olympik Tristar v Praze ubytování
Hotelu Olympik Tristar v Praze  má pro hosty připraveno  280 jednolůžkových, dvoulůžkových a třílůžkových pokojů s celkovou kapacitou 465 lůžek. Pokoje jsou řazeny do kategorií standard a komfortnějších business. Pro handicapované jsou k dispozici 2 bezbariérové pokoje. Všechny nekuřácké pokoje hotelu Olympik Tristar v Praze jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, připojením k internetu, telefonem, trezorem a minibarem.

Hotel Olympik Tristar ubytování v Praze služby
Hotel Olympik Tristar v Praze poskytuje svým hostům různé druhy služeb jako praní prádla, půjčovnu aut, hotelové taxi, směnárnu, sekretářské a doručovací služby, rezervace jízdenek, letenek a vstupenek, překladatelské, tlumočnické a průvodcovské služby, organizace výletů a okružních cest a transfer peněz. V hotelu hotel Olympik Tristar Praze se též nachází široké konferenční zázemí pro 60 až 500 osob.

Ubytování Olympik Tristar hotel v Praze gastronomie
V ceně ubytování v hotelu Olympik v Praze je zahrnuta bohatá snídaně. Vynikající oběd či večeři si můžete vychutnat v místní moderní restauraci se stylovým barem, který je ideálním místem pro posezení s přáteli či obchodními partnery.

Ubytování v Praze hotel Olympik Tristar okolí
V těsné blízkosti hotelu Olympik Tristar v Praze naleznete Divadlo pod Palmovkou, Hudební divadlo v Karlíně a Hvězdárnu Ďáblice. Během 10 minut jízdy metrem se dostanete do samotného historického centra Prahy, kde můžete navštívit Pražský hrad, Katedrálu sv. Víta, Loretu, Chrám sv. Mikuláše, Karlův most, Staroměstské náměstí, Václavské náměstí, Národní muzeum a Petřínskou rozhlednu. Za návštěvu také stojí Vyšehrad, pražské Výstaviště, barokní zámek Troja a zoologická a botanická zahrada.

Hotel Olympik Tristar***
U Sluncové 71/14
186 00 Praha

WWW Hotel Olympik Tristar***

E-mail:
cenik
rezervace
balicky
7.533333
ze 3 recenzí.
8
Vladimíra Churáčková
Personál
Služby
Čistota
Komfort
Poměr cena/kvalita
7,8
Pavel Mastný
Personál
Služby
Čistota
Komfort
Poměr cena/kvalita
6,8
Ondřej Volf
Personál
Služby
Čistota
Komfort
Poměr cena/kvalita
-
Jedíná drobná připomínka na snídaně, dost mě překvapil třeba výrobní salám na nabídce, a scházela me tam samostatná zelenina ne ve formě zelného salátu, a byl by dobrý i kousek taveného sýra. A ještě gumové mini-rohlíky. Celkově jsem měl pocit odbytých snídaní,ale je to jen můj názor