KATALOG UBYTOVÁNÍ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Dejte doporučení
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PARTNEŘI

 
 
Doporučujeme Vám navštívit také portál Ubytování Slovensko, který obsahuje odkazy na více než dvěstě penzionů a hotelů ve Slovenské republice. Velký výběr ubytování v Praze nabízí rozcestník Hotel-Ubytování.
 
 
 
 
 
 
 
 

NEWSLETTER

 
 
Zaregistrujte se do našeho newsletteru a budeme Vám pravidelně posílat informace o aktuálních last minute pobytech a dalších výhodných nabídkách.
 
 
 
 
 
 
 
 

KONTAKT

 
 
E-mail: info@ubytovani-online.net
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PODPOŘTE NÁS

 
 

Podpořte prosím náš ubytovací web!

Byli bychom moc rádi, kdybyste podpořili náš web umístěním některé z našich reklamních ikonek na Vaše stránky.

1. Příklad reklamní ikonky 2. Příklad reklamní ikonky

Nehodí se Vám navržené ikonky na Vaše stránky? Nevadí - připravili jsme pro Vás stránku, kde naleznete mnoho dalších alternativ a přesný návod.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hostel Marabou Prague

 
 
Hostel Marabou Prague ubytování v Praze

Hostel Marabou Prague se nachází v Praze blízko centra města, v okouzlující secesní čtvrti Žižkov, proslavené především nespočtem klasických pivnic, příjemných barů, tradičních hospod a rušných hudebních klubů. Hostel Marabou poskytuje cenově přijatelného ubytování nedaleko historického centra Prahy.

 

Hostel Marabou Prague v Praze ubytování:

Hostel Marabou Prague v Praze nabízí ubytování v prvním a druhém patře rekonstruované secesní budovy, kde se hosté mohou ubytovat ve dvoulůžkových pokojích pro deset osob, což je vhodné například pro kantorský dozor či náročnější studenty. Dále je  k dispozici ubytování v 10 až 14 lůžkových pokojích pro 65 osob. Všechny pokoje jsou hostelového typu, což znamená, že mají společné sociální zařízení. Celková kapacita je 80 lůžek v 15 pokojích. Hostel poskytuje pohodlné a příjemné ubytování za rozumnou cenu.

 

Ubytování v Praze Hostel Marabou gastronomie:

Hostel Marabou Prague v Praze nabízí pivo na uvítanou zdarma či limonáda, čaj a káva po celý den, zdarma přístup k internetu a mapa Prahy. Dále hostel nabízí bar s posezením a možnost využití kuchyně. V mimo sezóně snídaně v ceně ubytování. V případě zájmu lze připravit obědy, večeře nebo svačiny.

 

Hostel Marabou Prague v Praze ubytování služby:

Hostel Marabou Prague v Praze nabízí tyto služby: recepce hostelu Marabou v Praze je v provozu nonstop. V hostelu Marabou Prague je také prádelna. Domácí mazlíček je povolen za poplatek. Zdarma můžete využít úschovu zavazadel a uzamykatelné skříňky. V hostelu Marabou lze platit v eurech nebo kreditní kartou. Lůžkoviny bez poplatků, zapůjčení lůžkovin zdarma. Možnost parkování po domluvě. Stolní fotbal a kulečník. Studentské a skupinová slevy a mnoho dalšího včetně spolehlivého informačního servisu.

 

Ubytování v Praze Hostel Marabou okolí:

Hostel Marabou Prague v Praze se nachází jen pár kroků směrem s kopce naproti autobusové zastávce nebo tramvají č. 9 z Hlavního nádraži do stanice Biskupcova, pokračujete pěšky po směru jízdy tramvaje na křižovatku Ohrada, zahněte doleva do ulice Koněvova, hostel je na pravé straně ulice z kopce dolů. Vítejte v Praze 3 na Žižkově. V okolí můžete navštívit spousty obchůdků, barů, restaurací, poznávat kulturní i historické památky.

Hostel Marabou Prague
Koněvova 738/55
130 00 Praha

WWW Hostel Marabou Prague

E-mail:
cenik
rezervace
balicky
hodnoceni