KATALOG UBYTOVÁNÍ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Dejte doporučení
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PARTNEŘI

 
 
Doporučujeme Vám navštívit také portál Ubytování Slovensko, který obsahuje odkazy na více než dvěstě penzionů a hotelů ve Slovenské republice. Velký výběr ubytování v Praze nabízí rozcestník Hotel-Ubytování.
 
 
 
 
 
 
 
 

NEWSLETTER

 
 
Zaregistrujte se do našeho newsletteru a budeme Vám pravidelně posílat informace o aktuálních last minute pobytech a dalších výhodných nabídkách.
 
 
 
 
 
 
 
 

KONTAKT

 
 
E-mail: info@ubytovani-online.net
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PODPOŘTE NÁS

 
 

Podpořte prosím náš ubytovací web!

Byli bychom moc rádi, kdybyste podpořili náš web umístěním některé z našich reklamních ikonek na Vaše stránky.

1. Příklad reklamní ikonky 2. Příklad reklamní ikonky

Nehodí se Vám navržené ikonky na Vaše stránky? Nevadí - připravili jsme pro Vás stránku, kde naleznete mnoho dalších alternativ a přesný návod.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

GREEN GARDEN HOTEL

 
 
GREEN GARDEN HOTEL ubytování v Praze

Hotel Green Garden se nachází v Praze na Novém Městě pražském v neorenesanční budově datované od roku 1894. Všechny pokoje pro hosty prošly nedávno rozsáhlou rekonstrukcí a svou kvalitou a designem vychází vstříc požadavkům náročných hostů.

Hotel Green Garden v Praze ubytování :
Hotel Green Garden v Praze nabízí 60 elegantně zařízených prostorných pokojů. Velké pohodlné postele a luxusní koupelny. Některé pokoje hotelu Green Garden v Praze v nejvyšším podlaží nabízí překrásný výhled na Pražský Hrad. Pro pobyt vozíčkářů jsou zařízené 2 pokoje a všechny prostory v přízemí mají bezbariérový přístup. K dispozici zdarma dětská postýlka. Všechny pokoje hotelu Green Garden v Praze jsou nekuřácké. Ve všech pokojích je TV se SAT, telefon s přímou volbou, mini bar, sejf, klimatizace, vysoušeč vlasů, 2 zrcadla v koupelně a doplňky, pracovní stůl, místo pro sezení s konferenčním stolkem. Na pokojích je připojení k ADSL internetu pomocí kabelu. V celém přízemí je k dispozici wi-fi 30 min - 40 Kč, 3 hod. - 150 Kč, 24 hod. - 400 Kč.

V Praze hotel ubytování Green Garden restaurace :
Hotel Green Garden v Praze restaurace naplní vaše představy na pohodlně strávený večer s vynikajícím jídlem za rozumné ceny. Užijte si pokrmy v elegantně zařízené restauraci s dřevěným dekorem a podlahou z italského mramoru. Restaurace hotelu Green Garden v Praze je skvělím místem pro stravování nebo jen posezení s přáteli u kávy v útulném prostředí. Restaurace má k dispozici 40 míst k sezení, možnost rozšíření se salonky na 95 míst, je otevřena denně od 7:00hod. – do 22:00hod. Nabízí jídla domácí i mezinárodní kuchyně.

Hotel  Green Garden ubytování v Praze konference :
Hotel Green Garden v Praze nabízí ideální podmínky pro pořádání firemních mítinků, školení a prezentací, dále slavnostních večeří, svatebních hostin a soukromých večírků. K dispozici jsou 2 salónky a zastřešená Zelená Zahrada. V ceně každého pronájmu je standardní konferenční vybavení včetně flip chart a projekční plátno. Připlatit si lze za DLP projektor, plazma TV nebo DVD přehrávač.

Green Garden hotel ubytování  v Praze služby :
Hotel Green Garden  v Praze nabízí tyto služby: recepce je k dispozici 24 hodin denně a nabízí směnárenské služby, lístky na koncerty, do divadel, zajištění turistických exkurzí, taxi a pronájem automobilů. Relaxační centrum hotelu Green Garden v Praze nabízí rehabilitační nebo relaxační masáže poskytované zkušenými maséry. Dále si v hotelu Green Garden v Praze můžete dopřát whirlpool a saunu. Sauna je k dispozici suchá nebo parní a oboje mohou být zarezervované pro vaše soukromé využití.

Ubytování  Green Garden v Praze Zelená Zahrada :
HotelGreen Garden v Praze nabízí oázu klidu v rušné části Prahy, kde si můžete posedět s přáteli u šálku dobré kávy? Potřebujete čas pro zklidnění své mysli a ujasnění si svých budoucích kroků v podnikání, či osobním životě? Pak navštivte Hotel Green Garden na Fügnerově nám. v Praze 2 a vstupte do Zelené Zahrady tohoto hotelu. Hotel je 10 minut chůze od Václavského náměstí a necelých 5 minut chůze od linek městské hromadné dopravy na I.P. Pavlova, poskytující snadný přístup do celého města a přilehlých oblastí.

GREEN GARDEN HOTEL
Fügnerovo nám. 4
120 00 Praha

WWW GREEN GARDEN HOTEL

E-mail:
cenik
rezervace
balicky
hodnoceni