KATALOG UBYTOVÁNÍ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Dejte doporučení
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PARTNEŘI

 
 
Doporučujeme Vám navštívit také portál Ubytování Slovensko, který obsahuje odkazy na více než dvěstě penzionů a hotelů ve Slovenské republice. Velký výběr ubytování v Praze nabízí rozcestník Hotel-Ubytování.
 
 
 
 
 
 
 
 

NEWSLETTER

 
 
Zaregistrujte se do našeho newsletteru a budeme Vám pravidelně posílat informace o aktuálních last minute pobytech a dalších výhodných nabídkách.
 
 
 
 
 
 
 
 

KONTAKT

 
 
E-mail: info@ubytovani-online.net
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PODPOŘTE NÁS

 
 

Podpořte prosím náš ubytovací web!

Byli bychom moc rádi, kdybyste podpořili náš web umístěním některé z našich reklamních ikonek na Vaše stránky.

1. Příklad reklamní ikonky 2. Příklad reklamní ikonky

Nehodí se Vám navržené ikonky na Vaše stránky? Nevadí - připravili jsme pro Vás stránku, kde naleznete mnoho dalších alternativ a přesný návod.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Fidler

 
 
Fidler ubytování v Hošťce

Chata Fidler v Hošťce je romantické místo s výhledem na krásnou přírodu. Chata Fidler v Hošťce se nachází v klasické české obci Žebráky, kde oceníte klid, pohodu bez okolního ruchu. Pokud hledáte opravdový klid, tak jste na správné adrese.

Chata Fidler v Hošťce ubytování
Chata Fidler v Hošťce je situována jako byt 2+1. Chata Fidler v v Hošťce se skládá z ložnice, obývacího pokoje a kuchyně. Samozřejmostí je koupelna se sprchovým koutem a sociální zařízení.

Chata Fidler ubytování v Hošťce gastronomie
Součástí Chaty Fidler v Hošťce je plně vybavená kuchyň, jejíž součástí je kuchyňská linka s nádobím, lednice, myčka na nádobí, mikrovlnná trouba a jídelní kout. Hosté chaty Fidler v Hošťce si mohou připravovat jídlo po celý den podle svých představ.

Ubytování  Fidler chata v Hošťce služby
V chatě Fidler v Hošťce je možné vysušit sušičku, televizor a vlastní parkoviště.  V chatě je úschovna a zároveň i půjčovna jízdních kol. Hosté mohou využít grilu a udírny na zahradě.

Ubytování v Hošťce chata Fidler okolí
Chata Fidler v Hošťce se nachází v klasické české obci Žebráky, kde oceníte klid, pohodu bez okolního ruchu. Obec Žebráky je situována blízko hranic s Německem. Okolní příroda Vás omráčí výborným stavem, že i zvířata jako bobři a kanci se tu cítí jako doma. Přímo u chaty již začíná nádherný průnik krajinou Českého Lesa. Okolí je ideální na houbaření, rybolov či lov. Z chaty Fidler v Hošťce to máte kousek do Plzně. V Plzni se můžete těšit na gotický chrám sv. Bartoloměje, renesanční radnice, barokní přestavby budov arciděkanství a františkánského kláštera či židovská synagoga. Další významné stavby jsou městské divadlo, muzeum, Měšťanská beseda a ojedinělý soubor 18 domů vyzdobených s grafity podle návrhů Mikoláše Alše. Pestrou plejádu fauny a flóry nabízí k vidění místní Zoologická a botanická zahrada, děti jistě upoutá zábavní Dinopark a Zoo aqua terra.

Fidler
Zebraky E9
348 06 Hošťka

WWW Fidler

E-mail:
cenik
rezervace
balicky
hodnoceni