KATALOG UBYTOVÁNÍ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Dejte doporučení
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PARTNEŘI

 
 
Doporučujeme Vám navštívit také portál Ubytování Slovensko, který obsahuje odkazy na více než dvěstě penzionů a hotelů ve Slovenské republice. Velký výběr ubytování v Praze nabízí rozcestník Hotel-Ubytování.
 
 
 
 
 
 
 
 

NEWSLETTER

 
 
Zaregistrujte se do našeho newsletteru a budeme Vám pravidelně posílat informace o aktuálních last minute pobytech a dalších výhodných nabídkách.
 
 
 
 
 
 
 
 

KONTAKT

 
 
E-mail: info@ubytovani-online.net
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PODPOŘTE NÁS

 
 

Podpořte prosím náš ubytovací web!

Byli bychom moc rádi, kdybyste podpořili náš web umístěním některé z našich reklamních ikonek na Vaše stránky.

1. Příklad reklamní ikonky 2. Příklad reklamní ikonky

Nehodí se Vám navržené ikonky na Vaše stránky? Nevadí - připravili jsme pro Vás stránku, kde naleznete mnoho dalších alternativ a přesný návod.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Vyhledávání výrazu 'Dvůr Králové'

 
 
PENZION ZA VODOU ubytování Dvůr Králové nad Labem ***
PENZION ZA VODOU ubytování Dvůr Králové nad Labem

Ve Dvoře Králové si odpočinete od ruchu velkoměsta, ale samozřejmě nudou trpět nebudete, jelikož se nabízí vysoká koncentrace veškerého vyžití. Penzion Za Vodou ve Dvoře Králové ubytování. Penzion Za Vodou ve Dvoře Králové nabízí 20 dvoulůžkových pokojů, 4 dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, 2 třílůžkové pokoje, 6 čtyřlůžkových pokojů, 1 pětilůžkový pokoj, 1 dvoulůžkový bezbariérový pokoj a 1 dvoulůžkový pokoj LUX.

ceny od 1 270,00 Kč
Na Hrubých lukách ubytování Dvůr Králové nad Labem
Na Hrubých lukách ubytování Dvůr Králové nad Labem

Nový rodinný penzion. Výlet do ZOO na Safari nebo na lyže do Krkonoš. Bydleni jako na vesnici, klid, atmosféra, relax a přitom ve městě. Naše specializace: dovolená pro rodiny s dětmi. Ideální prostředí pro děti, oplocená zahrada 50. 000 m. V areálu jsou koně na projížďku, psi, kočky, ovce, kozy, oslíci. Dětské hřiště.

U Andělíčků ubytování Dvůr Králové nad Labem
U Andělíčků ubytování Dvůr Králové nad Labem

Penzion ”U Andělíčků” je rodinný penzion nacházející se v klidném a příjemném prostředí nedaleko centra města Dvůr Králové nad Labem. Penzion nabízí své ubytovací služby již 4. rokem poté, co prošel nákladnou rekonstrukcí. Svoji polohou a zaměřením je vhodný jak pro strávení klidné dovolené rodiny s dětmi, tak pro jednotlivce či páry a v neposlední řadě také pro skupiny či kolektivy.