KATALOG UBYTOVÁNÍ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Dejte doporučení
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PARTNEŘI

 
 
Doporučujeme Vám navštívit také portál Ubytování Slovensko, který obsahuje odkazy na více než dvěstě penzionů a hotelů ve Slovenské republice. Velký výběr ubytování v Praze nabízí rozcestník Hotel-Ubytování.
 
 
 
 
 
 
 
 

NEWSLETTER

 
 
Zaregistrujte se do našeho newsletteru a budeme Vám pravidelně posílat informace o aktuálních last minute pobytech a dalších výhodných nabídkách.
 
 
 
 
 
 
 
 

KONTAKT

 
 
E-mail: info@ubytovani-online.net
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PODPOŘTE NÁS

 
 

Podpořte prosím náš ubytovací web!

Byli bychom moc rádi, kdybyste podpořili náš web umístěním některé z našich reklamních ikonek na Vaše stránky.

1. Příklad reklamní ikonky 2. Příklad reklamní ikonky

Nehodí se Vám navržené ikonky na Vaše stránky? Nevadí - připravili jsme pro Vás stránku, kde naleznete mnoho dalších alternativ a přesný návod.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Garni hotel Na Havlíčku

 
 
Garni hotel Na Havlíčku ubytování v Kutné Hoře

Garni hotel Na Havlíčku se nachází v samotném centru historického města Kutné Hory, v blízkosti centrálního náměstí. Tato poloha spolu se stylovým a pohodlným interiérem činí Garni hotel Na Havlíčku ideálním místem jak pro obchodní klientelu, tak i pro klienty přijíždějící do Kutné Hory za poznáváním historických památek či za odpočinkem.

Garni hotel Na Havlíčku v Kutné Hoře UBYTOVÁNÍ
Garni hotelu Na Havlíčku nabízí 9 útulných dvoulůžkových pokojů, zařízených originálním stylovým nábytkem. Z oken těchto pokojů je vzhledem k poloze hotelu ojedinělý výhled na Vlašský dvůr a z pokojů umístěných na opačné straně je pro změnu romantický pohled do klidné městské čtvrti. Všechny tyto pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou se sprchovým koutem a WC, televizí se satelitním přijímačem, telefonem s přímou volbou.

Ubytování v Kutné Hoře Garni hotel Na Havlíčku RESTAURACE
Pro hosty Garni hotelu Na Havlíčku se nabízí možnost stravování v restauraci vedlejšího hotelu U vlašského dvora, kde pro Vás bude připraven široký výběr z pokrmů české i mezinárodní kuchyně, tradiční české kulinářské speciality, vybrané sladké speciality či značková vína ve vkusně zařízeném prostředí s milou obsluhou a v letním období i se slunnou terasou před restaurací. V ceně ubytování je i kontinentální snídaně podávaná v čase, který si sami vyberete. Přímo v přízemí Garni hotelu Na Havlíčku se nachází stylově zařízená malá kavárna, kde si lze vychutnat vybrané druhy vynikající kávy servírované v originálním porcelánu, 20 druhů horké čokolády, klasické alkoholické a nealkoholické nápoje nebo široký sortiment kvalitních čajů. Dále pak velký výběr sladkých i slaných dezertů pro mlsné jazýčky.

Garni hotel Na Havlíčku ubytování v Kutné Hoře SLUŽBY
Personál Garni hotelu Na Havlíčku v Kutné Hoře Vám rád poskytne celou řadu hotelových služeb jako je ranní buzení, praní a čištění prádla, kancelářské služby, zajistí Vám taxi či vstupenky na různé kulturní a sportovní akce, okružní prohlídky, pronájem automobilů nebo zapůjčení jízdních kol. Parkování je možné na parkovišti osobních automobilů na ulici před hotelem.

Garni hotel v Kutné Hoře ubytování Na Havlíčku OKOLÍ
Jak už bylo zmíněno výše, Garni hotel Na Havlíčku se nachází v centru starobylého města Kutné Hory, jež je proslavené těžbou stříbra a ražbou tzv. pražských grošů. Historie na Vás tudíž dýchá na každém kroku a ne nadarmo je historické centrum Kutné Hory zapsáno na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Z nejznámějších památek lze vybrat Vlašský dvůr s bývalou mincovnou, unikátní Kostnici nebo chrám sv. Barbory. Právě tyto památky a blízkost hlavního města Prahy, dělá z Kutné Hory oblíbenou destinaci pro turisty z celého světa a Garni hotel Na Havlíčku Vám dává možnost užít si tuto neopakovatelnou atmosféru přímo v centru města v příjemném prostředí za rozumnou cenu.

Garni hotel Na Havlíčku
Havlíčkovo nám. 513
284 01 Kutná Hora

WWW Garni hotel Na Havlíčku

E-mail:
cenik
rezervace
balicky
6.2
ze 1 recenzí.
6,2
Lenka Kaňková
Personál
Služby
Čistota
Komfort
Poměr cena/kvalita